Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
No i koniec sagi z Potterem. Zdecydowanie najlepsze serie filmów jakie oglądałem.
0
Oby jednak pojechał na ten mundial, bo on naprawdę dużo daje.
0
Oby już niedługo zaczął grać, żeby na przerwie reprezentacyjnej był choć trochę w formie :/
0
Wiadomo kiedy ma Milik wrócić? Bo w połowie stycznia miał już po mału grać, a jest już koniec lutego i cisza...
0
Ja się bardziej obawiam Austrii. Wiadomo, jego ojczyzna, wciąż młody Kraft i tam zamiast Kota i Kubackiego będzie miał Aignera, Altenburgera czy Schiffnera, z których będzie mógł zrobić skoczków na top20-30. Dodając jeszcze ,,uzupełnienie kadry" czyli Hayboecka i Schlierenzauera... Horngacher naprawdę mógłby z tą kadrą dużo osiągnąć.
0
Oby został, bo to świetny trener.
0
Możliwe, nie byłem pewien, dzięki za poprawkę :)
Tak czy siak i tak to musi boleć xd
3
Jakiś czas temu był tutaj pokazany kupon za kilkaset tysięcy złotych gdzie wszystkie mecze już weszły, zostało tylko zwycięstwo Barcy z Chelsea. Kolega, przyjmij moje wyrazy współczucia (*)
6
Jakby Stoch wygrał jeszcze może ze dwie kryształowe kule, to wcale nie będzie przesadą, jeśli będziemy go stawiać wyżej niż Małysza :)
0
Okej, dziękuję :)
0
Jak medale w drużynówce liczą się do klasyfikacji medalowej całych igrzysk? Mamy: 1z0s1b czy 1z0s4b? Może i głupie pytanie, ale po prostu ciekawy jestem, no bo w sumie to był jeden konkurs, a 4 brązowe medale :D
0
Miejmy nadzieję, że to bait :D
1
Nie tutaj xd
2
https://as.com/videos/2018/02/18/portada/1518970350_471967.html?autoplay=1
#Extraklasa :D
1
Czyli w 2028 roku szykuje się zarywanie nocy. Dobrze, że przynajmniej w Paryżu będzie normalnie. W Tokio i Pekinie to będzie tak samo jak teraz w PeongChang, czyli wszystko do 13 xd
0
A od Barcy 17 :D
1
Drugiego.
1
13:30.
1
U nas na lekcji z tą panią kolega wyszedł z klasy z plecakiem i po 20 minutach jak gdyby nigdy nic wrócił, a ona nic, kompletnie nic nie zauważyła, nawet tego, że się cała klasa śmiała :D także na spokojnie by poszło, ale wiadomo w domu lepiej :)
4
Kiedy już się nastawiłeś, że jutro skoki będziesz oglądał z telefonem w piórniku, a tu przed chwilą odwołują ci ostatnią lekcje i się tylko minimalnie spóźnisz :D
0
Pierwszy raz odkąd kibicuję Barcie, jej mecz będzie w moje urodziny :)
1
Kamil Stoch, Stefan Hula, Dawid Kubacki i Maciej Kot wezmą jutro udział w kwalifikacjach do sobotniego konkursu. Piotr Żyła ze względu na najsłabsze wyniki na treningach ponownie poza kadrą.
2
https://www.canalplus.pl/sport/liga-mistrzow-uefa
0
Ja z historii to nie najlepszy :D
29
Drogie Panie, Drodzy Panowie to już dzisiaj 14 luty, a więc ważna data dla nas wszystkich. Pierwsza rocznica lania na Parc De Princes, a więc początku najbardziej emocjonującego dwumeczu jakiego dane mi było obejrzeć. Dokładnie rok temu przeżyliśmy ogromny zawód, 90% już nas wykreśliło z Ligi Mistrzów, jednak to co się wydarzyło później na Camp Nou...
Ps. Warto też wspomnieć, że dzisiaj dzień Świętego Walentego, a więc Walentynki. Nigdy jeszcze nie miałem okazji ich świętować, ale życzę wam wszystkim miłego dnia w towarzystwie drugiej połówki.
1
Najlepszy sposób na spędzenie walentynek :D
8
Jak to dlaczego?! Pierwsza rocznica gwałtu w Parku Książąt.
0
Niby racja, ale podam ci teraz dwa przykłady. I Finlandia i Czechy jeszcze kilka lat temu były potęgami w tym sporcie. Rywalizacja wtedy też nie była jakaś ogromna, liczyło się maksymalnie 5 państw. Pod koniec kariery Jandy i pod koniec sukcesów Ahonnena też mogli powiedzieć to samo co my... A co się z nimi dzieje teraz? Sukcesem jest jak chociaż jeden skoczek wejdzie do drugiej serii jakiegoś konkursu :/
0
W skokach też nie jest za dobrze. Narazie to jedynie Pilch i Wolny są naszą nadzieją, ale nigdy nie wiadomo jak to się skończy. A o nowych talentów nic nie słychać...
0
Barcelona SC 3-1 Legia
Legia 3-3 Real
Real 5-1 Barca (w dwumeczu)
#NieMamySzans