Wychowanek
Dołączył/a: grudzień 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jacob94 państwo ma manopol na przemoc. Przemoc jest dopuszczalna a nawet wskazana w niektórych sportach.
Takie myślenie jak tu w tym cytacie chyba przedstawia polska policja gdy ktoś przez pół roku nie płaci za czynsz dla właściciela i nie potrafią go siła usunąć z mieszkania.
0
@Rust_Cohle to pokazuje że typ nie ma zasad i kultury. Moim zdaniem samemu nie można zniżać się do jego poziomu i trzeba to zrobić zgodnie z zasadami.
1
@Rust_Cohle wskazane kolego byłoby oficjalnie wyzywać delikwenta na pojedynek solo a ewentulanie dopiero po odmowie z zimna krwią dać mu cios za zniewagę.
Bandycjie ataki nie są w porządku i nie można tak usprawiedliwiać Valverde czy to samo było z banka Zidane. Gdyby tak zachowali się jak faceci z klasą czyli zaproszenie do solówki i ewentulanie po odmowie jakiś porządny damski to nie miałbym zastrzeżeń.
0
@VENOMStyle mam tą sytuację gdzies ale widzę jakieś emocjonalne podejście zainteresowanych gapiów i farmazony. Tłum w tym ty już by rzucał kamieniami w to "zwierzę" co nie? Valverde wiedział co robi i jaka kara go może za to spotkać. Poniesie konsekwencje lub ich nie poniesie. Zależy od innych czynników
0
@VENOMStyle na wszelki wypadek nie obrażaj nigdy nikomu dziewczyny/ rodziny lub innych wartości bo jeszcze dostaniesz w zęby i będziesz później latał i opowiadał jak to zwierzę cie pobiło a ty przecież nic nie zrobiłeś bo chamstwo i brak kultury osobistej jest u ciebie na porządku dziennym :D
0
@VENOMStyle "za parę słów" w momencie gdy wypowiadał te słowa nie zachowywał się jak zwierzę? Najpierw jeden zachowywał się jak zwierzę a później drugi zrobił to samo. W pierwszym przypadku prawo jednemu nic nie zrobi a w drugim prawo może drugiego ukarać i to może rozstrzygnąć odpowiedni organ jeśli dojdzie do zgłoszenia przestępstwa.
A twoje moralne wskazywaniem palcem kto zachowuje się jak zwierzę a kto nie obchodzi zainteresowanych tylko co zeszłoroczny śnieg :D
0
@VENOMStyle napisałeś "bicie to ogólnie podludzizm" więc jaka odklejka? Czyli Valverde bil kogoś a policjant "reaguje" i nie nazwiesz tego biciem gdy kogoś bije czy jak ?
0
@VENOMStyle bandycjie zachowanie nie jest w porządku ale bądźmy poważni. W prawie każdym meczu piłkarze zachowują się jak zwierzęta na boisku przez to co mówią i w jaki sposób prowokują rywali czy proboja wpływać na arbitrów.
0
@VENOMStyle czyli jak policjant używa siły wobec kogoś agresywnego to jest podczlowiekiem czy wtedy może bi musi to zrobić?
Agresja zwykłych ludzi o ile nie bandycka nie jest niczym niecywilizowanym. Bokserzy nie są podludźmi i ludzie którzy potrafią wyzywać kogoś na pojedynek solo na pewno nie są podludźmi.
0
@VENOMStyle trochę to śmieszne że mówisz o dresach. W dawnych czas porządni ludzie nie puszczali pewnych zachowań płazem i potrafili zawalczyć za sprawy honorowe. Osobiście jestem jednak zwolennikiem wyzywania do pojedynków na solo a nie bandyckich ataków partyzanckich.
I dodam bo warto że dawni porządni ludzie poziomem kultury w operowaniu językiem przewyższali o kilka klas obecnych zwyklydz ludzi i nie tylko dresów.
0
@AbelKabel powtórzę raz jeszcze. Czy poganie którzy obchodzą swoje tradycje w kościele katolickim są normlani? Nikt Wam nie zabrania świeci jedzenia i obchodzić poganskich tradycji wspólnie w lesie gdzie będziecie tańczyć wokół drzewa. Możesz robić za szamana i tego który świeci pokarm innych pogan. Jeśli nie potrafisz zaakceptować zasad i nie pasują ci zasad które wymaga kościół katolicki od osób które uczestniczą w ceremonii katolickiej.
0
@DonCarletto nic w tym śmiesznego z resztą czy to są ludzie? Ja jako człowiek który ceni sobie wiarę jako dobry czynnik i dobra instytucje na przestrzeni wieków z dumą mówię o tym że jestem człowiekiem. A co mówią często ci poganie? "jesteśmy gadającymi małpami" więc porządku. Jesteście.
0
@Commandement niektórzy nie potrafią i nie powinni mieć wstępu na mszę czy jakiekolwiek ceremonię. Kościół jest za miękki i nie potrafi się przed tym bronić.
