0

@Rewolucja123 większość bramkarzy by to próbowala sparować dwiema dłońmi. Wina Ter Stegena ze tak był ustawiony i tak stał na nogach ze nie mógł się rzucic tylko jedna ręka to bronil. Wina i nie wina bo ostatecznie to obronił

0

@Rewolucja123


@Jakchcesz no takie piłki bramkarze w taki sposób wyciagaja ale tu Ter Stegen w swoim stylu to broni i to jedna ręka więc zachwyt

2

Obejrzałem powtórke parady Ter Stegena kilka razy i moim zdaniem wiekszosc bramkarzy by zdarzyła to sparować obiema dłońmi na bok.
Wygląda to efektownie bo Ter Stegen stał w miejscu i jedna ręka wyciągnął :D ale na dobrą sprawę był czas zeby się normalnie rzucic i dwie ręce zaangażować w interwencję :)

0

@VbamboeB i bardzo dobrze ze wystawił. W końcu jest bramkarzem i od tego ma ręce.
"W Fifę pewnie i tak." To znajdź podobne bramki gdzie piłka leci w bramkarza i wpada a bramkarz tego nie broni. Co za zenada :D pewnie coś się znajdzie i każdy powie ze to było do obrony.
Na dobrą sprawę on mógł to nawet wypiastkowac lub rzucic się i obiema rękoma sparować na bok xD

0

@VbamboeB na Twoje szczęście i Twojej teorii ciężko to sprawdzić bo przeważnie w takich sytuacjach napastnicy strzelaja nie w bramkarza a powiedzmy metr od niego

0

@VbamboeB od tego bramkarz ma ręce.
To sobie wyobraź ze to tak obok niego wpada i nawet tej piłki nie dotyka ręka.
Ewentulanie jest możliwości ze po ręce wpada i wtedy można zrozumieć. Na powtórce widać ze więcej szczęścia niż umiejętności.
Dla mnie sytuacja prosta.
Jeśli nie dotknąłby w ogóle to pretensje a ze piłka uderzyła w rękę to prawidłowa reakacja.
Bramkarz musi w takiej sytuacji zareagować ręka, nie może taka piłka przejść obok.
Brawa się należą bo zrobił co do niego należało. Wyciągnął rękę i nie miał nic do gadania czy to wpadnie czy nie. Tak piłka trafiła ze nie wpadło i całe szczęście.
Zawodnik rywali to spieprzył na nasze szczęście.
@Rewolucja123

0

@VbamboeB hejt na Ter Stegena to stwierdzenie faktu ze zawodnik Mallorci spieprzył swietna sytuację bo nie przycelowal jak powinien w tej sytuacji :D Ter Stegen miał obowiązek to obronić i dobrze ze obronił. Jak Ter Stegen nie będzie bronił strzałów które lecę w niego to czego my mamy oczekiwać jak będzie musiał się rzucic w któraś stronę :D

0

@Gaucho więc trzeba podziękować napadziorowi Mallorci ze strzelił na siłę w bramkarza zamiast delikatnie przycelować i Ter Stegen nie miałby nic do gadania.
Jak piłka leci w bramkarza to musi wyciągnąć. Szanujmy się

0

@klopx to wyobraź sobie ze to wpada i jak zwykle wszyscy winni tylko nie Ter Stegen :D zrobił co do niego nalezalo. Od tego ma ręce zeby takie coś wyciągać. Podziękować trzeba temu co strzelał ze się napalil zamiast przycelować

0

Przy interwencji Niemca kluczowe było to ze nie popełnił błędu w ustawieniu i bomba leciala w niego. Gdyby tego nie obronił to można by mieć pretensje jak najsłuszniej ale obronił więc zrobił co należy i oby tak przez resztę sezonu.


0

@marian_konopka czyli nie popełnił błędu, stal gdzie trzeba i miał farta ze strzał lecial w niego.

