Wychowanek
Dołączył/a: grudzień 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AxelF "Suwerenny kraj może zaprosić kogo chce". To suwerenny kraj może prowadzić działania wojene z innym jeśli są konkretne powody a takie Rosja miała atakując Ukrainę. Ukrainę z którą ani nie byliśmy w sojuszy ani nie była w NATO. Polska powinna być neutralna
Stany też prowadzą działania wojenne w innych krajach jeśli mają powód. Nie tylko Rosja to robi. W jakim ty świecie żyjesz?
1
@AxelF Czemu zaatakowali Ukrainę? Bo ludzie w Ukrainie (Rosjanie których było tam połowa w Regionie) domagali się przyłączenia terenu do Rosji. Mieli powod do wojny to zaatakowali. Czemu teraz jest napięcie między Ukraina a Rosja? Bo Ukraina ma o to pretensje. To jest sprawa tych dwóch krajów a nie nasza.
My też im dajemy powód do wojny. Szkoda że tacy jak ty tego nie rozumieją.
1
@VegetaPolska czujesz się trochę winny a trochę wiesz ze masz rację. Napisz "przepraszam. Lepiej?" i nie pisz. Zajmij się czymś innym pokaż że masz to gdzieś może skuma że też miałaś trochę racji i się odezwie a jak się nie odezwie to trudno. Wrzuć na luz. Jak się później odezwie możesz spróbować od nowa rozkręcić tą znajomość.
1
@17bajo ale jest sojusznikiem Stanów.
2
@17bajo To że na bliskim wchodzie jest goręcej. Rosja tam też prowadzi działania tak ja i Stany. Izrael jako kraj NATO nie szczeka jednak na Rosję tylko normlanie z Rosją rozmawia.
Póki co Rosja zajelala część Ukrainy gdzie połowa mieszkańców to Rosjanie. Nie nasz interes tylko Ukrainy i Rosji.
My nie mamy podstaw do obaw bo w Polsce nie ma nawe 5 % Rosjan.
2
@17bajo gwarancja bezpieczeństwa naszych wschodni granicy są normlanie stosunki z państwem które jest mocarstwem a jako że jesteśmy w NATO trzeba z nami rozmawiać. Tak jak Rosja rozmawia z Izraelem
0
@Tomo1989 mogą pójść jeśli takie mamy podejście. Przecież nie traktujmy Rosji jak sąsiada który jest mocarstwem tylko szczekamy jak piesek USA niejako zapraszając żeby poszło to dalej a my będziemy poligonem.
Zobacz jak Izralel partner USA na bliskim wchodzie gdzie jest goręcej traktuje Rosję. Normlanie rozmawiają i Rosja ich nie ruszy
2
@17bajo a Ty gadasz jak propaganda Stanów. Inwazja Rosji na Ukrainę to nie nasz interes i powinniśmy być neutralni. Rosja jakby chciał to by Ukrainę polknela w miesiąc. Tu nie ma dyskusji i żadne Stany nie pomogą. A ujadanie na Rosję prowadzi tylko do tego że stajemy się dla nich wrogami i konflikt może się przenieść później dalej na nasze terytorium. Nie powinnismy się w to mieszać.
0
@Tomo1989 z Ukraina nie z Polska. Rosja ma z Ukraina na pieńku z wielu względów. Stany się tam pchaja same i dla nas to nie jest dobrze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@michal26 Rosja i Stany to cwane mocarstwa. Znaleźli sobie na bliskim Wschodzie kilka krajów z których można zrobić poligon i się tam bawią w wojnę. Trzeba przyznać że to mądre podjęjscie. Po co robić dymy na własnym terytorium. Dla nas trochę słabo bo za kilka lat też możemy stać się takim poligonem.
5
@Tomo1989 rozumiem ze się cieszysz ze USA zaczepia Putina i Rosję która z nami graniczy.
Fajnie że jesteśmy w NATO. Fajnie dla Stanów. Może zrobią z naszsfo kraju poligon do walki z Ruskim. Przecież szkoda się tłuc na własnym terytorium
1
@DLFCB De Gea około 350 spotkan. Cech około 450 spotkań.
8
We Flamengo już Sosuse do taczki ładują
11
@Ls0811 Merkel rozmawia i USA rozmawia i robią interesy. W niektórych sprawach się różnią i prowadzą grę o wplywy ale wspólne interesy też robią. Polska zamoast na tej grze korzystać i kręcić interesy z Rosją jak poważny kraj robi za popychadło zachodu. Zachód robi z Rosją interesy tylko Polska jak ten piesek szczeka. Polscy politycy. Nie Polska.
2
@tbas przed czym bronić? Rosja nic do Polski nie miała tylko do Ukrainy.
4
@tbas Rosja ma konflikt z Ukraina która nie jest w NATO. NATO zostawia wojska w sąsiednim kraju Ukrainy więc jaki to znak dla Rosji? Rosja miała coś do Polski 5 lat temu? Nie. To Polska wtrąca się w konflikt Rosji zamiast być neutralna u jeszcze wojska NATO ustawia na granicy.
1
@tbas a może info ze NATO wie że Rosją krajów NATO nie rusza
5
@michal26 w interesie Polski byłoby rozmawiać z Rosją jak właśnie z mocarstwem. Być granicą między Rosja a Unia z którą trzeba rozmawiać i robić interesy z jedną i drugą stroną a co robią Polscy politycy od lat? Płaczą ze Rosja jest bee i taka granicą między Unia i Rosja są Niemcy i to oni robią z Rosją interesy a Polskę traktują mocarstwa jak popychadło.
2
@Kapitan hawk Messi Leo
0
@Tridente2015 najpierw trzeba liczyć na siebie i wygrywać wszystko to będzie można myśleć jeśli Real i Sevilla będą regularnie punkty tracić punkty
0
@D10SLEO racja. Trochę takie Atletico
0
@D10SLEO Maradona tam trafił z Barcy
3
@Kapitan hawk Piątek - 2 gole w półfinale
Sobota - nawet nie wiem gdzie i czy jeszcze gra
Niedzielan - skończył karierę
0
@Luciano99 cel to wygrać każdy kolejny mecz i zobaczymy co będzie
1
@Danny Gaucho Maradona długo był najlepszy z tymi 115 bramkami.
0
Wygrywamy dwa zaległe mecze i bezpośredni z Realem to zostaje 7 punktów straty na 13 spotkań.
Trzeba wygrywać
0
Po takim meczu jak ten z Atletico i ogólnie dobra passa w lidze takie podejście jest naturalne. Najlepsze drużyny zawsze wychodzą z założeniem że mogą wygrać wszystkie mecze w lidze choć zawsze są jakieś wpadki. Walka będzie o jak najlepsze miejsce w lidze. Trzeba wygrywać
1
@Gomess miałem pisać. Jeszcze Ramos. Klub super emeryta
0
To mymbape pójdzie do Realu a Cristiano do PSG
Neymar Cristiano Messi hehe