0

@Arkadio90 zatem jesteś jedynie przekonany ale nie wiesz jak wyglądają takie kontrakty.
Równie dobrze może nie być w kontrakcie wyszczególnione czym zajmuje się "piłkarz" w klubie a wszystko opiera się na dżentelmeńskich zasadach.

0

@GeneralXavi pojęcia jakieś musi mieć. Jego problem jest chyba inny. Gada coś bo musi gadać. No przynajmniej na tym zarabia.

0

Hajto to prawdziwy ewenement. Ekspert, były piłkarz legenda a czasami a nawet dość często gada bzdury.
To tak jakby ktoś wierzyl kilka lat temu ze transfer Douglasa w Barcelonie okaże się wzmocnieniem. Non sens

0

@Arkadio90 rozumiem ze masz dostęp do profesjonalnych kontraktów piłkarzy i wiesz na 100% ze takie coś nie jest możliwe ze względu na zapisy w umowie

0

@FC1899Barca niemożliwe. Narzeka na Chelsea bo nic nie wygra i tęskni do Interu który walczy o tytuły. Do Barcelony lepiej zeby nie trafił

0

@agrad0 i dlatego nie można oczekiwać ofensywnej gry. Trzeba tak poukładać drużynę zeby były wyniki. Tak jak to zrobił Nawalka

0

@Criss18Barca odłożyłem na bok sprawy wizerunkowe. Chodzi o same kwestie prawne ale również wydaje mi się jak to ludzie piszą ze w kontrakcie wszystko jest wyszczególnione. Bo nie słyszałem o takich historiach nigdy w futbolu

1

@Rekin_bialy szkoda ze w drugą stronę już to tak nie jest pieszczone w kontraktack i to kluby nie są chronię przed takimi przypadkami jak Dembele czy Umtiti z szamanem
Edit. I jak to się ma do więcej niż klubu? Pan Dembele by się poczuł urazony kopiąc rów przy stadionie? Jak spóźniał się na treningi i połowę pobytu w klubie spędził na l4 to nie było problemu

0

Zastanawia mnie. Całkiem poważnie.
Czy klub może nakazać Dembele np kopać rów podczas treningu albo inne takie rzeczy? Jak to wygląda w kontrakcie?
I czy jeśli Dembele odmówi a klub mu nałoży za to olbrzymią karę finansowa czy to by przeszło ze wszystko zgodnie z prawem czy nie :D

0

@Criss18Barca zobaczymy kto przyjdzie i co zrobi. Piłkarzy ta reprezentacja ma dobrych

0

@Gosciuu mogli zostawić Brzęczka

0

@Gosciuu olał ważny mecz z Węgrami zamiast wystawić najlepszy skład. Nawet Nawalka czy Brzeczek nie zrobiliby takiej lipy
Przegrał turniej w wielkim stylu który dostał za darmo.
Druzyna coś tam jakoś grala ale nie było zadnej rewelacji zeby teraz za nim tesknic

0

Moim zdaniem Real Barca i Atletico też jest opcja.
Ludzie piszą ze w Realu będzie jednym z wielu a w Barcelonie gwiazda numer jeden. Nie zgadzam się, w Barcelonie Fati Pedri czy Gavi też mają zadatki na wielkich piłkarzy a nie przydupasów Norwega.
Jeśli miałby trafić do Barcy

0

@MarioVeB! Teraz tym bardziej się wzruszyłem.
To u ciebie standard ze obrażasz użytkowników od trolli? Sprawdzam profil. Widzę "stare konto" teraz rozumiem skąd te wybujane ego. Wzruszające

0

@MarioVeB! Wzruszyła mnie twoja historia

0

@SkyWalkerr uważają PiS za najmniejsze zło ze względu na duży socjalizm jaki wprowadzili. Jeszcze gdy rządziło po i były wybory to PiS w kampani wymyśli 500+ i inne socjalne pierdóły. I to wszystko. Ludzie chcieli zeby im coś dać i nie myśleli czy to mądre czy przez to ceny pójdą w górę.
I to w tym elektoracie siedzi ze PiS to zrobił a tamci nie chcieli i przez to wola ufać pisowi.

