Wychowanek
Dołączył/a: grudzień 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Vampir707 dodruk pieniądza żeby było na socjale nie powoduje inflacji tak? To jest powód a dodatkowe okoliczności które nastały jak wojna i wirus wypunktowały ta idiotyczna politykę.
Jak na wielkiego uczonego z najlepszych uczelni to nie widzę w tym co napisałeś żadnego wykładu który miałby wszystkim coś wytłumaczyć tylko bełkot jedynie negujący czyjeś zdanie.
Najpierw było socjale, później wirus i kolejne zmiany które osłabiły gospodarkę a socjale ciągle trzeba było płacić, następne socjale i wojna ktora znowu przyniosła socjale. Wszystko się nawarstwiło i inflacja jest tego owocem.
0
@Bartula niezły kabaret. Nie zaszczepiłem się i siedziałem 2 tygodnie na kwarantannie z covidem. 5 dni się czułem słabo z czego 2 dni to przed testem i później 3 dni już jak wyszło pozytywne ale nie było zadnej tragedi. Teraz miałem zwykła grypę i cały tydzień leżałem w łóżku i było dużo gorzej. Jeszcze mnie kaszel trochę męczy ale normalnie do roboty chodzę. 2 testy negatywne na covid i mogę spać spokojnie że to nie zabójczy wirus. Jak miałem wirusa to przez całą kwarantane żadnego kaszlu.
0
Apel do Pana Kowalczyka w sprawie un toca larambla. Proszę zmienić gościa programu bo chłopa ciężko się słucha. Przekaz w stylu "Janusz na dopingu" jest słaby.
0
@lukasz222 właśnie przypadek gdzie ktoś kogoś zabije bo go uderzy a ten się wywróci i uderzył głową w cegle to tak samo zabójstwo. I takie powinien dostać zarzuty ten który zabił a dopiero sąd po rozpatrzeniu okoliczności mógłbym zmniejszyć wyrok patrząc bliżej na szczegóły sprawy. Takie powinno byc prawo.
0
@Trojanek23 to się bardziej kwalifikuje jako zabójstwo poza tym się z tobą zgadzam. Powiem więcej. Zawsze w przypadku gdy jeden człowiek zabija bezprawnie drugiego powinno być to kwalifikowane jako zabójstwo i takie oskarżenie powinien dostać ten który zabił. Środki łagodzące i pojęcia typu nieumyslnie albo pobicie ze skutkiem śmiertelnym mógłby zaistnieć dopiero w uzasadnieniu wyroku jako łagodzące. Człowiek który zabił powinien odpowiadać zawsze za zabójstwo.
0
@Tridente2015 o takich drużynach można tak mówić po kilku meczach jak będzie wiadomo że weszliśmy w rytm a teraz po mundialu to jedna wielka niewiadoma i najlepiej mieć do dyspozycji najlepszych. Skoro nie przekreśla to nie wiem po co wcześniej było gadane ze bez Lewego ten mecz powinniśmy łatwo wygrać a z Lewym
0
Serio rozmówcy uważają ze mecz z Espanyolem teraz to powinien być spacerek i Lewy jest niepotrzebny bo jestesmy po przerwie i Espanyol nie jest ograny? Raczej jest na odwrót. Oni mogli spokojnie cała kadra się przygotować z myślą że grają derby. Wyjdą napakowani. A Barca wiadomo jak wygląda po reprezentacjach. Ponad pół składu wraca z mundialu który był w innych warunkach i nikt nie wraca szczęśliwy i napakowany sukcesem. Teraz właśnie Lewy jest potrzebny bo w ten mecz będzie ciężko wejść mentalnie.
0
Uważam że należałoby zmienić system dobierania par po grupach. Z drużyn które awansowały jakio 2 najlepsze w grupach zrobić tabele od najlepszej do najgorszej drużyny(punkty, różnica bramek, bramki, fair play itd) i sparować 1 z 16, 2 z 15, 3 z 14 itd. Moim zdaniem przyniosłoby to same korzyści i nie ma żadnych minusów. Może za 50 lat FIFA pójdzie po rozum do głowy i zastosują ten system.
0
@Szreko właśnie o tym pisałem. W Polsce też są tacy ludzie którzy interesują się meczami 5 ligi i klubami w swoich miastach. Jest też sporo ludzi którzy interesują się pilka na najwyższym poziomie i tu jest ta różnica że W Anglii tacy ludzie mają to u siebie a w Polsce tacy ludzie nie mają i dlatego jest takie zainteresowanie zagraniczna piłka.
