Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kondziubarca To ty masz jeszcze gorzej :/ No niestety trzeba jakoś dać radę, ale bez dokupienia godzin raczej się nie obejdzie
0
@Messibestplayerintheworld Dzięki, na pewno się przyda! Trzeba chyba zacząć kombinować i zapisać się na egzamin w pobliskiej miejscowości gdzie nie ma świateł :D
9
Zostało mi 5 jazd do ukończenia kursu. Ostatnią jazdę miałem 9 marca...
Może się nie znam, ale chyba 3 miesiące bez jeżdżenia i praktyczne z marszu egzamin nie wpłyną pozytywnie na mój wynik :D
0
@bartoszekkk Na takich stronkach trafiają się ludzie, którzy nie wiedzą kto to Tello, Puig, Abel Ruiz czy nawet Alena albo Grimaldo xD
To mówi samo za siebie
5
@BarcaInfo Miejmy nadzieję, że tak się stanie. Cillessen był dużo lepszym zmiennikiem niż Neto.
0
@Chwytliwy Rację masz, ale liczy się to, że zdecydowana większość osób przedstawia ich jako partię prawicową, stąd mój wniosek.
0
@Chwytliwy Z jednej strony masz rację, ale z drugiej Polska ma więcej zwolenników prawicy niż lewicy (o czym świadczą dwa z rzędu zwycięstwa PISu), a Konfederacja to jedyna taka partia oprócz nich (zgadzam się, PIS zdecydowanie udaje prawicę, ale jednak ludzie w to wierzą)
0
@ViscaElBarca321 W tej chwili niestety tak. Jednak myślę, że kiedy Kaczyński odejdzie na emeryturę (wtedy również zacznie się początek końca PISu) to konfederacja przejmie największy procent głosów PISu, bo to jedyna prawicowa partia. W dodatku wtedy już najpewniej nie będzie również i Korwina w polityce, który jednak większą liczbę osób odpycha niż zachęca.
0
@ViscaElBarca321 Czemu konfederacji byś nie brał na poważnie?
0
@BarcaInfo Suarez jeszcze przynajmniej rok da radę na najwyższym poziomie. Teraz nam jest potrzebny ktoś kto pociągnie akcje dryblingiem i wspomoże Leo.
0
@FC1899Barca Wiadomo, ale myślę, że taka firma jak Barca nie będzie miała problemu z zaciągnięciem kredytu.
Poza tym też możliwe odejścia Rakitica, Vidala, Dembele, Umtitiego czy Coutinho.
I hajs się znajdzie :D
0
@FC1899Barca Braithwaite jest raczej niepotrzebny. Mam nadzieję, że postaramy się go sprzedać. Emerson chyba coś deklarował, że zostaje jeszcze na rok w Betisie, ale to nie jestem pewien.
Poza powrotem Cou i Cucu z wypożyczeń myślisz, że nikogo nie kupimy? To nie w styku Bartka i wydaje mi się, że na pewno kogoś jeszcze kupi :D
2
Ta bramka to było coś fenomenalnego. Jeden z najlepszych dryblingów jakie widziałem. Oby Alex powalczył o miejsce w pierwszej drużynie.
Neymar*/Fati---Messi***/Suarez/Griezmann**--- Dembele**/Trincao/Collado
* Napisałem Neymar, ale to pod warunkiem, że uda się go oczywiście sprowadzić. Ale raczej na pewno kogoś na tę pozycję sprowadzimy.
** Możliwe, że odejdą
*** Messi może grać oczywiście wszędzie :D
Bardzo dobrze to wszystko wygląda moim zdaniem, przynajmniej jeśli chodzi o atak.
1
@Encore Mnie to raczej nie uratuje, mam krzywą przegrodę nosową i mi we wszystkim duszno :D
1
Ale duszno w tych maseczkach
0
@KapiFCB Też tak miałem, ale od jakiegoś tygodnia samo się wyłączyło nie wiem czemu :D
3
@Szicek10 Mój dziadek dwa razy pokonał :D Niestety za trzecim razem już się nie udało.
Gratulacje i dużo zdrowia dla dziadka! :D
1
@taktyk93 Dexter
0
@KSSniper czyli mało ludzi spotykasz ;)
(w tym poście nie chodziło mi o wasze opinie kto jest gorszy, gej czy ksiądz, nie dyskutuję o polityce, bo to nie ma sensu)
0
@DaPi Z tym to nawet nie ma dyskusji ;) powszechnie wiadomo, że nie ważne czy gej, ksiądz, policjant, hydraulik, marsjanin czt pies - pedofilię trzeba potępiać i co do tego jesteśmy zgodni. Tylko nie wiedziałem jak to nazwać, uogólnieniem czy stereotypem (przykład geja i ksiądza to tylko przykład) :D
9
@KSSniper Ah ten Cristiano i pakt z diabłem...
0
@KSSniper z tej samej strony i z tych samów powodów co ,,ksiądz to pedofil'' tylko przez zupełnie inny obóz :D
0
@DaPi Spoko, tylko pierwsze nie różni się w żaden sposób od drugiego. Zarówno wśród geji jak i księżi trafiają się pedofile i to jest fakt. Nie wiem tylko jak to nazwać, uogólnieniem czy stereotypem.
0
,,Gej to pedofil" albo ,,ksiądz to pedofil" to uogólnienie czy stereotyp? (nie ważne dlaczego pytam :D)
2
@Mario96w Harry Potter aresztuje Voldemorta
4
@Stasik91 wychodząc z kryjówki z Profesorem na muszce Sierra zacznie rodzić
0
Szkoda... Na tym turnieju zawsze kozacka muzyczka leciała :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pawlak1992 Ja miałem w wieku 12 lat i nie płakałem :D
0
@damiano16398 Również mocno kibicuję Dembouzowi. Fakt ciekawe jakby to było z Mbappe, ale jego główny aspekt to szybkość. Drybling miał i ma lepszy Dembele i myślę, że dlatego to właśnie na niego postanowili, bo w końcu miał zastąpić Neymara, który był mistrzem dryblingu. A Mbappe mógłby spróbować u nas na 9, ciekawy to byłby eksperyment :D