0

Chciałoby się pochwalić Niemca ale strzał był w niego i mu się zwyczajnie przyfarcilo

0

Doszedł do tego i strzelił jak rasowa dziewiatka. Nożyce tez niczego sobie. Zaraz będzie szkoda go oddawać do innego klubu

1

Obstawiam optymistycznie 3:0 dla Barcy

0

@Tuc w moim przypadku pomogły zozole. Paliłem dużo. Zwyczajnie głód nikotynowy zastąpiłem cukierkiem plus silna wola i jakieś zajęcie. Jeśli popales z nudów to będziesz miał problem. Musisz coś na to wymyślić

0

@Kitek1640 na teraz nie myślę ze to możliwe. Jeśli sytuacja się poprawi w niedługim czasie to wtedy taki scenariusz będzie idealny

2

@SkyWalkerr jeśli tylko do pracy 15km to nie wydawałbym 10k na takich samochód

4

Idealnie jesli w tym roku Sevilla wygra tytuł a Barca awansuje do ligi mistrzów

1

Takie drukowanie minut dla Realu to nie tylko ze sam czas jest wydłużony ale jak to psychicznie wpływa na takich piłkarzy Getafe którzy wiedzą ze są robieni od tyłu a muszą się jeszcze trochę pobronic

0

@Encore w formie wymiatał. Bardzo dobry zawodnik w swoim najlepszym okresie

0

@AlexDark00 przypuśćmy ze jest 38 kolejka Real ma zapewniony tutul gra z 4 w tabeli Betiisem do którego Barca traci 2 punkty i tylko wygrana Realu przy wygranej Barcy daje nam możliwości gry w lidze mistrzów. Trzymasz kciuki zeby Real wygrał

3

@Dankhog może tym razem im się nie uda

1

Real tracący punkty z takimi drużynami jak Getafe to dla nas najlepsza wiadomość. Jeśli będą wszystko wygrywać z słabymi i odjadą stawce to mozliwe ze pod koniec sezonu zaczną oddawać punkty czołówce poza Barca z którą zagrają na pewno na 100% tym samym robiac nam pod górę. Tak więc niech tracą z ogórkami to później będa musieli walczyć z każdym o zwycięstwo.

1

Jeśli Barca nie zacznie seria wygrywać to prędzej czy później przyjdzie nam niestety dopingować Real żeby klepał tych silniejszych w lidze z którymi będziemy walczyć o ligę mistrzów a w gorszym wypadku o ligę Europy. Ewentulanie jeszcze Sevilla na chwilę obecną może sie włączyć do walki o mistrzostwo.
A Getafe niech dziś ich zleje. Oby

0

@jondeca zdecydowanie i inni piłkarze tak samo. Nie może Barca być klubem jednego piłkarza. Drugiego Leo już nie będzie

2

@Agonus i jeszcze zeby tego nie widział bo jak zobaczy ze piłka leci w jego kierunku to zacznie kombinować i zmarnuje sytuację
Przykre ale dramatycznie ten zawodnik wygląda odkąd gra w Barcelonie

5

@Jakchcesz wielu się nie zaszczepiło i również nie mają problemów więc to nie ma nic do rzeczy.
@FCB_dimiC zdrowe organizmy, zdrowy tryb zycia i wsparcie od najlepszych lekarzy podczas zarażenia

0

Mecze Barcę ogląda się ze swiadomoscia ze możemy stracić punkty. Każdy już przywykł. Czasy gdy liczyło się na wysokie zwycięstwa co spotkanie minęły i nie wiadomo kiedy wrócą.
Za to dobrze ogląda się młodych piłkarzy którzy są obecnie w klubie bo widać ze potrafią grać i mogą wyrosnąć na wielkich zawodników

0

@DonMatteo901 ostatnio przeczytałem ze zwody Ronaldinho były bardzo efektywne dla drużyny. Z ciekawości obejrzałem kilka komplikacji i się z tym nie zgadzam. Dużo zagrań Ronaldinho było efektywnych i z korzyścią dla zespołu lecz te najbardziej efektowne które najbardziej zapadają w pamięć już niekoniecznie. Często po zaglerce albo zrobieniu magicznie rywala drużyna nie miała z tego nic szczególnego. Ronaldinho zaczarował wczywcy zrobili wow a w końcowym rozrachunku minął jednego lub dwóch rywali i nie było nawet z tego akcji po której padł strzał. Po prostu joga bonito i swietnie się to oglądało. Oczywiście oprócz tego potrafił strzelać bramki, rozgrywać, asystować i miał świetna technikę co czyniło go wybitnym piłkarzem.

0

@Arkadio90 nie karnie tylko przykładowo w ramach jakiś zajęć dla sportowca wynyslonych przez klub co kolwiek. Trening indiwidualny polegający na kopaniu rowu ;) przykładowo
kara byłaby dopiero gdyby odmówił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?