2

@NeroTFP
✦ Polska: Kamil Stoch
✦ Austria: Thomas Morgenstern
✦ Finlandia: Jarko Maeaettae
✦ Japonia: Noriaki Kasai
✦ Niemcy: Andreas Wellinger
✦ Norwegia: Daniel Andre-Tande
✦ Słowenia: Peter Prevc
✦ Reszta świata: Kevin Bickner

0

@jeyx77x I Barcy B i repki Holandii ;)

2

@bartoszekkk Niestety ale tyle transferów to my w 3 okienka nie zrobimy, a już zwłaszcza w czasie kryzysu. Na te okienko biorąc pod uwagę okoliczności chciałbym dwóch transferów:
1. Aouar/ Thiago
2. Sancho/ Sterling

0

@Barca1922 Ze wszystkim się zgadzam z wyjątkiem pierwszego zdania. Napisałem już wyżej niestety dlaczego.

0

@Barca1922 Co mają? Szczerze mówiąc też się zastanawiam co mają. Ale widocznie coś mają skoro przez cały rok gra Rakitic, Busi, Vidal, a nie Puig. Skoro grał Griezmann nawet jak grał słabo a nie Collado czy Fati. Oczywiście również chciałbym by to forma była tutaj wyznacznikiem, ale jeśli małolat będzie grał zamiast piłkarza który zarabia 15 mln miesięcznie to prezes, a już na pewno taki jak Bartomeu zainterweniuje, bo to jest dla niego w pewien sposób kompromitacja. Zresztą co ja ci będę tłumaczył, widzimy to od dwóch lat...

7

Co potrafi zrobić Koeman? Na pewno wrzasnąć. Czyli coś czego nie było w Barcelonie od czasu Luisa Enrique. Po trzech latach cichego Valverde oraz przestraszonego Setiena myślę, że ta cecha Ronalda będzie jak najbardziej na plus. Co do stylu gry to tutaj Koeman wypada wg. mnie najsłabiej z całej trójki. Pimienta i Pochettino mają tutaj więcej do zaoferowania, ich styl na pewno jest bardziej atrakcyjny. Jednak by grać atrakcyjną piłkę potrzeba do tego odpowiednich zawodników. Czyli coś czego przed wyborami w Barcelonie nie dostaniemy, nie oszukujmy się. Busquets, Rakitic, Vidal - jeśli chociaż jeden z nich odejdzie w tym okienku to będzie dobrze, a ani Pimienta ani Pochettino nic wielkiego z nimi w składzie nie ugrają. Co do Suáreza oraz Alby to jestem prawie pewien, że zostaną. A bez odejścia tej 5 rewolucja się nie uda. Dalej będziemy grać brzydką piłkę z wypalonymi gwiazdkami w pierwszym składzie. Bo na pewno nie będzie tak, że w pierwszej 11 będziemy co mecz widzieć pomoc De Jong, Monchu, Puig. Stara gwardia ma za wysokie kontrakty, będą musieli grać.
Jedyne co może ciut poprawić sytuację to jest wywarcie na nich presji, zmotywowanie świętych krów do biegania, do walki. Wrzaśnięcie na nich. Pomoże tutaj oprócz twardej ręki na pewno autorytet czyli największy atut Koemana. Jest mistrzem Europy oraz strzelił najważniejszą bramkę w historii klubu (a na pewno jedną z najważniejszych). Czy to dużo? Na pewno więcej pod tym względem niż Pimienta, który zagrał jeden mecz w historii klubu jako piłkarz, a od 10 lat jest trenerem młodzików oraz Pochettino, u którego największym osiągnieciem jest dotarcie do finału Ligi Mistrzów i przegranie go. Pamiętajmy również, że jest on zadeklarowanym kibicem Espanyolu przez co na pewno nie miałby tutaj łatwo. Koeman najlepiej się do tego nadaje. Uważam, że to właśnie tego teraz najbardziej potrzebujemy i jest on dobrym wyborem. Co innego za rok. Gdybyśmy trenera zmieniali za rok (nie wykluczone, a nawet prawdopodobne, że do tego i tak dojdzie) to również byłbym za Pochettino albo Pimienta.
Będzie nowy prezydent i miejmy nadzieję, że i rewolucja w zespole. Wtedy możemy pomału liczyć na zmianę stylu, na piękną piłkę, czyli to czym przez lata charakteryzowała się Barcelona. Ale teraz dajmy okazję wykazać się Koemanowi.
Niech ustawi gwiazdeczki do pionu. Zasłużył na szansę oraz przede wszystkim na szacunek, bo to legenda Barcy. Z najważniejszą bramką w historii klubu.

