Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arkon Ja Gerrarda szanowałem za przywiązanie do barw. To mi wystarczyło by w tamtym sezonie kibicować im, a nie City.
Natomiast co do Kloppa to delikatnie mówiąc nie przepadam za nim. Oczywiście nie ujmuję mu w żaden sposób, jest świetnym terenem, jednym z najlepszych na świecie, do tego bardzo sympatycznym, ale jednak jest w nim coś co mnie za bardzo do niego nie przekonuje. Mam wrażenie, że jest często sztuczny i swoje poglądy opiera na tym co ludzie chcą usłyszeć, a nie na tym co naprawdę myśli. Ale no to tylko moja opinia. A co do porównania z Guardiolą to moim zdaniem jednak zdecydowanie za mało wygrał żeby go z nim porównywać, przynajmniej jeśli chodzi o to, który był w całej historii lepszy. Jednak biorąc pod uwagę tylko ten sezon to tak, jest lepszy od Pepa.
1
@Arkon Pamiętam sezon ze słynnym poślizgnięciem się Gerrarda, bodajże 13/14. Wtedy bardzo im kibicowałem. Jednak potem coś się zepsuło. Do Premier League przyszedł Guardiola dwa lata później i od tamtej pory to za City trzymam kciuki w lidze,ewentualnie jakąś rewelację rozgrywek. Następnie saga z Coutinho i tak się zaczął początek końca mojej sympatii do Liverpoolu. Kibicowałem im oczywiście jeszcze w finale z Realem, ale to z wiadomych względów. Potem mnóstwo szczeniackich i prowokujących wypowiedzi kibiców Liverpoolu, umniejszających między innymi Barcelonie, nieumiejący przegrywać Klopp, robienie z Anfield jakiejś boskiej świątyni (atmosfera jedna z najlepszych na świecie to fakt, ale już nawet Barcelona ma lepszy bilans na swoim stadionie niż oni, a na pewno w Lidze Mistrzów, a nikt tu o boskości nie mówi). No i na deser oczywiście zeszłoroczna nasza kompromitacja oraz propaganda w sprawie złotej piłki dla Van Dijka, na którą moim zdaniem już bardziej zasłużył tak jak Leo mówił - Sadio Mane.
0
@SonBarcaGoku Wiadomo, mnóstwo tego było, ja wymieniłem tylko jeden przykład.
2
@czosnekfcb w rewanżu ewidentny karny po ręce chyba Eto'o, za to w pierwszym meczu dwa nieodgwizdane karne dla nas. Mylił się w obie strony i dlatego nie można tłumaczyć naszego awansu pomocą sędziego. Szkoda jednak, że świat na to nie patrzy w ten sposób.
0
@TheGoldenEleven
MATS (Pena)
Semedo (Roberto)
Pique Umtiti (Todibo, Araujo, Lenglet)
Alba (Miranda)
De Jong (Busquets)
Vidal (Rafinha, Alena)
Artur (Puig, Pedri)(można jeszcze spróbować sprowadzić Toneliego i wtedy Pedri na wypożyczenie)
Messi (Trincao, Dembele)
Suarez (Griezmann)
Nowy lewoskrzydłowy (Fati, Braithwaite)
Fati, Pedri i Araujo wpisani jako zawodnicy drugiej drużyny, jednak pełniący taką rolę w pierwszej jak Fati w tym sezonie. Oczywiście w zależności od potrzeby.
(Wague, Coutinho, Fernandez wypożyczenia) . Generalnie skład potrzebuje rewolucji, ale w tym roku ze względu na wiadomą sytuację nie jest to możliwe. W tym roku trzeba się skupić na nowym lewoskrzydłowym, chciałbym Neya, albo Sancho, ale np. Oyarzabal też byłby dobry.
Za rok trzeba się pożegnać z Wague, Coutinho, Alba, Busquetsem, Vidalem, Suarezem i może jeszcze Pique, ale jego bym jednak zostawił, ze względu na ważną rolę w szatni.
Zobaczymy jak się spiszą, Semedo, Todibo, Miranda, Artur, Alena, Puig, Trincao i Braithwaite. Jeśli poniżej normy to również można się zastanowić nad wypożyczeniem, albo sprzedażą.
Jako następców proponuję Emersona, Grimaldo, Thiago (jeśli wygaśnie kontrakt), Toneliego, jeśli ostatecznie w tym roku nie przyjdzie oraz Wernera albo Lautaro do napadu. Zobaczymy jak się w tym sezonie spiszą Fernandez i Pedri.
No i jeszcze ciekawa sprawa z tym City, bo jeśli utrzyma im się ban to można postarać się o kogoś z czwórki: De Bruyne, Sterling, Sane, Jesus.
Wszyscy byliby bardzo przydatni.
