Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chwytliwy Cały Gryffindor za Jagą!
8
Od jutra na polskim Netflixie będą dostępne wszystkie części Harrego Pottera.
Także przyszykujmy się :D
https://scontent-lht6-1.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/e35/s240x240/70606244_149795686390608_3429468145644246163_n.jpg?_nc_ht=scontent-lht6-1.cdninstagram.com&_nc_cat=100&_nc_ohc=JBO66igRxGYAX9ATVHW&oh=be3cc4b0bd90e8a56edb9d9eb76d71c1&oe=5ED1CBD9&ig_cache_key=MjE3OTU3NjI4MjMxOTI2MDUzNQ%3D%3D.2
0
@TheNekro94 No i o 62 lata młodsza Viky Gabor :D
Mogłaby być jej prababcią, troszkę dziwnie to wygląda.
Ale szacun dla Pani Maryli ogromny!
0
@FCB24 Grubson, Sarius, Kartky
1
Znacie jakieś profile na Instagramie, gdzie jest dużo zdjęć krajobrazów? Góry, wschody i zachody słońca, miasta, chmury itd?
Najlepiej żeby nie było na tych zdjęciach modeli, ale jak już będą to trudno.
0
@SonBarcaGoku 250, maksymalnie 280.
0
@justfootball Que pena, a mi no me gusta escribir los textos largos.
0
@justfootball Estoy comiendo. ¿Y tu, amigo?
0
Przed wejściem w artykuł obstawiałem Alexisa :D
https://www.sport.pl/pilka/7,64946,25939982,byly-pilkarz-barcelony-przez-pomylke-opublikowal-zdjecie-z-naga.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport
Niegrzeczny ten Johny
1
@SeeleyBooth Możliwe, że ja :D
Byłem w połowie lutego na imprezie, gdzie była jedna osoba, która dzień wcześniej wróciła z Włoch. Dwa/ trzy dni po imprezie prawie wszyscy mieli wysoką gorączkę i różne te objawy podobne do korony. Wtedy koronawirusa jeszcze w Polsce teoretycznie nie było i nie robili też żadnych badań, a u lekarza powiedzieli mi, że to ostre zapalenie górnych dróg oddechowych. Na szczęście przeleżałem dwa tygodnie w domu, a nikt z mojej rodziny żadnych objawów nie miał, więc ostatecznie koronawirusa pewnie tutaj nie było, ale jak ostatnio sobie odtworzyliśmy całą tą historię ze znajomymi to aż ciarki przeszły :D
2
@fart @Piotr89Sand @Veb1233 @thegame1997 Podczas Euro 2008 nie wiedziałem co to piłka nożna :D dzięki chłopaki
2
@Mns21 Gdzie się podziewał w 2008 roku?
0
@lukaszbarca15 Messi wygrał bardzo wiele, w klubowej piłce wszystko co możliwe, ale nie zdobył dwóch najważniejszych teofeów z reprezentacją,więc tak da się wygrać więcej.
Nic takiego nie mówię, że w piłkę grają tylko drużyny Messiego, jeżeli tak to zrozumiałeś to masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
1
@lukaszbarca15 Mistrzostwo Świata, Copa América, brak kompromitacji z Liverpoolem i Romą, czyli możliwe, że 2 LM więcej
2
@tristan87 Na szczęście jeśli chodzi o MATS'a to nie tylko kiedyś :D
3
@jeyx77x Gdyby Thiago został grałby dużo mniej i nie wszedłby nawet na poziom, który prezentuje teraz.
0
@Piorun @kamiVeB Też właśnie tak uważam
0
Na Instagramowym stories Łączy nas Piłka trwa głosowanie (w formie drabinki) na najważniejszy mecz Reprezentacji Polski w XXI wieku.
Ciekawa zabawa i zapowiada się zacięty bój o drugie miejsce, bo pierwsze moim zdaniem bez wątpienia powininno zająć zwycięstwo z Niemcami.
15
,,Javier Aguirre, trener Leganes przyznał, że dostał OFICJALNE oświadczenie o tym, że rozgrywki LaLiga zostaną wznowione 20 czerwca, a natomiast zakończone 26 lipca."
Grupa La La Liga na Facebooku
0
@Konias4318 Ja wciąż nie mogę uwierzyć w to co się wtedy stało...
0
@justfootball Chica to dziewczyna, novia to narzeczona, kobieta to mujer, a żona to esposa :))
11
@Fawrf No i ma rację
3
@Toretto Obiektywnie-uważacie, że ma szansę na drugą turę? Ja gorąco na to liczę, ale chyba jednak gwiazda z TVNu (wolałbym już na Dude głosować) ma niestety większe poparcie od niego, a wczoraj po Bosaku również bardzo dobrze wypadł.
2
@Messibestplayerintheworld
Widziało się jego brameczkę rok temu w Lublinie, widziało :D
0
@kamiVeB Ale mówisz, o którym kraju?
0
@payn100 Myślę, że byłoby to wskazane, ale się po prostu śpieszą z terminami.
1
@michal26 Tanajno zyska 2 miliony głosów od wszystkich przedsiębiorców :)
13
Krzysztof Bosak zdecydowanie numero uno tej debaty.
Fajnie było posłuchać też kogoś takiego jak Tanajno :D
0
@kubix05
Jak czytam o Wodeckim to na myśl przychodzi mi tylko jedna rzecz:
2
@dawidor9 Obejrzcie Siedem, to może będzie potrzebowała bliskości po końcówce :D