Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nie ma to jak skreślić jednego z najlepiej zapowiadających się piłkarzy na świecie po jednej kontuzji...
Dembele jedynie czego potrzebuje to zaufania, ogrania i większej pewności siebie. Przypomnij sobie jaką karierę zrobili u nas wcześniej wypożyczeni piłkarze? Największą to chyba Rafinha...
Niech zostanie u nas. Jestem przekonany, że w ciągu dwóch lat wejdzie na naprawdę wysoki poziom.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Lublin. Nie dość, że 9 największe miasto w Polsce, to jeszcze stolica województwa. Także większość tych lepszych uczniów ze wsi i z mniejszych miast będzie nam zabierać miejsca w lo w Lublinie :D
Dzięki, narazie jeszcze bez stresu, ale wiadomo jak to później będzie ;) a z tymi moimi wynikami to wcale taki pewny nie jestem. Dadzą coś czego nie ogarniam i już parę punktów mniej...
0
Haha oj chciałbym tak. Ale niestety większość szkół ma określony próg punktowy (np. ja chcę do takiej gdzie trzeba zdobyć ok 150 pkt). Wiadomo, że to też zależy od tego jak dużo jest chętnych, ale akurat jeden z moich wyborów był rok temu najbardziej oblegany w mieście...
0
Przy każdym egzaminie jest stres, a zwłaszcza przy takim od którego w 50% zależy twoja przyszła szkoła ;)
@Bykunn
Co z tego, że się nie da nie zdać, skoro jak napiszesz na te 20% to do zbyt dobrej szkoły to ty wtedy nie pójdziesz?
0
Za 3 dni egzaminy gimnazjalne! Kto tutaj pisze oprócz mnie? Jest stresik? U mnie narazie na szczęście nie, powtarzam wszystko co się da :D
2
1. Messi
2. Busquets
3. Pique
4. Ter Stegen
Moim zdaniem tak to powinno wyglądać. Jedynie można byłoby zamienić Pique z Busquetsem miejscami, ale tak się chyba nie da.
0
1. Guardiola
2. Klopp
3. Pochettino
Reszty nie oceniam, bo nie oglądam PL (z wyjątkiem tej trójki własnie).
Cieszy niskie miejsce Wengera i Mou :D
0
Nie można winić bramkarza za przepuszczonego karnego... Fakt karny wykonany beznadziejnie, ale ta piłka leciała w najgorsze możliwe miejsce dla bramkarza, czyli pod brzuch. Trudno jest wtedy ją odbić.
6
Jak ten Bednarek sobie radzi?
1
Tydzień temu pisaliście, że to najmniej emocjonujące ćwierćfinały od lat...
Jak się jednak okazało, większych emocji na tym etapie w LM nie było dawno :D
0
Jak gra Juve, a jak Real?
2
Oficjalnie znamy tegorocznych zwycięzców w popularnym plebiscycie, tytuł ,,Frajera Roku"
2014- Malaga (za porażkę z Borussią 3:2)
2015- (tytuł wyjątkowo nie przyznawany)
2016- Borussia Dortmund (za porażkę z Liverpoolem 4:3)
2017- PSG (za porażkę z Barceloną 6:1))
I świeżo upieczony mistrz:
2018- FC Barcelona (za porażkę z AS Romą 3:0)
3
Haha pamiętam ten czas jak do nas przychodził. Wtedy było mnóstwo plotek o rzekomym transferze króla karnych Diego Alvesa i jak się okazało, że dołączy do nas jednak Jasper, to taki płacz tu był... :D a ten filmik to był tutaj minimum raz na godzinę:
1
2008 r.- Torres
2009 r.- Xavi
2010 r.- Iniesta
2011 r.- Xavi
2012 r.- Iniesta
2013 r.- Ribery
2014 r.- Neuer
2015 r.- Neymar
2016 r.- Griezmann
2017 r.- Neymar
Piłkarze, którzy zajmowali najwyższą pozycję nie licząc Leo i Cristiano. Dość ciekawie to wygląda. Cieszy to, że aż pięciu zwycięzców było by z Barcy :D
0
Wydaje się, że już problem rozwiązany. Ale dzięki :)
0
Różni się tylko dwoma zawodnikami od twojej :P
I Iniesta i Denis zaczynali ostatnio z ławki, także nie wiadomo, który zacznie w pierwszym. Ale biorąc pod uwagę obecna formę obydwu, to nawet jak zagra Suarez to to nie będzie duże osłabienie.