Niech idą do lasu i sobie tam świeca jedzenie i tańczą wokół drzewa a Abelkanel niech robi za szaman
3
@AbelKabel kościół to powinno być miejsce radosne bo tak sobie wymyśliłeś?
Skończ się ośmieszać z tym że świecenie pokarmu to tradycja poganska. Jeśli tak uważają ci co świeca to czemu jako poganie chcą żeby świecił to jedzenie przedstawiciel wiary katololickiej?
Ktoś Wam zabrania się skryknac i iść do lasu z dziećmi i jedzeniem i tam radośnie tańczyć wokół drzewa?
0
@fotohobby Przecież nie mieliśmy problemu żeby spełnić wymogi dostania się do Uni więc nie mogło być tak źle.
Te państwa to Islandia czy Szwajcaria oraz nie państwo a księstwo Lichtenstein. Da się dobrze rządzic państwem jeśli się nie jest w uni. I to właśnie nie unia a Schengen było kluczowe dla rozwoju Polski bo prywatne firmy nie mają przeszkod i nie tracą czau na graniach gdy chcą robić między sobą interesy. Duże firmu zagraniczne moga w Polsce otwierać swoje punkty i nie mają problemów na granicach gdy chcą dostarczać swoje dobra czy materiały. I to samo w drugą stronę. Polak może coś wytwarzać w Polsce i wywieść bez przeszkód na zachod. Wrócić z kasą i zainwestować. Oczywiście przepisy unijne nam to teraz utrudniają bo nie możemy być konkurencyjni wobec innych państw uni.
Moglibyśmy się lepiej rozwinąć bez tych dotacji i wielu idiotycznych przepisów które nas hamowały i nadal hamuja.To zależy od tego kto by w państwie rządził i od mentalności zwykłych Polaków. Przy wejściu do Shengen bez wchodzenia do Uni mielibyśmy świetnie warunki żeby rozwinąć się lepiej niż to zrobiliśmy przez ostanie 20 lat. Chociaż wcale nie jest pewne że byśmy się lepiej rozwinęli. Potencjał był na pewno.
0
@AbelKabel o tym że probojesz narzekać na Polskę sprzed Uni i nie bierzesz pod uwagę ze to było jedynie 13 lat państwa w miarę normalnym ustroju po PRLu.
W Uni jesteśmy 20nlat chłopcze. Przypomnij sobie jak jesteś taki stary co było 20 lat przed wejściem do Uni w Polsce to może zmienisz swoje spojrzenie na Polskę w 2003 roku i to co wtedy osignelismy w 13 lat po PRLu.
Myślisz że gdybysmy wtedy nie weszli do Uni to byśmy się zatrzymali na tym co było? dalej byśmy się rozwijali tak jak przez te 13 lat od obalenia komuny
0
@fotohobby są państwa w Europie które nie są w Uni lecz są w szengen i nie maja najmniejszego problemu z kondycja swoich gospodarek. Są nawet w czołówce w Europie patrząc na niektóre rankongi/dane.
Państwa o których pisałaś nie rozwijały się nie dltrgo ze nie weszły do Uni tylko dlatego że rządzą nam nie lepsi idioci niż ci którzy siedzą w Uni.
0
@AbelKabel czasy sprzed Uni? 13 rodzącego się kapitalizmu po komunie. Mimo tego że rządziły partie jakie rządziły. 13 lat.
1
@fanRealuAlespoko może ale nie musi. Żona go krótko za mordę trzyma a dzieci jeść płaczą
0
@Cotutajsiedzieje wszystko spoko że sobie dajesz radę tylko szkoda że temat tej kobiety cie tak piekli co ona robi i czy się przejmuje.
0
@Jacob94 bardzo ciekawe co by powiedzili. Ten sam argument użyjesz wobec wszystkich usuniętych Ludzi przez aborcję? Czy żałują że nie mogą żyć gdyby nie odcięto ich w tragiczny sposób od social mediów i wszystkich uroków życia?
Mała różnica w tym ze ci z aborcji nie mieli nic do gadania a tamci mieli.
1
@draxidox nastąpiło przekierowanie wartości do czego łapę przykłada państwo. Socjalizm i podatki które łupią Ci kieszenie do tego ograniczanie władzy rodzicielskiej. Wymuszanie na związku kobiety i mężczyzny żeby oboje musieli pracować bo jedna osoba nie jest w stanie utrzymać rodziny plus ośmieszanie kobiety jako matki która nie pracuje(kura domowa i propaganda ze musi spełniać się zawodowo). Wysokie podatki łupią ci kieszenie ze nie jesteś w stanie utrzymać rodziny a do tego pieniądze z tych podatków państwo rozdaje według własnych potrzeb niby na ciebie lecz nie ty o tym decydujesz.
Taki tred na życie jest widoczny szczególnie tam gdzie nie ma żadnej religii i wiary w Boga. Przykład Francja czy Niemcy gdzie ateiści nie rodzą dzieci a islam mimo dobrobytu rodzi się na potęgę.
