1

@Tasde Może jeszcze do Evertonu odejść, ma kilka dni.
Szczerze wątpię, jeżeli mu płacą to raczej nie ma nic do gadania.

0

@Nazio87 Naprawdę myślisz, że z Platformą by to inaczej wyglądało?

1

@BarcaInfo Milik uciekaj stamtąd

0

@arcziFCB W planach na przyszłość
@robsesh dobrze wiedzieć

1

@mr_robot Muszę się w końcu za ten serial wziąć

2

@BarcaInfo Myślę, że nie ktoś, a każdy :D

1

@kosioraldo Nie wiem byku, wirus na pewno jest co do tego nie ma wątpliwości. Ale ten wirus będzie już z nami na zawsze, trzeba nauczyć się z nim żyć.
Na pewno nie popieram wpadania w paranoję (noszenie wszędzie tych masek, a dodatkowo jeszcze rękawiczek, unikanie miejsc publicznych bo wirus itd).
A czy jest to wszystko groźne? Myślę, że tak, ale dla mniej niż 10 procent ludzi.

13

@Encore Sam właśnie w wakacje takim człowiekiem byłem XD (w cukierni, nie w sklepie).
Mam krzywą przegrodę nosową, która podchodzi pod operację. Maksymalnie wytrzymałem dwie minuty z założeną maseczką na usta i nos i wcale nie przesadzam. Potem zaczynam się dusić. Gdyby nie byłoby z tym tak dużo zabawy to bym ubiegał się o zaświadczenie lekarskie, że nie muszę tego gówna nosić.
Ale czy to w tej cukierni, czy to w szkole, mpk czy na egzaminie jak prawko zdawałem- noszę maskę, ale tylko na usta, nos mam cały odsłonięty. Wiem, że to jest całkowicie bez sensu, ale przynajmniej mam spokój, bo takich ludzi się nikt nie czepia.

48

@Encore oddychać się nie da

0

@wojtekjoe ja na szczęście przeszedłem tego wirusa zanim jeszcze zrobił się modny

0

@MesQueUnClub_87 ej to ze światłem akurat przypał, mi ziomek mówił, że do 4 rano go katowali z przesłuchaniami, a potem o 8 obudzili i kolejne przesłuchania.
A co do zielonego to pewnie limity jakieś mają, albo ktoś was sprzedał i teoretycznie mieli obowiązek zareagować.
@kosioraldo najpierw pewnie drogówka, może się wybiję. Stary no proste, że dam znać.
Ale do tego jeszcze długa droga, ciekawe czy mi się nie odwidzi xD

2

@Mixtape Nie znam żadnych, ale jak chcesz to możemy porozmawiać

11

@Mixtape Na La Rambli nie jesteś samotny

0

@MesQueUnClub_87 Przynajmniej się wyspałeś i przy okazji pozwiedzałeś :D Mój ziomek dostał 48 za 0,007 g niedozwolonych substancji i go wieźli z 50 km z działeczki
@kosioraldo a to jeszcze grubsza sprawa

0

@Kubox Ja nie mogę, chcę być policjantem

0

Siedzieliście kiedyś na 48?

0

@budel17 Mnie Lublin interesuje, czyli 4 luty. Najtańsze bilety po 59 ziko.
Wejdź na fp dowolnego komika i znajdziesz wydarzenie, a tam rozpiskę kiedy i gdzie.

0

@FATIlity31 Równie dobrze można rozegrać sparing pomiędzy Barceloną A, a Barceloną B :D

0

Socha, Zola, Chałupka, Leja, Szumowski, Rutkowski i jakaś Wiola jeszcze (jakoś nie przepadam za kobietami w standupie).
Ale to będzie piękny występ :)
Obecność obowiązkowa

3

@VIPER2712 A za niespełna trzy tygodnie będzie kosa

0

@Pawlak1992 Zluzuj, napisałem to w celach humorystycznych :)

10

Będzie grał z ,,9", którą miał Suárez - źle.
Grał z,,19", z którą grał Messi - dobrze
:D

2

@Ansufati123 Myślę, że nikt z tym nie ma problemu, tylko po prostu nas to bawi.
3 lata temu mieliśmy najlepszy atak w historii footballu, a teraz taki Braithwait na luzie bierze sobie numer, który w większości klubów należy do podstawowego napastnika.
Brzmi komicznie, ale niech Martinowi się wiedzie.

3

@MSN1998 Zdecydowanie Audi

1

@Malina1994 Mati będzie podobnym memem co Douglas

0

@Don Lucas Fajnie gdyby jakimś cudem udało się chociaż jedną nogę Gabriela Jesusa kupić

0

@AlexDark00 Nie wiadomo. Tak samo nie wiadomo czy García z Depayem przyjdą. Tak tylko sobie piszę :D

1

@BarcaInfo Powodzenia Rafa! Zawsze był jednym z bardziej mi lubianych piłkarzy, nie wiem dlaczego (może dlatego, że dużo walczył, biegał, nie spuszczał nigdy głowy mimo kilku okropnych kontuzji oraz co by nie mówić, poniżej pewnego poziomu nie schodził?) W sezonie 16/17 jeden z lepszych piłkarzy Barcelony, gdyby nie kontuzje to miałby teraz u nas pierwszy skład.
Ale no nic... Niech Ci się wiedzie, lecz szkoda, że u Szejków.

2

@Chakalaka On był za Realem

2

@IronSanHybrid Jedno i drugie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?