Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dla tych co są zażenowani brakiem planowanych transferów, przypomnę tylko, że za rok przychodzą do nas García, Depay i Reyna za okrągłe 0 euro.
I dzięki komu? Dzięki Bartkowi rzecz jasna, bo mógł mieć ⅔ z nich dzisiaj za 45 mln, a tak to przyjdą za darmo.
Chwała Ci Wielki Mistrzu!
0
Pewnie Aleña też
1
@tristan87 Coś mi mówi, że Todibo najbliższy sezon będzie miał lepszy od niego.
0
@BarcaInfo No to za rok nic nie dostaną
1
@Qexi Można, ale Bartomeu ma wy&ebane.
2
Po ciul my tego Cuence oddaliśmy Villarrealowi
0
@BarcaInfo Czyli García klepnięty
2
@PrinceDamon Tak samo każdy użytkownik LR powinien mieć zakaz włączania meczów Realu
1
@BarcaInfo Niech nie zaakceptują i bendom pieniądze na Depaja
1
@Krzychu1010 Gratulacje!!
1
@fcbarcafan19 Nie wiem, ale się dowiem :D
2
@MemphisDepay00 Nie świruj, dorzucę Ci coś, Rafa może zostać :D
3
@MemphisDepay00 To wbijasz czy nie? Czekamy
114
Napisałem na pv na Instagramie do Depaya czy przychodzi do Barcelony, następnie zaczynam przeglądać główną i nagle patrzę ktoś do mnie napisał. Uradowany szybko sprawdzam czy Memphis potraktował mnie poważnie...
Ale to narazie tylko Cecilia Peia zaprasza mnie na grupkę gdzie są jej nagie zdjęcia :/ trzeba jeszcze trochę poczekać.
0
@kkbarca poważnie ma tylko 1 gola?
1
@cinero1996 Jutro o 7 wf, potem sprawdzian z wesela i ciągów.
A La Rambla dobrze odstresowuje :))
Żartowałem, chętnie bym walnął piwko
3
@bartoszekkk Biedny Alex :/
0
@LuisSalvano Tylko tu akurat wszystko wskazuje na to, że temat upadł
1
Najlepszy możliwy scenariusz to odejście Rafinhi i przyjście Depaya oraz pozostawienie Dembele i Todibo (jako 4 stopera).
1
A może uratujmy Arka i weźmy jego do nas na 9? :D
1
@MysticCat Do szkoły tam chodzę xD
0
@masq Setien przez cały czas prowadząc Barcelonę był obsrany, więc nic dziwnego, że bał się mu na dłużej zaufać
Koeman zmienił formację na 4-2-3-1, gdzie na mediapuncie gra Coutinho na zmianę z Pedrim, a Puig nie jest pivotem, żeby grać niżej.
Jedynie nie wiem co u Valverde. On cenił sobie bardzo warunki fizyczne u pomocników, a Puig delikatnie mówiąc nie ma ich najlepszych. Może o to chodziło?
1
@Tomek_TF taktyk
0
@MemphisDepay00 Ty jesteś podróbą tylko :v
0
@RomanHoffer Jeżeli faktycznie Koeman nie liczy na Dembele to zostajemy z:
-beznadziejnym ostatnio Griezmannem
-Trincao robiącym wiatr, ale dwa ostatnie mecze pokazały że musi się jeszcze bardzo dużo nauczyć
-młodym Fatim, który owszem będzie miał bardzo dobre mecze, ale na pewno wystąpi u niego brak regularności
-młodym De la Fuente
-Messim
W dodatku żaden z nich nie jest środkowym napastnikiem. Depay również nim nie jest, ale jestem pewien że będzie mu tam lepiej szło niż Griezmannowi. Zresztą nawet i na skrzydło by się ktoś przydał jeśli Dembele odchodzi/będzie odstawiony. W obronie mamy Pique, Araujo, Lengleta oraz co by nie mówić jeszcze Umtitiego czy tego Ramosa. Uważam, że na ten moment bądziej potrzebujemy Depaya niż Garcię.
0
@MarioVeB! Ukraińców się nie stawia, dużo ustawek
0
Jak gra Levante, jak gra Real?
1
@xBoMBoWiECx Jeśli wygramy w ciągu 2 lat LM to tak
1
@Aleks27 Nie pamiętam, ale dobry byłem
3
@Aleks27 Nie no nie przesadzajmy, ja to bym jeszcze z kolejkę odczekał