Jedynie zgadzam się z Miną. Fakt, jest on nie ograny i chyba skoro narazie nie gra to też ,,słaby". Jednak ja dałbym mu jutro szansę, ale wiem, że Valverde tego nie zrobi ;)
1
MATS- Semedo, Mina, Vermaelen, Alba- Busquets, Paulinho, Denis- Messi, Alcacer, Dembele
Wiem, że Valverde na 99,9 procent pominie Minę, jednak moim zdaniem zasłużył na szansę.
0
Kopernik to niee... :D
1
Te wszystkie hejty i wyzwiska są spowodowane tylko i wyłącznie uczuciem jakim darzy Pique klub z Bernabeu :D także nie ma co się tym przejmować ;)
0
Miałem zdawałoby się niewielki, ale dzięki użytkowniczce @Sidzej wydaje mi się to trochę rozjaśnione (oby) :) Ale dzięki za odpowiedź :D
0
Jednak jakiś tam mechanizm w środku nich jest...
A ja poszukuję dobreeegoo mechanika :D
0
Witam.
1. Przede wszystkim bardzo dziękuję moderacji, że skróciła mi bana z 7 dni do 1 :) (chciałem napisać na pv, ale jak wpisałem, że wiadomość ma być do moderacji to mi wyskoczyło, że wybrany użytkownik nie istnieje, nie wiem o co chodzi, a może po prostu o to, że to ja nie umiem z tego korzystać?)
2. Poszukuję tutaj jakiegoś eksperta od spraw damsko męskich. Tak wiem, trudno jest być ekspertem w tej dziedzinie, ale gorszym odemnie nie można być. Także jeżeli jest tutaj ktoś kto chociaż trochę umie interpretować zachowania kobiet (w tym wypadku koleżanki) to zapraszam na pv, mam jedno krótkie pytanie :D
0
Tak się zastanawiałem czy postawić na 0 czy 02... Ostatecznie padło na 2. Cavani dzięki...
0
Kurde, oby im się jednak udało.
0
Ogląda ktoś PSG? Mają szansę na zwycięstwo? (Kupon :/)
0
Jarzębina to jest zespół spod Janowa Lubelskiego. Ja akurat wtedy byłem u babci, właśnie w Janowie. Jaka była radość jak wygrali, Janów na ustach całej Polski :D
0
Munir, Deulofeu i Douglas - niech uciekają jak najdalej Camp Nou.
A co do Rafinhi, to on niestety zostanie wykupiony przez Inter (wątpię by nie udało im się awansować do LM). Dlaczego niestety? Dlatego, że Rafinha to był bardzo dobry zmiennik. Potrafił przyspieszyć akcje, dobrze się rozumiał z kolegami, a w poprzednim sezonie był bardzo bramkostrzelny. Jednak niestety miał pecha co do kontuzji. Wszystko się wzięło od pamiętnego wejścia Nainggolana w Rzymie. Potem problemów z kolanem nie udało mu się wyleczyć, a to ostatecznie zakończyło jego karierę w Barcelonie.
W Interze narazie ma się dobrze, bez żadnej kontuzji i można gdybać, że te problemy już zanim, ale jego powrót do FCB chociażby przez tą klauzulę wykupu jest niemożliwy :/
1
10 poszło, więc remisik też nie byłby zły :)
0
No i obyś miał rację.