1

@Chwytliwy Cały Gryffindor za Jagą!

0

@TheNekro94 No i o 62 lata młodsza Viky Gabor :D
Mogłaby być jej prababcią, troszkę dziwnie to wygląda.
Ale szacun dla Pani Maryli ogromny!

0

@FCB24 Grubson, Sarius, Kartky

1

Znacie jakieś profile na Instagramie, gdzie jest dużo zdjęć krajobrazów? Góry, wschody i zachody słońca, miasta, chmury itd?
Najlepiej żeby nie było na tych zdjęciach modeli, ale jak już będą to trudno.

0

@SonBarcaGoku 250, maksymalnie 280.

0

@justfootball Que pena, a mi no me gusta escribir los textos largos.

0

@justfootball Estoy comiendo. ¿Y tu, amigo?

1

@SeeleyBooth Możliwe, że ja :D
Byłem w połowie lutego na imprezie, gdzie była jedna osoba, która dzień wcześniej wróciła z Włoch. Dwa/ trzy dni po imprezie prawie wszyscy mieli wysoką gorączkę i różne te objawy podobne do korony. Wtedy koronawirusa jeszcze w Polsce teoretycznie nie było i nie robili też żadnych badań, a u lekarza powiedzieli mi, że to ostre zapalenie górnych dróg oddechowych. Na szczęście przeleżałem dwa tygodnie w domu, a nikt z mojej rodziny żadnych objawów nie miał, więc ostatecznie koronawirusa pewnie tutaj nie było, ale jak ostatnio sobie odtworzyliśmy całą tą historię ze znajomymi to aż ciarki przeszły :D

2

@fart @Piotr89Sand @Veb1233 @thegame1997 Podczas Euro 2008 nie wiedziałem co to piłka nożna :D dzięki chłopaki

2

@Mns21 Gdzie się podziewał w 2008 roku?

0

@lukaszbarca15 Messi wygrał bardzo wiele, w klubowej piłce wszystko co możliwe, ale nie zdobył dwóch najważniejszych teofeów z reprezentacją,więc tak da się wygrać więcej.
Nic takiego nie mówię, że w piłkę grają tylko drużyny Messiego, jeżeli tak to zrozumiałeś to masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

1

@lukaszbarca15 Mistrzostwo Świata, Copa América, brak kompromitacji z Liverpoolem i Romą, czyli możliwe, że 2 LM więcej

2

@tristan87 Na szczęście jeśli chodzi o MATS'a to nie tylko kiedyś :D

3

@jeyx77x Gdyby Thiago został grałby dużo mniej i nie wszedłby nawet na poziom, który prezentuje teraz.

0

@Piorun @kamiVeB Też właśnie tak uważam

0

Na Instagramowym stories Łączy nas Piłka trwa głosowanie (w formie drabinki) na najważniejszy mecz Reprezentacji Polski w XXI wieku.
Ciekawa zabawa i zapowiada się zacięty bój o drugie miejsce, bo pierwsze moim zdaniem bez wątpienia powininno zająć zwycięstwo z Niemcami.

15

,,Javier Aguirre, trener Leganes przyznał, że dostał OFICJALNE oświadczenie o tym, że rozgrywki LaLiga zostaną wznowione 20 czerwca, a natomiast zakończone 26 lipca."

Grupa La La Liga na Facebooku

0

@Konias4318 Ja wciąż nie mogę uwierzyć w to co się wtedy stało...

0

@justfootball Chica to dziewczyna, novia to narzeczona, kobieta to mujer, a żona to esposa :))

11

@Fawrf No i ma rację

3

@Toretto Obiektywnie-uważacie, że ma szansę na drugą turę? Ja gorąco na to liczę, ale chyba jednak gwiazda z TVNu (wolałbym już na Dude głosować) ma niestety większe poparcie od niego, a wczoraj po Bosaku również bardzo dobrze wypadł.

2

@Messibestplayerintheworld
Widziało się jego brameczkę rok temu w Lublinie, widziało :D

0

@kamiVeB Ale mówisz, o którym kraju?

0

@payn100 Myślę, że byłoby to wskazane, ale się po prostu śpieszą z terminami.

1

@michal26 Tanajno zyska 2 miliony głosów od wszystkich przedsiębiorców :)

13

Krzysztof Bosak zdecydowanie numero uno tej debaty.
Fajnie było posłuchać też kogoś takiego jak Tanajno :D

0

@kubix05
Jak czytam o Wodeckim to na myśl przychodzi mi tylko jedna rzecz:

2

@dawidor9 Obejrzcie Siedem, to może będzie potrzebowała bliskości po końcówce :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?