3

@BarcaInfo Od tamtego momentu powinniśmy mieć jeszcze dwa puchary. Ale niestety sezon później 9 miesięcy graliśmy genialnie, w tylko w jednym był dołek formy. Niestety to wystarczyło...
A rok temu wiadomo, rewanż na Anfield.

0

@Szicek10 Warszawka?

1

@zadafcb Pewnie śpią :D Może rano coś będzie.
A takie dymy na Lublinie Zachodnim były.

0

@SHIBA 425 łatwee

12

Nie ma to jak wyjść sobie na jedno piwko, a kiedy wracaliśmy, akurat w momencie kiedy przechodziliśmy przez peron kolejowy dostrzegliśmy cofający pociąg międzynarodowy. Okazało się, że kilka kilometrów dalej (swoją drogą w centrum miasta) wykoleiła się jakaś lokomotywa, tor jeszcze przez kilka godzin miał być nieprzejezdzny i musieli wysadzić na moim peronie wszystkich pasażerów. A że ten peron jest położony przy lesie, nie ma zbudowanej drogi dojazdowej i trzeba się włóczyć nieoświetlonym aswaltem 700 metrów na przystanek autobusowy to miło było poodprowadzać zdzwionych ludzi, wytłumaczyć gdzie są, czym dojechać do centrum oraz poznosić starszym osobom bagaże ze schodów (winda oczywiście nieczynna).
Niby to nic wielkiego, takich sytuacji codziennie jest zapewnie kilkaset, ale jednak słysząc wdzięczność tych ludzi oraz podziękowania to humor to poprawiło i to bardzo :D

0

@Colon Szczerze obojętnie, ta mi się przyda bardzo :D Dzięki kolego

0

Znacie jakąś wesołą melodie na skrzypcach, gitarze, harmonii, albo czym kolwiek? Grunt by nie było w niej słów.

0

@sendesara Wymieniłem tylko dwa pierwsze miejsca. Błaszczykowski znajduje się na trzecim.

2

@DLFCB W ciągu ostatniej dekady chyba najważniejsza postać polskiej kadry zaraz po Robercie. Mega zawodnik.

0

@Criss18Barca No właśnie mylisz się. W tym roku to lzpn był tym głównym związkiem podejmującym decyzje. W regulaminie nie było żadnego przepisu o tym co się dzieje w przypadku nie dokończenia ligi, więc mieli prawo interpretować przepisy po swojej myśli. Uznali, że decydują bramki i to jest na pewno rozsądniejsza decyzja niż jakby miał decydować bezpośredni mecz, a taki odbył się tylko jeden, więc to by była dopiero komedia i niesprawiedliwość. W dodatku tą decyzję poparły i podkarpacki zpn i świętokrzyski zpn. Co by nie mówić i tak uważam, że powinien w takiej sytuacji zostać rozegrany baraż, ale mówienie, że Motor awansował niesprawiedliwie jest po prostu nie fair.
Zresztą i tak skończyło się wszystko na awansie obu drużyn, więc nie wiem po co wracać do tematu :D

0

@Criss18Barca Uzasadnisz czemu niesłuszny?

6

Arthur od jakiejś laseczki się zaraził :D

0

@matheo To ja miałem pęknięta kość klinowatą (moja najgorsza kontuzja w życiu, a trochę ich było), a także dwa razy wybitą pierwszą kość śródstopia (odpowiednik kciuka w stopie) i również wszystko poprzez granie w piłkę :D

4

Dokładnie rok temu Liverpool wygrał Ligę Mistrzów.

1

@TrzecieOko 1. Socha
2. Zola
3. Dolniak
Dalej wszyscy, którzy już zostali wymienieni, ale nie umiem ich sklasyfikować.
W ogóle nie siada mi Kubicka, jakoś kobiety w stand upie się nie sprawdzają :D

1

@pawelfcb2010 Jaka liga takie Tamudazo :D

0

@DonMatteo901 Oby mu się poszczęściło. Tylko ma już 22 lata, więc niech stąd ucieka jak najszybciej.

