0

@Encore W ataku zdecydowanie najlepszy mecz po przerwie, ale z kolei w obronie chyba najgorszy mecz po przerwie :D

2

@DanielOOL Cucu-Lenglet-Araujo-Emerson
I nieśmiertelny MATS :D

3

@Chwytliwy Puig jednym z najlepszych na boisku jeśli nie najlepszym.

4

@tristan87 mecze z 3 ligowcem w Pucharze króla odbywają się w listopadzie/grudniu. To trochę więcej niż 420 dni :D
Też myślę, że chodzi o mecz z Celta na Balaidos, na który pierwszy skład nie przyjechał żeby oszczędzać się na Anfield...

1

@Elnuum Na Krzysztofa Bosaka.

0

Sevilla dostaje u siebie z Valladolid :(( ale dopiero 27 minuta.

2

@Kuracjusz Bosak ma mimo wszystko dużo większe poparcie niż Żółtek. Wystarczy się zmobilizować :) Ale głosuj oczywiście według własnego uznania.
A w drugiej turze oczywiście trzeba zrobić wszystko żeby Trzaskowski nie wygrał jeśli tam się dostanie.

0

@barteq Jest ich sporo :))

1

@neutrealnykibic Ależ oczywiście, że tak... Mi chodzi tylko o samo podejście, które pomaga zrzucić stres.

2

@Tomo1989 Ja z takim podejściem poszedłem wczoraj i zdałem :D

1

@FanBarca1899 Jedziesz nie zdać egzamin tylko sprawdzić czy już jesteś gotów prowadzić auto :)) jeśli nie jesteś to jeszcze trochę nauki i będzie git

0

@Colon Nie chciałem spamu robić, bo jest ich wiele :)) oprócz tych co wrzuciłem to jeszcze na przykład Man in the mirror, The way you make me feel, Earth Song, Say Say Say, Will you be there i coś by się jeszcze znalazło :D
Ale moją ulubioną chyba jest Beat It.

1

Dziś przypada 11 rocznica śmierci Michaela Jacksona.
Artysta, którego muzyka zdecydowanie miała wpływ na moje i myślę, że nie tylko moje życie. Nie ma chyba dnia żebym nie odpalił sobie chociaż jednego utworu MJ. A najlepsze jest to, że po tylu latach słucham go z coraz większą pasją...
Niech spoczywa w pokoju i raczy swoją muzyką tych tam na górze. Bo zasłużył na to.







1

@Krzychu1010 powodzenia!!

0

@Transu96 Nope, w Lublinie zdawałem :)

0

@codemat Dzięki :D
@DaPi A no dokładnie haha teraz zaczyna się prawdziwa nauka :) Dzięki!

18

Nowy kierowca na La Rambli :D
Za drugim się udało zdać :)

0

@Messibestplayerintheworld To jest nadzieja

0

Jak tam Mallorca, gra cokolwiek? Mam Real na kuponie, więc trochę mi lotto, ale nie ukrywam, że te 3 ziko mógłbym poświęcić na odzyskanie lidera.

0

@Jakchcesz Myślę jednak, że w tych trzech wymionionych klubach dostałby nieporównywalnie więcej.

18

"Pewnego dnia Marco powiedział mi, że dostał trzy oferty dzięki, którym może zarobić fortunę: z Chelsea, Realu Madryt i FC Barcelony. Pogratulowałam mu i zapytałam, którą wybrał. Odpowiedział mi, że nigdy nie opuści Borussi Dortmund, ponieważ to jego rodzina, a pieniędzmi nie kupi szczęścia. W tym momencie zdałam sobie sprawę, że jestem z właściwym mężczyzną".

-Scarlett Gartmann, niemiecka modelka i aktorka, a prywatnie żona Marco Reusa.

Klasa Marco. Po Ter Stegenie jedyny Niemiec, którego darzę sympatią.

1

@nuter27 Suárez ława do końca sezonu XDD i kto a niego?
Tak, wymienić Arthura, który się jeszcze rozwinie na Pjanica, któremu się nie chce grać XDD

0

@potrojnakorona Robi im całą grę :D

22

Black Lives Matter strzela i 2:0 dla City

0

@Bobo25 VAR w tych czasach pomagał Napoli

13

@jeyx77x Tak. Rodzina wybiega zdecydowanie ponad football.

3

@Cou7_ley Gorszy bilans bezpośrednich pojedynków

0

@Mario96w Przyjęcie piłki ręką Benzemy oraz nieuznanie oczywistego gola RSSS nie jest skandaliczne? xD

0

@Mario96w Nie rozumiem takiego gadania. Przecież przez te skandaliczne dezycje sędziów z dzisiaj możemy stracić majstra... I nie na własne życzenie, bo z Sevilla jakkolwiek to brzmi uczciwie zremisowaliśmy i uczciwie nie przegraliśmy

0

@Jaca27 I Widzem i Katowice najpewniejsze awansują xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?