Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
Niech się Niemcy cieszą, że Busi nie grał, bo by była dwucyfrówka.
1
@DaPi Dobry chłopak to jest, zrobił sobie ze mną zdjęcie jak go spotkałem na mieście we Lwowie.
14
Messi o Griezmannie :D
https://x.com/puneetsingh/status/1328480463728635904
9
@BigVu Przez swój niski iloraz inteligencji.
0
@tristan87 Jak narazie słabo im idzie, nie wiem jakim cudem trenera jeszcze nie zwolnili.
0
@tristan87 W sumie fakt, za rok w III lidze będą jeszcze Garbarnia, Hutnik i Motor.
0
@tristan87 Oby za rok.
0
@tristan87 No z tym awansem to ciężko będzie delikatnie mówiąc patrząc na to co gra Wisła.
0
@tristan87 A myślisz, Fidziu zostanie jeszcze na jeden sezon czy odejdzie sobie?
0
Wieprzec będzie lepszym trenerem niż Szydełko? Jak dla mnie dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi.
@tristan87 @kamilo0066
4
@Gosciuu Winiary hasztag
0
@Criss18Barca Myślę, że coś takiego jest kwestią czasu.
2
@Matelel Sergio Ramos, kontrakt mu się kończy po sezonie, więc w zimie będzie dostępny za grosze, można go przekonać.
1
@Janiama Z cyklu 5 minut przed tragedią...
2
@Pertezm Zbierze najlepsze szczotki z osiedla i nie będzie wiedział co z nimi zrobić.
0
@LuisSalvano Tak, walnąłem o coś metalowego, już nie pamiętam o co. Utrzymywało się długo i szczerze mówiąc dopiero teraz zauważyłem, że tego nie ma.
0
@LuisSalvano Miałem podobnie i zawsze też mnie ciekawiło co to takiego, ale z racji, że nie bolało i że po prostu nie chciało mi się łazić po lekarzach to nie pogłębiałem tematu. Ale jeśli tobie będzie się chciało łazić po lekarzach albo coś o tym poczytać i się czegoś dowiesz to możesz mnie oznaczyć :D
0
WORDy w Lublinie, Kraśniku i Puławach wstrzymały zapisy na egzamin.
Zaczyna się... Dobrze, że mam to już za sobą.
0
@Prezes_sycylijczyk W sumie to jeden wuefista u mnie w podstawówce miał na nazwisko Michniewicz XD
0
Nawałka, Brzęczek, Probierz, Magiera, Brosz, Stokowiec, Michniewicz, Żuraw, Papszun (więcej kandydatów chyba nie widzę, a niektórzy i tak na wyrost).
Kto jest obecnie ,,najlepszym" polskim trenerem?
4
@ObiektywnyKibic121 Tylko, że Lewandowski to jest typowa 9, a wszyscy których wymieniłeś to skrzydłowi/mediapunci.
Lewy jest aktualnie najlepszym napastnikiem świata, ale jak każdy napastnik potrzebuje podań.
A od tego w naszej kadrze jest Moder, Linetty, Klich (dzisiaj nie grał) i Zieliński, który podobno ma umiejętności na Barcelonę, albo Real :)
6
Poszukajmy pozytywów...
-Bardzo dobry mecz Szczęsnego
-Przegraliśmy tylko 2:0
Tyle wystarczy.
1
@adi7adi8 Tak, śmiesznie jakby ekipy z obu finałów się powtórzyły :)
Wiadomo jakie ekipy zagrają, ale to nie było przypadkiem tak, że zwycięzca la ligi nie może w półfinale zagrać ze zwycięzcą pk? Kto w takim razie będzie brany jako zwycięzca pk?
0
@cules100pro Bo takie mecze powinno się dużo wcześniej nadrabiać nawet kosztem kibiców a trybunach (oczywiście też wolę mecze z nimi).
Poza tym ile zwycięzca będzie się mógł nacieszyc aktualnym mistrzem? Dwa tygodnie.
Już nie wspominając o tym, że w styczniu będzie superpuchar, w którym będą brały udział ekipy z tego finału.
0
@barcelonaLM A co jeszcze śmieszniejsze w styczniu będzie superpuchar, w którym gra zwycięzca PK XD
2
@NeroTFP Andrzej Duda w punkt :D
23
,,Według hiszpańskiej Marki zaległy finał Pucharu Króla 19/20 (Athletic vs Real Sociedad) odbędzie się 4/04/2021.
Finał 20/21 zostanie rozegrany 18/04/2021."
Cyrk XDDD
0
@Barca1992 Nie przesadzałbym, Słowaków ogramy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BarcaInfo Gruby na bramkę!
Dajesz Suarez