2

@Hubso Niestety nie.

2

@LuisSalvano Końcówka najlepsza XDD
-,,Radek wrzucę to na internet, to będzie hit"
*Radek wstaje*
-,,Ale nie mów tego!"
-,,Prze Pana tu jest wszystko nagrane"
I cyk koniec nagrania :D

Zachowanie konduktora skandaliczne (chodzi mi o jego chamski ton, podniesiony głos i wyzwiska), zwykły brak kultury, powinien stracić pracę. Jeżeli mandat jest uzasadniony i pasażer nie chce go przyjąć to się dzwoni na policję.
Inna sprawa to to, że faktycznie tutaj mógł się zwyczajnie po ludzku zachować.
W całej tej historii najbardziej szkoda mi dziecka.

3

@justfootball Wejdź, sprawdź i nam powiedz xD

0

@Limaker Żadnej ręki nie było. Już bliżej było sutka.

2

Nie ma gola XD ale się Scaloni wkurzył

0

Gol de Paraguayo

0

@izabella Gra Leo

1

Gol dla Słowacji!

1

@Fawrf Może chodziło o wsparcie dla dla Ter Stegena i jego ziomków?

7

Dobrze, że Irlandia ze Słowacją mają dogrywkę, będą mniej wypoczęci na Euro :v

0

Ale meczycha!
Irlandia Północna i Węgry wyrównują w 88 minucie, a Serbia w 90.

0

@justfootball Zgadza się. Vosotros zastępuje się ustedes.

0

@Janiama Arthur i ,,nienaganne maniery" XD

0

@justfootball Myślę, że gdzieś na B2 jestem.
Wolę chyba typowy hiszpański, a najbardziej to z Andaluzji. Ale każda odmiana ma swoje wady i zalety :D Na przykład przyzwyczaiłem się do czytania podwójnego l jako dź, a tak się czyta tylko po castellano.
Na pewno hiszpański w Ameryce Łacińskiej jest językiem, w którym nie zwraca się uwagi na takie szczegóły jak na przykład odpowiednie użycie czasownika być. Użyjesz estar zamiast ser i nie zwrócą na to uwagi.

0

@Kondziubarca Szczerze to nie mam pojęcia, nie oglądam. Ale znając Szkotów to pewnie jakiś autobus zaraz ustawią, więc Serbom będzie ciężko :/ ale mam nadzieję, że jednak im się uda.

1

@Katalonbar Oby Słowacja to utrzymała. No i szkoda trochę Serbii, fajny nawet skład mają.

0

@justfootball Clarisimo amigo.
I w sumie to nie uczyłem, a właśnie teraz zacząłem 6 rok nauki xD

1

@justfootball Llama de llamas llama a llama de llamas

1

@VirtuoZ Nie wiem czemu, ale ja mam jakieś dziwne wrażenie, że to będzie nieudane Euro dla nich :D

0

Jak widzicie top3 na Euro?
Mi się niestety wydaje, że będzie to coś w stylu:
1. Portugalia
2. Belgia
3. Hiszpania

A marzenie to oczywiście:
1. Polska
2. Hiszpania
3. Holandia

8

@NeroTFP Jak narodowiec to z pierogami powinien stać kurła

0

@cules100pro Oczywiście, że tak. Ja tylko zaznaczyłem, że mają potencjał ;)

0

@Hubso Dest, De la Fuente, Reyna, Pulisic, Mckennie i na pewno jeszcze ktoś się znajdzie.
Potencjał mają, może nie na wygranie mundialu, ale o półfinał będą mogli powalczyć :)

1

@daniel32778 Czerczesow

5

2

Kto pojedzie na Euro?
-Trzech bramkarzy. Wiadomo, że Szczęsny i Fabian. Trzecim będzie albo Drągowski, albo Skorupski, ale ja wziąłbym Gikiewicza. Trzeci bramkarz i tak jedyne co robi to podaje tylko wodę, a Gikiewicz to twardy facet z mocnym charakterem. Na pewno będzie trzymał niektórych za mordę.
-Ośmiu obrońców. Bereś, Kędziora, Glik, Bednarek, Walukiewicz, Rybus. Tutaj akurat nie powinno być wątpliwości. Na czwartego stopera wziąłbym albo Bochniewicza, albo Bielik, a na drugiego lo Puchacza, ale niestety pewnie pojedzie Reca. Też pytanie co z Gumnym. Gra w lepszej lidze niż Bereś i Kędziora, więc jeśli wywalczy sobie pierwszy skład w Augsburgu to może być różnie.
-Czterech skrzydłowych. Grosicki, Jóźwiak, Szymański, Frankowski. Według mnie nie ma innej opcji. Jest jeszcze Kądzior, ale on póki co kompletnie nie radzi sobie w la liga. No i Płacheta, ale to raczej melodia przyszłości.
-No i zostało 8 miejsc. I teraz pytanie jak będziemy grać. Dwoma pomocnikami i dwoma napastnikami czy trzema pomocnikami i jedynym napastnikiem? Narazie wszystko wskazuje na to, że ta druga opcja. Ale w takim razie sensowniej byłoby wziąć 6 pomocników i 2 napastników, a to by oznaczało, że na Euro nie pojedzie ktoś z dwójki Milik/Piątek. Narazie w o wiele lepszej sytuacji jest Krzysiu, ale jeżeli Arek w zimie odejdzie z Napoli to wszystko się może zmienić.
Krychowiak, Góralski, Moder, Zieliński, Klich, Linetty, Lewandowski, Piątek.
Ale oczywiście może być różnie.
To tylko moje typy, ale wcale się nie zdziwię, jeżeli będziemy grać 3pom i 1nap, a na Euro pojedzie Milik kosztem na przykład Linettego (który z pomocników ma chyba najsłabszą pozycję).

1

@Witam Dla nas lepsza chyba Słowacja

0

@jedrek7000 Zgadzam się, Kiepscy za Khalidova>>>Kiepscy po Khalidovie

1

@Encore @damianex10 Ogór był świetny

2

Najlepszy odcinek Świata według Kiepskich?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?