29

Niech się Niemcy cieszą, że Busi nie grał, bo by była dwucyfrówka.

1

@DaPi Dobry chłopak to jest, zrobił sobie ze mną zdjęcie jak go spotkałem na mieście we Lwowie.

14

9

@BigVu Przez swój niski iloraz inteligencji.

0

@tristan87 Jak narazie słabo im idzie, nie wiem jakim cudem trenera jeszcze nie zwolnili.

0

@tristan87 W sumie fakt, za rok w III lidze będą jeszcze Garbarnia, Hutnik i Motor.

0

@tristan87 Oby za rok.

0

@tristan87 No z tym awansem to ciężko będzie delikatnie mówiąc patrząc na to co gra Wisła.

0

@tristan87 A myślisz, Fidziu zostanie jeszcze na jeden sezon czy odejdzie sobie?

0

Wieprzec będzie lepszym trenerem niż Szydełko? Jak dla mnie dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi.
@tristan87 @kamilo0066

4

@Gosciuu Winiary hasztag

0

@Criss18Barca Myślę, że coś takiego jest kwestią czasu.

2

@Matelel Sergio Ramos, kontrakt mu się kończy po sezonie, więc w zimie będzie dostępny za grosze, można go przekonać.

1

@Janiama Z cyklu 5 minut przed tragedią...

2

@Pertezm Zbierze najlepsze szczotki z osiedla i nie będzie wiedział co z nimi zrobić.

0

@LuisSalvano Tak, walnąłem o coś metalowego, już nie pamiętam o co. Utrzymywało się długo i szczerze mówiąc dopiero teraz zauważyłem, że tego nie ma.

0

@LuisSalvano Miałem podobnie i zawsze też mnie ciekawiło co to takiego, ale z racji, że nie bolało i że po prostu nie chciało mi się łazić po lekarzach to nie pogłębiałem tematu. Ale jeśli tobie będzie się chciało łazić po lekarzach albo coś o tym poczytać i się czegoś dowiesz to możesz mnie oznaczyć :D

0

WORDy w Lublinie, Kraśniku i Puławach wstrzymały zapisy na egzamin.
Zaczyna się... Dobrze, że mam to już za sobą.

0

@Prezes_sycylijczyk W sumie to jeden wuefista u mnie w podstawówce miał na nazwisko Michniewicz XD

0

Nawałka, Brzęczek, Probierz, Magiera, Brosz, Stokowiec, Michniewicz, Żuraw, Papszun (więcej kandydatów chyba nie widzę, a niektórzy i tak na wyrost).

Kto jest obecnie ,,najlepszym" polskim trenerem?

4

@ObiektywnyKibic121 Tylko, że Lewandowski to jest typowa 9, a wszyscy których wymieniłeś to skrzydłowi/mediapunci.
Lewy jest aktualnie najlepszym napastnikiem świata, ale jak każdy napastnik potrzebuje podań.
A od tego w naszej kadrze jest Moder, Linetty, Klich (dzisiaj nie grał) i Zieliński, który podobno ma umiejętności na Barcelonę, albo Real :)

6

Poszukajmy pozytywów...
-Bardzo dobry mecz Szczęsnego
-Przegraliśmy tylko 2:0
Tyle wystarczy.

1

@adi7adi8 Tak, śmiesznie jakby ekipy z obu finałów się powtórzyły :)
Wiadomo jakie ekipy zagrają, ale to nie było przypadkiem tak, że zwycięzca la ligi nie może w półfinale zagrać ze zwycięzcą pk? Kto w takim razie będzie brany jako zwycięzca pk?

0

@cules100pro Bo takie mecze powinno się dużo wcześniej nadrabiać nawet kosztem kibiców a trybunach (oczywiście też wolę mecze z nimi).
Poza tym ile zwycięzca będzie się mógł nacieszyc aktualnym mistrzem? Dwa tygodnie.
Już nie wspominając o tym, że w styczniu będzie superpuchar, w którym będą brały udział ekipy z tego finału.

0

@barcelonaLM A co jeszcze śmieszniejsze w styczniu będzie superpuchar, w którym gra zwycięzca PK XD

2

@NeroTFP Andrzej Duda w punkt :D

23

,,Według hiszpańskiej Marki zaległy finał Pucharu Króla 19/20 (Athletic vs Real Sociedad) odbędzie się 4/04/2021.

Finał 20/21 zostanie rozegrany 18/04/2021."

Cyrk XDDD

0

@Barca1992 Nie przesadzałbym, Słowaków ogramy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BarcaInfo Gruby na bramkę!
Dajesz Suarez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?