2

@lukaszbarca15 no i Lewy zaczął grać w lidze mistrzów dopiero w wieku 23 czy 24 lat.

0

@tbas jeszcze możemy wygrać ligę Europy. Top 4 czy nie to następny sezon będzie już lepszy

0

@kkbarca Depay to nie problem
. Albo odpali a jak nie to będzie go można sprzedać. Pewnie chętni się znajdą

0

@tbas do końca sezonu mały cyrk/survival a od następnego sezonu Xavi sam przygotuję zespół do sezonu dostanie jakieś transfery które chce i będzie lepiej.

0

@elmaciejos ona też nowa w mieście? Jeśli tak to pewnie miasto ja przytłacza to weź ja obojętnie gdzie na spacer do parku na ławkach pogadajcie a potem coś gdzies zjeść w pierwsza lepsza restauracje na początek a później kombinuj ciekawsze miejsca żeby pokazać miasto

1

@ChessInfo tak dziś tak zagrał i mi się nasunęło że dość często w jego partiach to widzę. Czasami oglądam turnieje i mam wrażenie że u niego w porównaniu z innymi graczami z czolowki to częsty motyw.

1

@ChessInfo zgodzisz się z tym że JKD dość często decyduje się zostawiać króla w centrum i gra bez roszady?

1

@IronSanHybrid nie no. Były w tamtym czasie opinie że to Guardiolia wygrał Hiszpanom mundial bo pół składu to była Barca i przenisieli grę z klubu na reprezentację

0

@Destroyer_of_Worlds ciężko oceniać jak numer po Messim może działać na jego psychikę. Jednego to nie rusza, innego może trochę przytłaczać a jeszcze innego pozytywnie motywowac żeby pokazywał swoją najlepsza wersję gdy gra. Po jego zachowaniu nie da się raczej wiele odczytać co mu w głowie siedzi. Za mało grał do tej pory.
A 10 nikt mu chyba nie dal. Sam ja sobie wziął

0

Gramy z drużyną ze strefy spadkowej więc 3 punkty powinny być formalnością . Piłkarze czują presję że muszą wygrywać. Do końca tego sezonu zanosi się na mały survival

0

Nie ma co się oszukiwać. Jego kariera staje pod znakiem zapytania. Mimo wszystko gdy wracał na plac gry po kontuzjach to pokazywał się z dobrej strony więc są powody do optymizmu.
Ma to coś Fati. Mam cicha nadzieję że rywale Barcy w następnym sezonie będą czuli się fatialnie z myślą że Barca ma w składzie Ansu. Nie ze fani Barcy będą czuli się fatialnie bo nasza 10 będzie poza gra na trybunach przez kontuzje

1

Jak się spisują to jedno.
Tych zawodników inne kluby biorą sobie ze szkółki Barcy za bezcen.

0

@Alustic aha. Co to ma do rzeczy? To sprawa PSG.
Chyba że mówisz że Luuk strzela więcej niż Messi strzelal dla Barcy gdy tu grał to sprawdź sobie te statystyki

0

Mnie nie zaskoczył. Od tego żeby strzelać gole jest napastnik w Barcy. Strzelił póki co tyle co kot napłakał. Jak zacznie strzelać seryjnie to powiem ze mnie zaskoczył. Powiedzmy jak przekroczy granicy 10 bramek w sezonie.
15 spotkań 718 minut 4 gole. Gol co 180 minut.
Ewentulanie jeśli będzie robił robotę dla innych napastników i będą z tego gole to można przymknąć oko na to że mniej strzela. Ale drużyna z nim w składzie musi wygrywać

4

@jeyx77x może to fajnie wyglądać jak się przyłożą projektanci

0

@Senstin Raczej Dembele i jego agenci

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Przemas8411 jaki publiczny szantaż? Jasne postawienie sprawy co będzie najlepsze dla klubu i zawodnika.
Jeśli zawodnik nie akceptuje kontraktu który jest mu proponowany to powinien odejść bo klub zgrywa i buduję zespół z myślą o następnych rozgrywkach.

0

@Przemas8411 @normasubiektywna@normasubiektywna
To nie ma nic do rzeczy. Budowanie i zgrywanie zespołu z myślą o następnych rozgrywkach to czynnik sportowy.
I płacz Dembele nikogo nie interesuje.

