Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore W ataku zdecydowanie najlepszy mecz po przerwie, ale z kolei w obronie chyba najgorszy mecz po przerwie :D
2
@DanielOOL Cucu-Lenglet-Araujo-Emerson
I nieśmiertelny MATS :D
3
@Chwytliwy Puig jednym z najlepszych na boisku jeśli nie najlepszym.
4
@tristan87 mecze z 3 ligowcem w Pucharze króla odbywają się w listopadzie/grudniu. To trochę więcej niż 420 dni :D
Też myślę, że chodzi o mecz z Celta na Balaidos, na który pierwszy skład nie przyjechał żeby oszczędzać się na Anfield...
1
@Elnuum Na Krzysztofa Bosaka.
0
Sevilla dostaje u siebie z Valladolid :(( ale dopiero 27 minuta.
2
@Kuracjusz Bosak ma mimo wszystko dużo większe poparcie niż Żółtek. Wystarczy się zmobilizować :) Ale głosuj oczywiście według własnego uznania.
A w drugiej turze oczywiście trzeba zrobić wszystko żeby Trzaskowski nie wygrał jeśli tam się dostanie.
0
@barteq Jest ich sporo :))
1
@neutrealnykibic Ależ oczywiście, że tak... Mi chodzi tylko o samo podejście, które pomaga zrzucić stres.
2
@Tomo1989 Ja z takim podejściem poszedłem wczoraj i zdałem :D
1
@FanBarca1899 Jedziesz nie zdać egzamin tylko sprawdzić czy już jesteś gotów prowadzić auto :)) jeśli nie jesteś to jeszcze trochę nauki i będzie git
0
@Colon Nie chciałem spamu robić, bo jest ich wiele :)) oprócz tych co wrzuciłem to jeszcze na przykład Man in the mirror, The way you make me feel, Earth Song, Say Say Say, Will you be there i coś by się jeszcze znalazło :D
Ale moją ulubioną chyba jest Beat It.
1
Dziś przypada 11 rocznica śmierci Michaela Jacksona.
Artysta, którego muzyka zdecydowanie miała wpływ na moje i myślę, że nie tylko moje życie. Nie ma chyba dnia żebym nie odpalił sobie chociaż jednego utworu MJ. A najlepsze jest to, że po tylu latach słucham go z coraz większą pasją...
Niech spoczywa w pokoju i raczy swoją muzyką tych tam na górze. Bo zasłużył na to.
1
@Krzychu1010 powodzenia!!
0
@Transu96 Nope, w Lublinie zdawałem :)
0
@codemat Dzięki :D
@DaPi A no dokładnie haha teraz zaczyna się prawdziwa nauka :) Dzięki!
18
Nowy kierowca na La Rambli :D
Za drugim się udało zdać :)
0
@Messibestplayerintheworld To jest nadzieja
0
Jak tam Mallorca, gra cokolwiek? Mam Real na kuponie, więc trochę mi lotto, ale nie ukrywam, że te 3 ziko mógłbym poświęcić na odzyskanie lidera.
0
@Jakchcesz Myślę jednak, że w tych trzech wymionionych klubach dostałby nieporównywalnie więcej.
18
"Pewnego dnia Marco powiedział mi, że dostał trzy oferty dzięki, którym może zarobić fortunę: z Chelsea, Realu Madryt i FC Barcelony. Pogratulowałam mu i zapytałam, którą wybrał. Odpowiedział mi, że nigdy nie opuści Borussi Dortmund, ponieważ to jego rodzina, a pieniędzmi nie kupi szczęścia. W tym momencie zdałam sobie sprawę, że jestem z właściwym mężczyzną".
-Scarlett Gartmann, niemiecka modelka i aktorka, a prywatnie żona Marco Reusa.
Klasa Marco. Po Ter Stegenie jedyny Niemiec, którego darzę sympatią.
1
@nuter27 Suárez ława do końca sezonu XDD i kto a niego?
Tak, wymienić Arthura, który się jeszcze rozwinie na Pjanica, któremu się nie chce grać XDD
0
@potrojnakorona Robi im całą grę :D
22
Black Lives Matter strzela i 2:0 dla City
0
@Bobo25 VAR w tych czasach pomagał Napoli
13
@jeyx77x Tak. Rodzina wybiega zdecydowanie ponad football.
3
@Cou7_ley Gorszy bilans bezpośrednich pojedynków
0
@Mario96w Przyjęcie piłki ręką Benzemy oraz nieuznanie oczywistego gola RSSS nie jest skandaliczne? xD
0
@Mario96w Nie rozumiem takiego gadania. Przecież przez te skandaliczne dezycje sędziów z dzisiaj możemy stracić majstra... I nie na własne życzenie, bo z Sevilla jakkolwiek to brzmi uczciwie zremisowaliśmy i uczciwie nie przegraliśmy
0
@Jaca27 I Widzem i Katowice najpewniejsze awansują xD