0
@Prezes_sycylijczyk Niestety nie było okazji pójść na któregoś z nich koncet :/
0
Michael Jackson i Freddie Mercury to według mnie dwóch najlepszych wokalistów w historii.
Mercuryego się świetnie słuchało, na koncertach to był kosmos, do tego jeszcze to pianino, bardzo dużo rozpoznawalnych hitów, piosenka na igrzyska w Barcelonie, ale jednak muzyka Jacksona chodzi za mną od 10 roku życia i w żaden sposób się jeszcze nie znudziła... To jest coś niesamowitego jaki Micheal miał głos, jak nim modulował, każdą piosenkę potrafił zaśpiewać na kilka innych sposobów i każdy był na światowym poziomie. Do tego ten magiczny taniec, słynny Moonwalk.
Obydwu poznałem mniej więcej w tym samym czasie, kiedy jako 10 latek zacząłem szukać swojego gustu muzycznego :D Ale moim zdaniem to Jackson był tym lepszym. To było jednak coś.
A waszym zdaniem? Zapraszam do dyskusji.
0
@kamiVeB Za 5 lat na pewno ktoś go pokona, bo nie będzie mógł startować :D
1
Obejrzałem sobie wczorajszego live'a z odtworzenia i bardzo szybko mi minęło. Ciekawe tematy były poruszane, ale niestety z przykrym akcentem pod koniec, bo zacząłem sobie wyobrażać jak na serio będzie wyglądało życie bez Messiego. Oj, będzie ciężko...
Czekam na kolejne spotkania z redaktorami, dzięki! :D
2
@Encore 1. Insygnia Śmierci cz.2
2. Książę Półkrwi
3. Czara Ognia
0
@patrykzmc2000 od kurzu z zamku :D
0
@Klaudiaa8 -Kto to jest, kogo niesie Hagrid. Neville, kto to jest.
-HARRY POTTER NIE ŻYJE
-NIEEEE
Też smutna scena :D
3
@kerouac Jak mówił nasz śp. legendarny speaker, to właśnie dlatego, że ludzie chcieli podziwiać Kubale zbudowano Camp Nou.
0
@messiiiiik Odkąd zacząłem kibicować, czyli od mundialu w RPA :
1. 2010/2011
2. 2014/2015
3. 2015/2016
4. 2012/2013
5. 2011/2012
10
Ale się okropnie patrzy na Figo w koszulce Barcelony
22
@Gaucho Każdy ma swoje wady, ale jak dla mnie Bosak ma ich najmniej spośród wszystkich kandydatów :))
13
@bartoszekkk "Człowiek, który zatrzymał Messiego w Barcelonie"
1
Rakitic i Busi irytują nawet w filmach :D
(Bagienna Cisza, druga minuta)
1
@Szakalaka12369 Szczególnie w trzech ostatnich sezonach nie licząc tego ;)
2
@DaPi Jakby nie otworzyli straż by nie mogła wjechać żeby ugasić :D
0
@MichVeB 3 porażki, w tym 2 z Arsenalem :D
0
Jakiś fajny film akcji/kryminał na wieczór?
0
Oglądając Foot Trucka stwierdzam, że do grona moich ulubionych standuperów dołącza Prejuce Nakoulma :D
0
@Kamiloza91 Socha, Zola, Dolniak
Swoją drogą, co myślicie o sprzeczce Paczesia z Sochą? Mimo sympatii do Rafała, to jednak zdecydowanie przesadził.
5
@NeroTFP Suarez jeszcze :D
2
@Hiacynk Już w pierwszej akcji po golu Holandii :D
W ogóle to mnóstwo pięknych bramek było na tym mundialu
4
@AmigoBlancos 1. Bylibyśmy przynajmniej w finale Euro (bo Walię byśmy pokonali).
2. Byłoby możliwe, że jeszcze gorzej niż jest teraz, bo jego pomysły się wyczerpały i zmiana była konieczna. Brzęczek jest jaki jest, ale jednak eliminacje wygrał i awansował na Euro.
3. Brak legendy świńskiego łba :D
4. Przynajmniej jedna liga/ jedna liga mistrzów więcej?
5. Przynajmniej jednej katastrofy, w Rzymie lub Liverpoolu byśmy uniknęli.
0
@Witekk10 Ja z Lublina, ale w Kraśniku bym ewentualnie zdawał :D
1
@Bykunn U mnie na szczęście nie ma tramwajów (z punktu widzenia kierowcy, bo tak to bym chciał żeby były :D).
O Kraśnik mi chodzi, tam są może góra dwie sygnalizacje na całe miasto, a to kolosalna różnica w porównaniu z moim Lublinem, gdzie światła są co 100 metrów :D
0
@Cvzx Grunt to sobie poradzić ze stresem