2

@normasubiektywna masz tu konkret na którym możesz bazować "decyzja trenera bazująca na czynnikach sportowy" To teraz albo uznajesz że planowanie kadry na pół rok w przód to czynnik sportowy albo nie.
Xavi się do tego już odniósł. Temat nie istnieje. Dembele z tym się ośmieszy w sądzie

1

@Przemas8411 wystarczy że jestem zdrowo myślącym człowiekiem. Jeśli prawo jest tępe w Hiszpanii a związki zawodowe piłkarzy mają tak mocna pozycje że przy użyciu tak słabych argumentów mogą obalać kluby (nie uznając że czynnikiem sportowym jest planowanie kadry na pół roku w przód) to tylko świadczy że mają tam głupie prawo.

3

@kaczorra86 a ty od pisania głupich komentarzy w internecie?
Podałem ci najprostsza linie obrony jaka może na ewentualnej sprawie w sądzie wyciągnąć Barca żeby bronić się przy tym kretynizmem

1

"Można uznać, że Barcelona zmieniła jego warunki pracy, pozbawiając go kluczowej aktywności w jego zawodzie, a więc gry, z powodu innego niż decyzja trenera bazująca na czynnikach sportowych. Gracz nie łamie postanowień kontraktu, odmawiając jego przedłużenia "

Według mnie słaby argument. To że od następnego sezonu piłkarz nie będzie do dyspozycji trenera i z tego powodu odsuwanie go od składy to decyzja bazująca jak najbardziej na czynniku sportowym. I to decyzja trenera. Xavi mówil na konferencji jasno jak widzi sprawę

2

Od następnego sezonu żeby był zdorwy i dobrze przygotowany to będzie dobrze. Z resztą dotyczy się to całej drużyny

6

Problemy z kontuzjami i przygotowaniem fizycznym trwaja od kilku sezonów. Xavi dostanie presezon niech przygotuję drużynę normalnie jak należy i będzie można rozmawiać o poważnej grze w piłkę nożną

0

@VbamboeB w Polsce jeszcze przymusu nie ma i oby zwolennicy państwa totalitarnego nie dorpowadzili do tego żeby był.

0

@pax
Zacytuję samego siebie. Mój pierwszy post pod tym wątkiem to zrozumiesz po co. Być może
"zaczyna się od wyciągania skrajnych przypadków i wrzucanie do wora o nazwie terroryzm a z czasem każdego kto będzie mówił że nikt nikogo nie powinien do szczepien zmuszać wyznawcy takich poglądów będą utożsamiać z tymi terrorystami.
Ty to jeszcze rozumiesz ale przekazujesz informacje w taki sposób ze inni niekoniecznie rozumieją i się nakręcają na każdego kto nie jest za przymusem szczepien.
I trzeba zaznaczyć że każdy kraj który wprowadza przymus szczepien wpisuje się idealnie w pojęcie totalitaryzmu. Trzeba to podkreślać i mówić jasno "

1

@VbamboeB nie mówię o noszeniu maseczek tylko o szczepieniach a raczej przymusie.
To pax wskazał osoby bez maseczek w temacie o "antyszczepionkowcach" więc do niego pretensje ze miesza tematy i utozsamia dwie grupy ludzi pod jedna nazwa "antyszczepionkowce"
Z resztą to wskazałem na samym początku gdy zacząłem dyskusje.
Nazywanie kogoś kto nie ma maseczki antyszczepionkowcem jest błędne jeśli tak samo nazywasz kogoś kto nie chce się zaszczepić.

1

@pax bardzo łatwo znajdziesz w internecie multum pogardliwych określeń czy wyzwisk w kierunku osób które nie chcą się szczepić.
Na ulicy również. Jeśli te zjawisko cie interesuje to trochę silnej woli i może napiszesz coś mądrego na ten temat jako naukowiec i przyczynisz się do zmniejszenia napięcia między radykalny proszczepionkowcami a radykalnym antyszczepionkowcami.

Co z tego że usunąłem początek cytatu?
Zapytałeś gdzie nazwałeś ludzi którzy nie noszą maseczek antyszczepionkowcami. To ci wskazałem twój cytat gdzie piszesz o ludziach bez maseczek w temacie który sam zacząłeś pod hasłem "radykalne grupy antyszczepionkowe".

1

@pax gdyby radykalni proszczepionkowcy nie obrażali ludzi którzy nie chcą być przymuszani lub w ogóle nie chcą się szczepić bo to ich prywatna sprawa to nie byłoby takich kontrreakcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?