1

@Encore mogą ale nikt kto jest tyle wart nie chciał trafić do Arsenalu przed tym sezonem

0

@gacek z tego co wiemy to wszystko jest uzależnione od następnych ruchów klubu. Bez tego są problemy.
Pewnie klub ma jakies opcje a, b i c jak to załatwić ale wszystko jest tu też zależne od innych piłkarzy i ich agentów jak sytuacja z Dembele. Z Torresem pewnie to dograją ale Morata to kolejna historia i kolejne kombinacje. Tak to na teraz wygląda

0

@koksik2700 jak kroniki myratany? Da się grać czy lipa?

0

Krótko. Nie ma hajsu na najlepszych a kadrę trzeba skompletować. Tak jak użytkownik niżej napisał lepszy od Braithwaita i Luka De Jonga razem wziętych.
Problem w tym ze dopiero co kupili Torresa i może być problem z zarejestrowaniem a tu już mowa o następnym transferze.
Były plotki ze Juventus chce Dembele więc może zamiast Depaya to Dembele pójdzie do Juventusu i wszystkie problemy zostana rozwiązane.
Kwestia dogadać się z Atletico.

0

@normasubiektywna zainteresownych jest kilku. Jeśli wszyscy chca czekać to muszą mieć swiadomosc ze mogą go nie pozyskać w lato. To daje możliwośc ze ktoś będzie chciał zapłacić już teraz

0

Lepiej tera sprzedać Dembele za 10 milionow czy trzymać do końca kontraktu?

0

@william_wallace wolałbym żeby zostawili moja kieszeń w spokoju i nic nie zbierali na takie rzeczy. Ewentualnie taki bon dla dzieci wybitnie uzdolnionych młodych artystów.

2

@william_wallace prawda. Finansowanie teatrów itp to głupota totalna. Państwo najpierw zabiera z naszych kieszeni pieniądze w podatkach a później ustala co jest dla nas wartościowa sztuka do oglądania. Powinno być normalnie ze się nam nie zabiera pieniędzy na finansowanie sztuki a sami z własnej kieszeni finansujemy taka sztukę jaka my sami chcemy oglądać ;)

0

@panczo Griezmann to inna historia. Piłkarz przyzwyczajony do odgrywania konkretnej roli w Atletico w jednej drużynie z Messim. Myślę ze Griezmann w formie jaka prezentował przed przyjściem do Barcy gdyby miał teraz dołączyć do tej Barcy to byłby całkiem inny zawodnik niż ten którego musieliśmy oglądać.

0

@jeyx77x problem polega na tym ze wszystko kręci się wokół jednego bohatera. Gdyby tak cd projekt i twórcy serialu poszli w uniwersum rezygnując z opowiadania historii Geralara a np w grze miałbyś wybór do której szkoły wiedzminow trafiasz jak dzieciak później historia jakiegoś młodego wiedzmina którym grasz. Takie coś ma wielki potencjał w tym uniwersum.

5

11 bramek w 30 meczach w tamtym sezonie w lidze wygląda dobrze. Biorąc pod uwagę ze nie grał w każdym meczu po 90 minut.

0

10 lat temu MaCity kupowało z Barcy Yaya Toure którego Guardiola nie widział w pierwszym składzie Barcy . Dziś Barca kupuje z City piłkarza którego Guardiola nie widzi w pierwszym składzie City.

0

@JaCules1211 ja myślę ze Xavi będzie wolał w ataku postawić na kogoś z rezerw niż grać tak przeciętnym piłkarzem jak Braithwait. Ostatni mecz pokazał ze wchodzi piłkarz z drugiej drużyny i robi robotę. Braithwait moim zdaniem jest na wylocie po sezonie.

1

Fati, Abde, Dembele, Depay i Torres. Jeśli wszyscy będą zdrowi to Xavi będzie miał z czego rzeźbić atak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?