Rodzina nie stanowi dziś wartości. Widać to po ilości rozwodów. Ucisk systemu tak finansowy jak i wchodzenie państwa w każdym zakamarek twojego życia łącznie z tyłkiem czy żyjesz tak jak się tego wymaga. w tv z iluzja szczęścia i tania rozrywka. To wszytko zniechęca ludzi do tego żeby mieć rodzinę
1
Klaps dla dziecka . Myślę że od pewnego stopniu rozwoju intelektualnego dziecka takie coś może krzywdzić tylko niedorozwinięte dziecko. Normlanie wychowane i zdrowe na glowe dziecko przyjmie to jaka karę za to co zrobiło a nie będzie sie płakało że tata mnie bije. Nie mówię tu o patologi czy jakimś znęcaniu nad dzieckiem i nie mówię tez o małych dzieciach. Kazdy rodzic wie najlepiej czy jego dziecko ma na tyle dyscypliny że to zrozumie czy też jest niedorozwiente i może zostać skrzywdzone.
Warto tez tutaj wyciągnąć jeden z ulubionych argumentów obrońców homo. Wśród zwierząt kara cielesna również jest stosowna do młodych. Np wśród kotów ;D
0
@DonCarletto "wielu ludzi nie nadaje się do posiadania dzieci, ale niestety je ma."
Wielu ludzi nie powinno się interesować cudzymi dziećmi ale niestety ma taką potrzebę.
Znalazly się wyrocznie które bezbłędnie wychowują własne dzieci i będą pouczać innych jak mają to robić.
1
@ChessInfo Przecież jednyna słuszna jest wasza kłamliwa narracja "wstrętni Polacy żeby łapy po dotacje i fundusze wyciągać to byliście pierwsi a jak trzeba wywiązać się z umowy i wprowadzać zmiany których wymaga unia to robicie problemy. Nie marudzić i tańcować w rytm bata i jeszcze Wam papierza obsramy"
W czasie referendum do Uni politycy i dziennikarze prounia nie tak przedstawiali sprawę dla społeczeństwa. Dopiero w 2009 podpisano traktat w Lizbonie który zmienił unię z wspólnoty państw w państwo federalne o czym oczywiście nie mówi się w mediach mimo że z dokumentów wynika że Unie można dziś uznawać za kwasipanstwo.
Podczas referendum do uni to się sprzedawało historyjkę o Uni która jest takim dawnym EWG, wspomoże finansowo biedna Polskę, otworzą się granice (chociaż to można było mieć bez uni bo za to odpowiada szengen i są państwa w Europie poza Unią które są w szengen).
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@macio_944 nudy. Piszesz coś o Pisie i konfedercji. Konfederacja miała najmniej wspolnych głosowań z pisem z wszystkich partii w obecnym Sejmie więc się zastanów.
@MesQueUnClub_87
Ciekawe. Jesteś na stronie Barcy to dokształc się w jaki sposób general franco ratował gospodarkę w Hiszpanii a potem gadaj coś o fikcji w temacie pomysłów Konfedercji.
1
@Janas11224 masakra że ludzie wierzą Tuskowi czy budce że jak PiS będzie rządził z konfederacja to niewiadomo co będzie. To platforma i cała reszta pseudo pozycji częściej głosowała z psem w Sejmie niż konfederacja więc o czym oni mówią i kto jest populista?
Co do tic toca to wzory matematyczne i wyjaśnianie jak działa gospodarka zamiast obietnic nazywasz populizmem? I nic dziwnego że ludzie wierzą w to że lepiej żeby państwo mniej im zabierało a później nie rozdawało wybranym niż postępujący socjalizm. Oczywiście nic dziwnego dla ludzi pracujących.
0
@michal26 oczywiście że mogliśmy się dużo lepiej rozwinąć po 2003 gdybysmy wtedy nie weszli do Uni ale równie dobrze moglibyśmy się gorzej rozwinąć. Zależy od tego kto by rządził i jak zarządzałby gospodarka. Jedyna oczywista rzeczą dobra dla rozwóju bez żadnych minusów było wejście do szengen a nie do samej Uni. Są państwa w Europie które nie są w Uni a są w szengen.
W 03 ludzie nie wiedzieli co to Unia a tym bardziej nie wiedzieli w jakim kierunku Unia będzie szła. To zagraniczny kapitał poprzez propagandę w mediach pchnal ludzi w tym kierunku.
0
@Vampir707 a są jeszcze jakieś głupie pytania pseudo-uczonego?
Tak sa. Jeśli każdy nagle by chciał spieniezyc swój majtek ficzyny i wirtuoany to trzeba by drukować 24/h tygodniami bo powstaje coraz wiecej pieniądza przez państwo które się zadłuża i to nie ma pokrycia 1 do 1 w towarach przez co ceny rosną. To się nazywa inflacja. Nie uczą tego?