Wychowanek
Dołączył/a: grudzień 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! Lewandowski to wypalony piłkarz? Bredzisz albo to jakoś logicznie uzasadnij.
Ainameyang nie potrzebuje konkurenta. To dobry joker dla pierwszej 9 która będzie Lewandowski.
0
@MarioVeB! He he he.
Mlodych jest w tym składzie wystarczająco wielu i dobrze ze z przodu będzie ktoś kto potrafi strzelać bramki zamiast np Braithwaita.
0
@PIOTR76BARCA Martin Braithwait 9 najlepszy transfer Bartomeu
0
@Krzyszt8f_xd hehe
0
Ale fajnie. Teraz przed Lewandowskim największe wyzwanie w karierze. Wygryz MB9 ze składu
1
@usztafik może nie wrócili. Skoro mieli wtedy taka technologie to teraz mogą siedzieć obok ciebie :)
5
@DaPidejpi dobry jest temat z piramidami w Meksyku które są postawione w linie prostej proporcjonalnie od siebie tak jak planety w naszym układzie od słońca. Piramidy kilka tysięcy lat a ostania z budowli proporcjonalnie od głównej (słońca) to mikro planeta która ludzkość odkryła dopiero w tym wieku lub w poprzednim he he
1
@msmsms on może napisać że według ciebie bardziej prawdopodobne że zbudowali to prymitywy którzy mieli technologie lepiej zaawansowana niż mamy obecnie i że odkleiło cie totalnie he he
1
@Ojciec5tkidzieci dziwne że ten temat dalej wisi. Przecież to można postawić na równi z propozycją żeby pokazowk pałować raz w miesiącu każdego kto deklaruje się jako lgbt.
0
Oba transfery wyglądają spoko
0
Ale byłaby beka jakby Laporta zamiast Lewego ściągnął Cristiano w rozliczeniu za De Jonga ha ha co by się tu działo nie mam pytań
1
@Comentateiro lepiej wszystkich wyłapywać zawozci do ciebie do piwnicy w kaftan i naszprycowac. Będzie Pan zadowolony
Dałeś się w bambuko zrobic i teraz chcesz żeby inni którzy nie byli tacy głupi płacili bo żal cztery litery ściska he he
4
Żeby zaoszczędzić na literkach Dbele powinien dostać numer 8 i bez nazwiska na koszulce bo to Ósma Dembele he he he
3
@michal26 dodam tylko ze nasza kultura i cywilizacja kierowała się zawsze logika dwuwartościowa. Są normy i są dewiację. Jest prawda i jest falsz. Obecnie wiele środowisk lewicowych proboje nam wmówić że wszystko jest norma.
Sam osób lgbt nie szanuje. W ogóle mnie oni nie obchodza a żeby kogoś szanować to muszę kogoś poznać. To że ktoś biega z flaga w ręku nie sprawi że zaczne go szanować.. Natomoiast jeśli nagminnie będzie mi się mieszał do życia i zawracał mi dupe tematami które mnie nie interesują to może jedynie sprawić że przestanę go szanować. A jeśli te tematy są intymne to mogę nawet zacząć takim osobnikiem pogardzać.
8
@Comentateiro aha. To ja mam lej po mózgu jak pisze ze lewica się cieszy z tego a jak Twój ziomuś jorrus napisał że prawica się z tego cieszy to zostawisz bez komentarza he he
0
@jordus100 no i twierdzisz że w tej kwestii to już 10 latek więc co robi hahaha
14
@jordus100 to problem tgo dziecka i jego rodziny a nie twój więc gdzie się pchasz z butami w czyjeś prywatne życie i roztrzaszasz na forum
3
@jordus100 no np że nie mają siuska a twierdzą że są chłopcami i lewica to popiera he he he
48
@jordus100 za to lewica się cieszy z dramatu dziecka bo dzięki temu mogą takie farmazony pisać
1
Vinicius 21 lat i świetny sezon ale jak się przez 10 lat przywykło do Messiego i Cristiano to taki sezon jak miał vinivius to się wydaje za mało
1
Powinni go zaoferować za Lewego. Wymiana bez dopłaty he he he
3
Nie ma kasy. Dembele out i z Braithwaita trzeba zrobić top skrzydłowego
1
Pisowi nic nie wyszło tak dobrze jak opozycja
0
@Borneo zamiast zrobić tak żeby to gminy zzbieraly podatki i ustalona przez rząd kwotę musiały wpłacić do budżetu to jest na odwrót. Wszystko do jednego wora a potem rząd rozdziela na gminy o gminy zamiast dbać żeby jak najlepszy biznes się u nich rozwijal bo wtedy będą mieli większe wplywy to tylko żebraja o pieniądze od rzadu. I to nie tylko PiS ale wszystkie partie od 1990
1
@Przemek2323 mógłby nic nie robić i to byloby lepsze niż zawężanie dróg. Sam sobie zaprzeczasz.
0
@macio_944 czemu w płacz? Przecież to symbol litości żeby nie obnosić się z pogardą do kochających inaczej. Niech się z czegoś cieszą w tym całym swoim zyciwym nieszczęściu
0
@MrCental w praktyce zrobią tak że będą mogli więcej wydać. Już to było widać w zimę. Ewentualnie rozlozla transfer za 60 mln na 3 lata i akurat te 20 milionów na ten sezon czy coś w ten deseń
0
Z jednej strony trochę wpadnie i można kogoś kupić i elegancko. Z drugiej szkoda tego Frankiego. Już się przyzwyczaiłem że jest. Wchodzi w dobrym wiek dla pomocnika. Xavi przed pierwszym pełnym sezonem na ławce mógłby z niego wycisnąć co najlepsze.
28
Jak inteligentni ludzie mogą popierać aborcję? W tej kwestii nie chodzi o morlanosc że matka zabija dziecko. Chodzi o sam fakt prawny ze usuwając ciąże zabija się drugiego człowieka. Nie ma znaczenia czy płód jest świadomy że umiera tylko o sam fakt pozbawienia życia drugiego człowieka. Płod to nie część kobiety tylko osobny człowiek z wlasnym niepowtarzalnym dna w łonie matki(którego sama powołałala do życia). Prawno jasno zakazuje zabijania niewinnych ludzi a tu taki wyjątek bo "kobietą przeżywa dramat" ;) (największy chyba w momencie zapłodnienia) gwałty to wyjątek. Wtedy kobieta naprawdę przyzywa dramat ;)
0
@jordus100 i to że dla 17 letniej kobiety posiadanie dziecka to "dramat" ojoj to wystarczający powod zeby zabic człowieka którego sama powołałala do życia.
A żeby taka kobieta nie miała świadomości że zabija człowieka to się ją głaszcze po głowie i wartościuje człowieka w początkowym okresie rozwoju nazywając go płodem. Ciekawie kiedy pójdziecie dalej i zaczniecie wartościować zabijanie ludzi w innych okresach życia. Za dziecko maksymalnie 20 lat. Za nastolatka i dorosłego w sile wieku dożywocie a za starców niska szkolidowosc społeczna i uniewinninie.