0

@Cou7_ley Gdzie się podział ten Piątuś z przed roku :(

4

@Lola120 Każdą część trzeba oddzielnie uczcić ;))

1

@Anonymus0608 Za jednym i drugim nie przepadam, ale Mourinho jednak na tle całej kariery jest zdecydowanie lepszy. Tryplet, Liga Mistrzów z Porto, liga100 pkt z Realem czy liga z Chelsea. Natomiast Klopp przez 10 lat z tych ważniejszych teofeow wygrał dwa razy Bundeslige i ostatnio Ligę Mistrzów. Jednak jeśli chodzi o styl, to Niemiec ma zdecydowanie lepszy niż Mou.

0

1

@zadafcb A można wiedzieć w jakiej szkole robiłeś? Jak w Idrivie, dzisiaj ostatnią godzinę przejeździłem :D
@Cvzx Czy ja wiem czy trudne... Na pewno inne niż wszystkie, bo jest ten stop, o którym trzeba pamiętać :D no i ja się prawie zawsze też łapię na tym, że jak zawracam w stronę wordu to na tej górce prędkość przekraczam :D Ale to amatorski błąd, wiem :D a co do Lwowskiej to mi na szczęście bez problemu się nią jedzie, dwa pasy, więc jedynie tej prędkości trzeba pilnować. No i później te dwa ronda z rzędu przy Tarasach, gdzie za pierwszym razem się pogubiłem xD

2

@SkN Ter Stegen- top2 bramkarzy na świecie, jeszcze spokojnie 8/10 lat pogra.
Emerson- również bardzo dobrze się zapowiada
Todibo, Araujo, Lenglet- Bardzo obiecujący obrońcy, w Lenglet już gra na świetnym poziomie.
De Jong, Arthur- Nasza przyszłość, jeżeli chodzi o pomoc, jedynie tylko Arthur się musi ogarnąć.
Dembele, Trincao, Collado, Fati, De la Fuente - Myślę, że na pewno któryś z nich odpali na poziom klasy światowej.
Nie wymieniłem jeszcze Cucurelli, Oriola Búsquetsa, Puiga, Aleñi czy Orellany.
Plus w ciągu dwóch okienek powinno do nas przyjść 2/3 obiecujących graczy. Wiadomo u Realu wygląda to lepiej, ale u nas aż takiej katastrofy nie ma. Po jednym bardzo dobrym zawodniku na obronę, pomoc i atak i nie będzie źle. Jedyne arcytrudne zadanie jakie nas czeka to nauczenie się stałej gry bez Leo.
Jeszcze mam uwagę co do Hakimiego. Fakt, świetne statystyki notuje, ale trzeba pamiętać, że gra on na wahadle, a za sobą ma 3 obrońców, w tym półprawego obrońcę- Piszczka :D także poczekajmy trochę jak się spisze w klasycznym ustawieniu.

1

@zadafcb Rondo przy Makro zaliczone? :D

2

@Coutinho007 Jeden z najlepszych polskich obrońców w historii, a po lewej trochę słabszy, zagubiony kolega

0

Jak w ogóle gra ten Pjanic? Pivot, rozgrywający, jako 8, jak taki Kante czy jak taki Rakitic?

1

@Triv44 Przynajmniej w końcu odkryliśmy sposób na uniknięcie kompromitacji w Lidze Mistrzów. Żeby uniknąć pogromu w rewanżu wystarczy ich po prostu nie grać :")

0

@Hushovt Dominium z Orkana, albo ze Smarta polecam :)

0

@Hushovt Jaka jest Twoja ulubiona pizzeria w Lublinie? :-)

2

@Hiacynk A Granada przez jedną kolejkę przypadkiem też nie była?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?