0

Moim zdaniem Coutinho był dzisiaj ciut lepszy. I Dembele i właśnie Cou byli bardzo aktywni, ale Filip miał więcej dokładnych zagrań, dlatego on zasłużył najbardziej na MOTM.

0

Mam nadzieję, że w drugiej połowie Mina wejdzie za Pique, Gomes za Paulinę/Busiego i Paco za Suareza.

0

Rok temu moje urodziny były dwa dni po remontadzie, także wyjątkowo udane :)

0

Miałem wtedy 3 lata, także ciężko było :D

3

Odkąd kibicuję Barcelonie od sezonu 2010/2011 pierwszy raz mam zaszczyt oglądać jej mecz w moje urodziny :D

Mam nadzieję, że wygramy dzisiaj bez większego wysiłku i bez problemów.

0

Od 5 meczów jest powoływany(z wyjątkiem Superpucharu) i praktycznie w każdym albo utyka albo schodzi wcześniej bo go boli. Moim zdaniem powinien odpocząć.

6

Za Pique, który ostatnio co mecz schodzi z bólem kolana. Musi być wypoczęty na Chelsea.

14

Szybko awansował do pierwszego zespołu :D

1

Bez przesady :P

1

Wyobraźcie sobie co by tutaj się działo gdyby Real dokonał podobnej remontady :D

5

Bardzo fajna strona, prowadzona przede wszystkim z dystansem. Szkoda :/
Ale to się wydawało kwestią czasu, bo było wielu przeciwników stylu w jakim była prowadzona, więc wystarczyło żeby połowa z nich nacisnęła przycisk ,,zgłoś" i pyk... :(

2

Mam dokładnie tak samo. Oglądałem skróty tego meczu już milion razy, a za każdym razem emocje wciąż są te same :)

3

Taki jest sport :) Doceniajmy to co mamy, a naprawdę mamy ogromne szczęście, że to my czyli kibice naszej Barcelony mieli zaszczyt oglądać taki mecz :)

156

1:0
Zamieszanie w polu karnym Peesżee i co...? Jaka decyzja sędziego? Jest gol! Jeden zero! Ależ wcześnie! Tego chciał uniknąć Unai Emery! Nie udało się!
2:0
Uwaga Iniesta! Ależ powalczył! Co tutaj zrobił Andres Iniesta?!
3:0
Messsii! Ależ pewnie! Bez szans! Trzy zero, po piłkę i na środek boiska!
4:1
Rzut wolny. Dla Barcelony. Neymmmarrr! Perfekcyjne uderzenie Neymara. (...) Piękny gol na otarcie łez, można powiedzieć.
5:1
Messi, od razu nad linią obrony, Suarezz! I co? Rzut karny dla Barcelony! (...) Neymar! Pięć do jednego! Mają jeszcze pięć minut! Coś nieprawdopodobnego, co za mecz!
6:1
Neymar lewa noga, dośrodkowanie, ROBERTO! SERGI ROBERTO! SERGI ROBERTO! TO JEST NIEMOŻLIWE! MOŻEMY POWIEDZIEĆ JEDNO! NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE!

Dzisiaj mija dokładnie rok od tych wydarzeń :)

Pierwsza rocznica największej Remontady w historii piłki nożnej. Od meczu, który całkowicie zmienił moje i na pewno nie tylko moje spojrzenie na futbol. Przecież jeszcze w 86 minucie nikt, dosłownie NIKT z nas i nie tylko nas nie spodziewał się, że zdążymy strzelić jeszcze trzy bramki dające awans. Nawet komentator Wolski po golu z rzutu wolnego powiedział: ,,piękny gol na otarcie łez".
To co się wtedy wydarzyło na Camp Nou było czymś niezwykłym. To jest największa Remontada w historii, nie tylko ze względu na odrobioną stratę 4 bramek, ale też ze względu na to, że nasi piłkarze w końcówce pokazali charakter. Poszli za ciosem i wciągu 8 minut strzelili 3 gole PSG, które broniło się już całą jedenastką w polu karnym. Są ludzie, które nazywają ten mecz największym przekrętem w historii piłki nożnej, ale czy naprawdę warto się nimi przejmować? Ja osobiście się z nich śmieje. Z tego, że nie potrafią cieszyć się cudzym szczęściem, momentem, w którym utworzyła się historia. Oczywiście można mówić, że sędziowie nam pomogli, ale ile było tych pomyłek? Naprawdę nie wiele, w tym jedna bardzo ważna.
To był moment, w którym pierwszy raz w życiu płakałem ze szczęścia, nie mogłem się opanować z emocji. Ale tego co ja czułem chyba nie muszę opisywać, bo sami dobrze to wiecie.

