2

Traore jak przyjdzie to odpali. Jeszcze będziecie go na rękach nosić

0

Podobny limit miał kilka lat temu Arsenal i jeśli się nie mylę ugieli się dla Fabregasa

1

Iworyjczyk jak Yaya Toure i podobny piłkarz. Mógłby zastąpić Busquetsa i być nowym Yaya Toure który grał na defensywny pomocniku w Barcy przed Sergio.
Mimo że był świetny gdy grał wyżej w innych klubach.
Ciekawa opcja

1

@Transu96 zależy w jaki sposób grala cała drużyna i jak jest ustawiona. Są ustawienia i style gry gdzie nie ma takiej pozycji.

0

@Johnnie_Walker po meczu można spokojnie napisać co się widziało. Zawsze to lepiej wygląda moim zdaniem

0

bywało gorzej. Zaraz coś strzelimy na 1:0

1

Jakoś idzie. Po przerwie dwie trzy brameczki i 3 punkty dla Barcy

0

@Johnnie_Walker robta co chceta

1

@Wilczeq poglądami bym tego nie nazwał

1

@Wilczeq a jutro dzień badka

0

@Johnnie_Walker melisa dobry pomysł dla tych co narzekają właśnie. Każdy tu gra szefa. Ci co narzekają chyba najbardziej

1

@Janiama 3:0 dla Barcy. De Jong coś strzeli

0

@Johnnie_Walker możesz wyłączyć mecz i iść spać jeśli taki źle się Barcę ogląda. Przecież to co tu się dzieje podczas meczow gdy nie idzie to dramat.

0

@Johnnie_Walker narzekać można po meczu jak zły wynik będzie a nie w trakcie

0

@Johnnie_Walker dlaczego?

0

Obiecajcie że dziś nie będziecie tak strasznie narzekać

0

@Rewolucja123 już było. Mogli by coś nowego wymyślić. Powiedzmy "no bez Messiego też dobrze gramy"

0

@mekston no taki Szewczenko w wersji z 2003 roku

0

Szewczenko Lewandowski na boisku to byłby niezły duet

1

@Janiama 3:0 dla Barcy jak coś

0

@Rewolucja123 bo to wszystko jest połączone. Może być jeden pivot i asekurowac głównie środek i jedne skrzydło jak z drugiej jest dwóch dobrych w grze jeden na jeden i na tej samej stronie zawodnik (Messi) którego pilnuje non stop obronca przez co nie włącza się do ataku. Do tego cała drużyna większość część meczu dominuje grając wysokim pressingiem.

0

@Rewolucja123 z powtórek które oglądałem i z tego co pamiętam to mam wrażenie że Busquets głównie asekurował lewa stronę boiska a z prawej Alves z Pique głównie robili robotę we dwójkę. Mogę się jednak mylić.

0

@Rewolucja123 z ciekawości poszukaj takich map gdzie grał Busquets w czasach świetności gdy miał obok Xaviego i Inieste czy asekurował oba skrzydła czy też bardziej w obronie był aktywny kryjąc tylko jedna stronę bo to ciekawe.

0

@prokofiew no to jak ktoś się boi to powinien kupić strój kosmonauty czy coś podobnego i nikt by go nie zarazil

0

@eckov a najlepsze w tym to że niektórzy tak się boją ze zakładka maski szczepią się 17 dawakami choć to tylko trochę minimalizuje ryzyko śmierci czy choroby a nie widać żeby kupowali stroje jak kosmonaci i chodzili tak po ulicach. Skoro taki straszny ten wirus i tak się należy obawiać to ten kto się naprawdę boi by tak zrobił. A nie robi tak nikt. Ja nikogo takie nie widzielem a ludzie się szczepią noszą maski i tak czy inaczej umierają

0

@Kgorecki2500 optymistycznie zakładasz ze Niemcy byłyby "krajem frontowym". Tak się składa że Niemcy i Rosja mają wspólne interesy i może by im pasowało gdyby nie było między nimi innych państw.
Ty zakładasz ze Rosja chce wszystkie Kraje po kolei przejąć i zawładnąć światem. No niekoniecznie

1

@Kgorecki2500 no coś w tym stylu "Stalin wy zaczęliście wojne razem z Niemcami to teraz won do siebie".
Mówię że NATO może nie zdradzi ale przejmie władze w państwie. To samo jakby zrobiła to Rosja tylko ze nikt nie zginie i ludzie lepiej to przyjmą. Nie widzę szans żeby NATO zostawiło tu armię i nie zainteresowało się na ten czas objęciem władzy w kraju.
Na szczęście nie wierzę żeby Rosja miała takie plany

1

@LeoMesjasz i co z tego? Fakt jest taki że zaczal grać później niż inni i liczby ma wyśmienite

4

@Kgorecki2500 chcieli czy nie chcieli to byli nasi sojusznicy i wydymali nas na całego przed wojna i po wojnie.
Teraz tak samo nikt nie chce wojen więc mogą zrobić to samo i ten sam argument będzie pasował bo nikt nie chce iść na front.

1

@ElTomas mamy co liczyć ale to nie będzie taka pomoc jak sobie każdy by wyobrażał. Jeśli Rosja polknie Ukrainę i dojdzie do napięcia z nami to albo Rosja tu wjedzie zbrojnie albo oddamy władze NATO czyli USA tylko wtedy nikt nie zginie. Nie widzę szans żeby NATO zostawiło tu armię i nie zainteresowało się objęciem władzy w naszym kraju na ten czas.
Na szczęście nie wydaje mi się żeby Rosja miała takie plany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?