0

@damiano16398 Dembele miał równie duży potencjał. Ale to tylko potencjał. Zniszczyły go kontuzje oraz swój zdecydowanie niesportowy tryb życia. Tego Barcelona nie mogła przewidzieć niestety :/

0

@KapiFCB Polska już się wcześniej sama wywaliła :D

0

@ArterkHD lepsze niż Orange is the new black? Bo to mnie wcale nie wciągnęło

26

Bartomeu byłby Arturo :D

0

@kamilo0066 Wtedy to była ekipa, prawie awans wyszarpali :D gdyby nie ten karny z Błękitnymi...

0

@kamilo0066 jak odwieszą ligę to myślę, że na spokojnie :) tylko dwa wyjazdy, 10 u siebie, w towarzyskich tylko z Resovia dostali, a sama gra nie wygląda źle. Tylko z przodu jest problem, ktoś lepszy od Płonki by się przydał

0

@kamilo0066 po dwóch latach w końcu stadion otworzyli i od razu takie coś :/ dobrze, że przynajmniej na ten jedyny mecz z Bytovia się wybrałem

1

@MichalZZZ Socha, Dolniak, Szulowksi to moja topka :D A na Dolniaka udało mi się nawet pójść w lutym

1

@FafitFCB jak ty Fati jeszcze głosować nie możesz :D

1

@tobiasson92 Rok temu strajki, teraz koronawirus... no nie powodzi się maturom ostatnio. Za rok ja piszę, ciekawe co znowu świat wymyśli

0

@FranzMaurer Cuenca mimo wszystko lepiej. Szkoda jego kontuzji.

0

@marcin000019 Gazprom i Bubble Tea, ale ogółem cała płyta nie bardzo mi siadła :/ wolę żywszego Quebo :D

0

@deyna2018 alltube

0

@Khajio Jakieś 2 miesiące temu czytałem, że będą za niego oczekiwali 40 mln. To że tak już cena podskoczyła to nie wiedziałem :D

0

@Criss18Barca jako zmiennik na podmęczonego rywala ze swoją szybkością byłby idealny, ale nie za taką cenę, bo pewnie z 40 mln trzeba było by dać :(

1

@Hosh
1. Zdecydowanie Liverpool, jak już ktoś wspomniał, tryplet wtedy byłby na wyciągnięcie ręki (Tottenham i Valencie byśmy roznieśli)
2. Levante, liga bez porażki to jednak coś :D
3. Roma, to było okropne upokorzenie. O ile Liverpool to mimo wszystko czołowa drużyna to ten mecz był pierwszym trzybramkowym zwycięstwem Romy w tamtym sezonie, a był koniec kwietnia...

0

@TheNekro94 Ja tylko podałem jedną z wielu możliwych kandydatur, a ta bez wątpienia powinna się tu znaleźć ;)

2

To teraz czas na najlepszą paradę bramkarską w historii FC Barcelony? :)


0

@Witam i ma Pedro wygranych lig w ostatnich 11 latach ;)

55

Jutro zamiast szkoły TVP odbędzie się szkoła Canal+ Sport, a konkretniej o godz. 12:00 matematyka i nauka liczenia do pięciu.
Xavi, Pedro, Villa, Villa, Jeffren
:D

0

@puyol_presidend5 Łatwiej ci będzie zrozumieć, zresztą końcówka 3 też była dobra (zgadzam się, pierwsze 4/5 odcinków 3s najgorsze z całej dotychczasowej produkcji)

0

@bartekvisca ilu ludzi tyle opinii :D

2

@Shroud kurde, wydało się hahah
Ale co tu robić na tej kwarantannie? :/

7

4 sezon zdecydowanie najlepszy ze wszystkich.
Szkoda, że to,,tylko" 8 odcinków :D

0

@seba1324 nie ma nawet opcji by nie wyszedł :D

5

@karci0
Fanatykiem nie jestem, kolega Klemens nazwał to dokonaniami, to użyłem tego samego słowa, żeby było wiadomo do czego się odnoszę.
Ale tak już się zastanawiając... religia ma na celu pomoc duchową. Więc jeżeli ktoś udziela tej pomocy poprzez modlitwę oraz dobre słowo, a za jego wstawiennictwem dochodzi do uzdrowień i różnych cudów, to chyba można to nazwać dokonaniami?
Albo na przykład odkryć jakiś wcześniej nieznany fakt, który wpłynie na życie kościoła, a na pewno w nim coś zmieni. (był kiedyś odcinek o podobnej tematyce w jakimś polskim serialu, chyba Ojcu Mateuszu :D)

22

@klemens100
to w końcu potrafisz wymienić tych 10 lepszych czy tak tylko gadasz?
(Skoro jesteś ateistą to chyba bez sensu, żebym wymieniał ci dokonania JPII skoro są one związane z religią).

32

@klemens100 śmiało, wymieniaj

1

Polecacie jakiś kryminalny serial na Netflixie?
(Breaking Bad, Dom z papieru, Prison Break, Dexter i Lucyfer już odhaczone)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?