Pamiętajcie Cules! Dzisiaj jest nasze święto, pamiątka po naprawdę niesamowitej i historycznej rzeczy. Taki mecz już się nigdy nie powtórzy, ale warto było czekać, warto było kibicować tym barwom, aż w końcu 8 marca 2017 roku tuż przed godziną 23 dumnie zaśpiewać Cant Del Barca :)

Dobrej nocy wszystkim, a kobietom-cules podwójne życzenia, bo w końcu dzisiaj obchodzicie też trochę inne święto :D
Visca el Barca!


0

Zniszczył Barce? Czyli jak? Przez całą jego kadencje graliśmy kupę i nie wygraliśmy żadnego trofeum? Czy może raczej wygraliśmy w pierwszym sezonie potrójną koronę i w drugim też byśmy wygrali gdyby nie 5-cio meczowy spadek formą? (jedynie trzeci sezon gorszy, ale i tak naznaczony historyczną Remontadą z PSG)

1

On miał grać w Opolu.

1

Na pewno cieszy forma Chelsea :D oby nie zagrali jakoś wybitnie. Biorąc pod uwagę, że mecz będzie na Camp Nou myślę, że powinniśmy wygrać. A co do składu to obstawiam: MATS- Roberto, Pique, Umtiti, Alba- Busquets, Rakitic, Paulinho- Messi, Dembele, Suarez
W zasadzie to jest chyba jedyna możliwa opcja bez żadnych Denisów i Gomesów.

6

Coutinho jeden z najlepszych na boisku :)

Do zejścia Iniesty kontrolowaliśmy mecz, Atleti było może ze dwa razy na naszej połowie, a po jego zejściu trochę odpuściliśmy. W drugiej połowie wyrównany pojedynek może z małą przewagą Atletico, ale nie przerodziło się to na sytuacje bramkowe. Ter Stegen dzisiaj bezrobotny.

0

Nie śledzę jakoś szczególnie Extraklasy, tylko wyniki i pozycje w tabeli, ale moja wiedza o tym kto gdzie gra jest raczej mizerna (z wyjątkiem Legii).
Dzisiaj na stronie Lecha Poznań na fb pojawił się konkurs, w którym trzeba obstawić strzelca pierwszego gola dla Lecha oraz minutę, w której strzeli. Jako, że do wygrania była Fifa 18 to postanowiłem coś napisać, no bo w końcu nawet jak przegram to przecież nic nie stracę. Jako, że nie za bardzo się teraz orientuję kto w tym Kolejorzu gra to obczaiłem sobie w komentarzach kogo ludzie piszą. Najczęściej był to Gajos i Gytkjaer. No więc dobra, napisałem: ,,Gytkjaer 61".
Nie śledziłem meczu, wszedłem tylko przed chwilą na flashscore zobaczyć co i jak. Patrzę a tu pierwsza bramka dla Lecha: Gytkjaer 63 minuta... :)))
Wszystkie moje grzechy z ostatniego tygodnia przeleciały mi przed oczami :))

0

Jeżeli City wygra wszystkie mecze do końca ligi (9) to będą mieli aż 105 punktów :o Miazga!

0

Jeżeli do przerwy będzie bezpieczny wynik to chociaż Leo powinien już nie wypuścić na drugą połowę.

0

Na Malagę odpoczynek koniecznie dla Suareza, Busquetsa i Pique. W drugiej połowie jeżeli wynik pozwoli to zdjąć też Rakitica i Messiego. Liczę też na parę stoperów Mina-Vermaelen.

9

Seria próbna:
1. Stoch
4. Kubacki
18. Kot
19. Hula
26. Wolny
29. Żyła
Liczę na podobne wyniki w konkursie :)

2

Zmarł kapitan Fiorentina, Davide Astori (*)

0

Ile Coutinho strzelił goli dla FCB, a ile Masche?

0

Tak sobie uświadomiłem, że nasza ,,14" w ciągu ostatnich trzech tygodni strzeliła więcej goli niż przez wcześniejsze 7 lat :o

10

Po Griezmanna?

0

Luziiik :)

17

Znowu, czyli pierwszy raz w sezonie :D

1

Ale Kot poleciał :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?