1

Dla tych co są zażenowani brakiem planowanych transferów, przypomnę tylko, że za rok przychodzą do nas García, Depay i Reyna za okrągłe 0 euro.
I dzięki komu? Dzięki Bartkowi rzecz jasna, bo mógł mieć ⅔ z nich dzisiaj za 45 mln, a tak to przyjdą za darmo.
Chwała Ci Wielki Mistrzu!

0

Pewnie Aleña też

1

@tristan87 Coś mi mówi, że Todibo najbliższy sezon będzie miał lepszy od niego.

0

@BarcaInfo No to za rok nic nie dostaną

1

@Qexi Można, ale Bartomeu ma wy&ebane.

2

Po ciul my tego Cuence oddaliśmy Villarrealowi

0

@BarcaInfo Czyli García klepnięty

2

@PrinceDamon Tak samo każdy użytkownik LR powinien mieć zakaz włączania meczów Realu

1

@BarcaInfo Niech nie zaakceptują i bendom pieniądze na Depaja

1

@Krzychu1010 Gratulacje!!

1

@fcbarcafan19 Nie wiem, ale się dowiem :D

2

@MemphisDepay00 Nie świruj, dorzucę Ci coś, Rafa może zostać :D

3

@MemphisDepay00 To wbijasz czy nie? Czekamy

114

Napisałem na pv na Instagramie do Depaya czy przychodzi do Barcelony, następnie zaczynam przeglądać główną i nagle patrzę ktoś do mnie napisał. Uradowany szybko sprawdzam czy Memphis potraktował mnie poważnie...
Ale to narazie tylko Cecilia Peia zaprasza mnie na grupkę gdzie są jej nagie zdjęcia :/ trzeba jeszcze trochę poczekać.

0

@kkbarca poważnie ma tylko 1 gola?

1

@cinero1996 Jutro o 7 wf, potem sprawdzian z wesela i ciągów.
A La Rambla dobrze odstresowuje :))
Żartowałem, chętnie bym walnął piwko

3

@bartoszekkk Biedny Alex :/

0

@LuisSalvano Tylko tu akurat wszystko wskazuje na to, że temat upadł

1

Najlepszy możliwy scenariusz to odejście Rafinhi i przyjście Depaya oraz pozostawienie Dembele i Todibo (jako 4 stopera).

1

A może uratujmy Arka i weźmy jego do nas na 9? :D

1

@MysticCat Do szkoły tam chodzę xD

0

@masq Setien przez cały czas prowadząc Barcelonę był obsrany, więc nic dziwnego, że bał się mu na dłużej zaufać
Koeman zmienił formację na 4-2-3-1, gdzie na mediapuncie gra Coutinho na zmianę z Pedrim, a Puig nie jest pivotem, żeby grać niżej.
Jedynie nie wiem co u Valverde. On cenił sobie bardzo warunki fizyczne u pomocników, a Puig delikatnie mówiąc nie ma ich najlepszych. Może o to chodziło?

1

@Tomek_TF taktyk

0

@MemphisDepay00 Ty jesteś podróbą tylko :v

0

@RomanHoffer Jeżeli faktycznie Koeman nie liczy na Dembele to zostajemy z:
-beznadziejnym ostatnio Griezmannem
-Trincao robiącym wiatr, ale dwa ostatnie mecze pokazały że musi się jeszcze bardzo dużo nauczyć
-młodym Fatim, który owszem będzie miał bardzo dobre mecze, ale na pewno wystąpi u niego brak regularności
-młodym De la Fuente
-Messim

W dodatku żaden z nich nie jest środkowym napastnikiem. Depay również nim nie jest, ale jestem pewien że będzie mu tam lepiej szło niż Griezmannowi. Zresztą nawet i na skrzydło by się ktoś przydał jeśli Dembele odchodzi/będzie odstawiony. W obronie mamy Pique, Araujo, Lengleta oraz co by nie mówić jeszcze Umtitiego czy tego Ramosa. Uważam, że na ten moment bądziej potrzebujemy Depaya niż Garcię.

0

@MarioVeB! Ukraińców się nie stawia, dużo ustawek

0

Jak gra Levante, jak gra Real?

1

@xBoMBoWiECx Jeśli wygramy w ciągu 2 lat LM to tak

1

@Aleks27 Nie pamiętam, ale dobry byłem

3

@Aleks27 Nie no nie przesadzajmy, ja to bym jeszcze z kolejkę odczekał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?