0

@bartekvisca Widzi potencjał xD

4

3 lata heh... Po wyborach już go tu nie będzie

0

@masq Albo bramkę po ładnej akcji tak jak w piątek

0

@BarcaInfo Może głupie pytanie, ale debata będzie zapewne w języku katalońskim nie hiszpańskim, tak?

0

@kamilo0066 Nie wyszli na drugą połowę. I to cud, że Avia nie przegrywała po pierwszej dwoma albo trzema bramkami. Ale potem psycha siadła. Trzeba się przyzwyczaić do tej kopaniny w 3 lidze oraz do meczów wyjazdowych, bo to był ich drugi taki od marca :D

0

@tristan87 jestem na meczu w Świdniku, Fidziukiewicz już hat tricka powinien mieć :D

17

@BarcaInfo Tak, ogłosi że będą za rok :D

9

@NeroTFP ROBERTTTTT, a przepraszam Perisic

1

@Triv44 Faktycznie nie strzelili. W takim razie Ronaldo po meczu powinien wyjść i powiedzieć:,,No co? Miałem rację.''
:))

4

@Filipfcb2000 Został wybrany bo miesiąc wcześniej wygraliśmy tryplet, który zamydlił wszystkim oczy :))

23

1. Listopad 2010:
Cristiano Ronaldo po zwycięstwie Barcelony nad Almerią 8:0 powiedział: ,,Zobaczymy, czy w poniedziałkowym klasyku nam też strzelą osiem goli”
Kilka dni później- Barcelona 5:0 Real Madryt
2. Lipiec 2020:
Arturo Vidal: ,,Bayern nie gra z drużyną z Bundesligi tylko z najlepszym klubem na świecie"
Kilka dni później- Barca 2:8 Bayern

Bayern ani razu nie strzelił 8 bramek w jednym meczu Bundesligi w zeszłym sezonie.

Karma bywa bolesna.

0

@Encore Oczywiście, że tak. Jak fatalna musi być obrona Bayernu, że nawet TAKA Barca strzeliła im 2 bramki?

2

@thiago00 Podobno Bayern w białych, więc my zapewne w pierwszym komplecie :))

4

@Statistics Casemiro lubi to

2

@SkN Oby Dembele nie wychodził teraz nigdzie z babcią

0

@Toretto Nie jest tragicznie w porównaniu do tego co widziałem kilka dni temu w internecie :D nie ma tłumów, jedynie z parkingiem kłopot standardowo.

0

@IrekPOL Ja tu jestem narazie pierwszy dzień XD za skocznie 10 ziko ulgowy, 15 normalny, ale to jest za wszystko, możesz sobie 5 razy wjechać i zjechać ta kolejką, połazić po trybunach, po górze nad skocznią itd, generalnie cena nie jest zła. (za 49 zł można zjechać ze skoczni pontonem :D). Na termy to na Bukowinę się wybieram, a co do hotelu to mieszkam w hotelu Wojnar i jest póki co bardzo w porządku. A co polecam? Morskie Oko, Dolina Chocholowska, Gubałówka, Kasprowy, Giewont, spływ kajakowy po Dunajcu no i jak masz siłę to Rysy.

4

Niespodziewałem się, że widok z Wielkiej Krokwi zrobi na mnie aż takie wrażenie :D kto nie był to serdecznie polecam
Pozdrowienia z Zakopca Ramblowicze :)

1

@cata_luna Polecam Karwię albo Jastarnię :)

0

@DanielOOL 1. Socha
2. Zola Szulowski
3. Dolniak

0

@BarcaInfo Aż się przypomina brameczka Vidala w El Clásico po rajdzie Dembele :)

0

@10SzymonBarca10 No właśnie jeśli będziemy musieli się zamurować to w drugiej połowie. Póki co pierwsze połowy gramy dobre albo bardzo dobre, a w drugich opadamy z sił. Więc w pierwszej trzeba wyjść z ofensywnym nastawieniem (Fati), a w drugiej kiedy będzie nam już brakowało sił wpuścić wojownika Vidala.

0

@10SzymonBarca10 Za Vidala Fati. Chilijczyk najlepiej gra wtedy gdy wchodzi z ławki, a nam przyda się w tym meczu wiatr na skrzydle.

7

@Salchent Finansowo to najbardziej by nam się opłaciło dotarcie do finału i go przegranie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?