1

@Persyfl nijak ma to się do tego co napisałem.

Widzę że masz wielkie serce i mam nadzieję że znikniesz z tego forum na jakiś czas bo weźmiesz na siebie opieka nad jakąś ukraińska rodzina i nie będziesz miał czasu się tu udzielać i prawic morałów.

Druga sprawa. Jak komuś zginie ktoś z rodziny i będzie się bał o bliskich a sam ucieknie to nie ma nic lepszego niż znaleźć mu jakieś zajęcie. Niech pracuje zamiast siedzieć na 4 literach i się zagnebiac. I oczywiście należy takim ludziom współczuć.

7

@AxelF brawo chłopaku. Właśnie pokrętnie probojesz wmówić wszystkim że te 1.5 miliona uchodźców to ledwo zywli ludzie którym zbombardowano chałupy.

0

@Bagsik88 momentami niewiadomo o co chodzi. Normlanie czytasz staty gdzieś to od razu wiesz o co chodzi i to samo jak masz jakieś porównania a to czytasz czytasz i co chwilę musisz robić stop i drapac się po głowie żeby się nie pogubić.

0

@Bagsik88 strasznie mętnie podałeś niektóre statystyki.

0

Ciężko powiedzieć coś więcej poza 'witamy w skromnaych progach FC Barcelony' jeśli ta informacja jest prawda.

0

@macio_944 zdrowaś TVP łaski pełna pan z tobą błogosławiona tys między informacjami i błogosławiony owoc żywota twojego kłamstwo.
Zdrowas TVN łaski pelna pan z tobą błogosławiona tys między informacjami i błogosławiony owoc żywota twojego kłamstwo.
Zdrowas Polsat łaski pełna pan z tobą błogosławiona tys między informacjami i błogosławiony owoc żywota twojego kłamstwo.

21

Abumerang zaskakuje na plus

0

@Toretto wszystko rozbija się o tą pensje.

1

@Janiama 3-0 dla Barcy

0

@Kgorecki2500tam@Kgorecki2500tak tak podaja media u nas żeby wszystko ładnie wyglądało. Ruscy gadają co innego a prawda pewnie gdzieś po środku a za paliwo i tak płacimy drożej. To samo z liczba zabitych żołnierzy i strat. Jedni zaniżają a drudzy zawyżają i tak naprawdę g. Wiemy. Jedno wiemy na pewno benzyna 8zl

0

@Kgorecki2500 Sankcje mają cisnąć Ruskich a najbardziej cisną po nas zwykłych obywatelach bo płacimy za paliwo dwa razy drożej. I pewnie to samo byłoby z Chinami i ich produktami jeśli na Chiny też zaczną nakładać jakieś sankcje.

0

@Tomo_95 jahah to tym bardziej musiało mu siąść jak jeszcze takie rzeczy gada

5

Putinowi na cymbał siadło z 8 lat temu jak go żona zostawiła i poszła z młodszym o 15 lat typem. Wszystko jasne

0

@Sulimo Dla poważnych graczy może to być poświęcenie pionka a nie plucie na sojusznika. Oczywiście będą protesty i pozorowanie działań ale niekoniecznie jakieś poważne działania. Taka opcja jest możliwa

0

@Sulimo skąd takie wnioski że Chiny staną się mocarstwem numer 1? W jakich kategoriach?
To taka straszna plama na wizerunku USA bo nie pomogą dla mało ważnego kraju NATO który wspiera Ukrainie w wojnie? I co z tego że plama na wizerunku? Jaki poważny kraj będzie się tym przejmował na świecie żeby dla Stanów to miało bardzo zaszkodzić. Bardziej nie ewentulna wojna z Rosją i być może z Chinami.
Kraje NATO nawet gdy kraj NATO jest atakowany nie są zobowiązane wysyłać wojsk żeby walczyć. Więc nic nie jest pewne.

0

Pół składu wolves to Portugalczycy

0

@Herato 1 i 2 w porządku a zamiast Salaha kogoś z Barcy żeby był. Niech będzie Traore i ch wszystkim w d jak się komuś mój wybór nie podoba hah

0

@Pogba z Realem ruszyl w drugiej połowie swoim stylu i Modric go dogonił i ciałem przepchał. To dużo mówi

0

@Gall jakie bronienie. Nie bądź śmieszny. Mówimy o faktach reprezentował Ukrainę na boisku i taka jest prawda. Mogą sobie odbierać to co wygra 8 go eliminować ale to nie ma nic wspólnego z faktami. To jest zwykła cenzura i dezinformacja jeśli ktoś o niego spyta a odpowiedź będzie że nikt taki nigdy nie istniał nie grał w reprezentacji itd

1

@Gall że co? Siedział w szatni i sprzedawał inforwcjie odnośnie taktyki reprezentacji czy o co chodzi? Na boisku wyprowal żyły za reprezentację Ukrainy i takie są fakty.

1

@JohnA jakby zawczasu wiedzieli. To mogli iść do wróżki i wypatac o jego przyszłość. Reprezentował kraj i tyle w temacie. Odbieranie mu ze coś wygrał i eliminowanie takich informacji to cenzura rodem z komuny

0

@maniak33333 to niech go skreśla nie zapraszają itd. Ale to co wygrał jako sportowiec to wygrał więc głupota totalna

0

@Fake69 nie wiem ale myślałem że właśnie tam pójdzie jeśli odejdzie z Barcy

0

@JohnA reprezentował kraj i tyle. To jest sport. Wygrał to co wygrał więc jakim prawem mu się to odbiera. To jest równie głupie zachowanie jak to co robi Putin.
Teraz Tymosczuk tylko nie rezygnuje z pracy

1

Rozumiem potepainie Tymoszczuka i pomijanie go w jakiś plebiscytach nie zapraszanie na galę przez federację. Ale odbieranie mu tego co zdobył wcześniej dla kraju to przesada.

0

@takisobiektos to działa w dwie strony. Równie dobrze może to ich mobilizować do wojnh nie tylko z Ukraina ale i całym światem których według nich traktuje ich niesprawiedliwe. A jeśli zwykli ludzie w Polsce czy gdziekolwiek będą wrogo nastawieni to tym bardziej może to tak zacząć działać.
Tacy ludzi nie muszą myśleć że to przez Putina tylko mogą myśleć że nic złego nie robią sami są ofiarami głupiej władzy i jeszcze są za to karani przez swiat. A stąd już blisko do tego żeby chcieć się zemścić i stanąć po stronie Putina

2

Messi jak grał w Barcelonie to miał jeszcze ambicje żeby wygrywać trofea. Poszedł do PSG do starego kumpla który od 3 lat gra na pół gwizdka jedzie na talencie jak Ronaldimho ostatnie 2 sezonu w Barcelonie. Do tego kilku innych piłkarzy tam jest którzy już wygrali wszystko i nic nie muszą to i Messi stracił zapał.

0

@Kamyk37 bo ktoś tworzy takie nastroje i propagandę żeby buntować ludzi przeciwko zwykłym ludziom. Tak jakby takim ludziom bardzo zależało na rozpetniu wojny a nie na jej zakończeniu.

0

@YeastMoss i bardzo dobrze ze był mundial w Rosji. Ty nie Mas pojęcia o czym piszesz i o socjologi. Rosjanie dzięki temu mieli święto i teraz nie są w bańce że są odizolowani od świata przez świat tylko przez własne władze. Gdyby tak zawczasu świat Rosje karał za wszystko to propaganda w Rosji przeciwko zachodowi miałaby większe poparcie.

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?