Gdyby w Polsce były 4 kluby ktore grają na poziomie Barcy albo Realu w Lidze Mistrzów to dzieciakom wstyd byłoby w szkole kibicować drużynom z Hipszanii. Pewnie dalej miałoby to miejsce ale już nie na taką skale jak teraz i gdyby Polskie kluby utrzymywały taki poziom to z czasem coraz mniej byłoby fanu dla klubów zagranicznych. Tez przez to że najlepsi piłkarze graliby w Polsce. Sf
0
@Szreko ciężko to porównać. Trzeba by im pozamieniać stadiony na malutkie obiekty i zabrać pieniądze żeby zacząć dyskusje. I nie mówię tu nawet o ekstraklasie angielskiej.
0
@Szreko tak samo w Polsce są ludzie którzy eksytuja się meczami i i klubami w swoich miastach. Gdyby tak Anglia miała beznadziejna ligę to dalej ludzie by się tam ekscytowali tymi meczami ale też sporo ludzi zaczęłoby się ekscytować tym co się dzieje w Hipsznaii w większym stopniu niż teraz. Tym bardziej jeśli najlepsi ich zawodnicy wyjeżdżaliby do klubów za granicę
3
@Szreko bo tamtejsze mecze są wystarczająco ciekawe. W krajach gdzie poziom piłki jest na słabszym poziomie i jest tam sporo fanu dla klubów z Hiszpanii zainteresowanie tym meczem jest duże. Więc Probierz mógłbym trochę zmodyfikować wypowiedź że jesteśmy chorym krajem bo poziom naszej piłki jest na tak niskim poziomie że ekscytujrmy się derbami Hiszpanii.
5
@tristan87 może się mylę ale zdaje się że cały świat się tym ekscytuje
0
@Emhyr Bez dwóch zdań przed losowaniem wolałbym taka grupę.
29
Puyol sobie zażartował z lgbt i zaraz musiał przepraszać bo się spruli. Co za zakompleksione środowisko małych ludzi
1
@Hosh Ukraina nie ma sprzętu. To co mieli swoje już poszło z dymem.
@Kidd taka mądra była Finlandia w poprzednim wieku gdy oddala ruskim część terytorium praktycznie bez walki oszczędzając ludzi terytorium i pieniądze żeby się dalej rozwijać. I dopadnie tak zachowała się Holandia Belgia i Francja gdy najechała ich 3 rzesza. Bardzo szybko się poddali żeby chronić ludzi terytorium i nie zapożyczać się na rzecz przegranej wojny. Po prostu w taki sposób działy kraje rozwinięte na zachodzie woleli się podać i przeczekać zamiast walczyć i pogrążać własny kraj w nędzy.
0
@VegetaPolska myślę że pogra w City bardzo długo żeby nakręcić historie i ustanowić tam rekordy strzelonych bramek. Jeśli trafi do Hiszpanii w wieku 25 lat i więcej to nie ma szans przegonić Messiego i CR w liczbie goli dla tych klubów i nie będzie wtedy najlepszym strzelecem w historii City.
0
@AlexDark00 bierze się to z tego i z tego. Im lepsza ofensywa u nas tym ostrożniej grają z nami rywale bo więcej zawodników zostawiają sobie z tyłu żeby zabezpieczyć. Nie podchodzą tak wysoko.. To proste. Ile masz lat że tego nie rozumiesz? kolejny troll po mariobeb?
1
Komentarz usunięty
0
@Tom0VeB Jewhen Mostowuk esportowiec z Ukrainy "zapomnieliście usunąć kilka elementów wyobraż sobie co czujemy za każdym razem gdy widzimy rosyjska flagę"
0
Afera. W nowej Fifie jest karta Jaszyna i przy kilku zawodnikach jest rosyjska flaga. Straszne
0
@JarekS hejt na Barcelonę teraz w modzie to każdy chce zabłysnąć gdy nadarza się okazja
0
@JarekS nie pierwszy raz piszesz o opinii z twojego środowiska o Barcelonie i że tam narzekacie jeden przez drugiego. Tyle że jakby któryś z was dostał ofertę pracy dla Barcy to byście się długo nie zastanawiali.
Płacz w mediach jest żałosny. Doszło do złamania prawa to do sądu ale nie doszło. Klub stara się pozbyć krwiopicy z klubu i nie łamie prawa. Dobrzy zawodnicy dalej będą chcieli do Barcy trafić i pokazać co potrafią a jeśli kogoś to ma odstraszać to krwiopice typu Braithwait którzy chcą zarabiać więcej niż zasługują i takivh którzy chcą się nachapac udając że potrafią grać na odpowiednim poziomie żeby być w tym klubie.
2
Lapcio totalny szef kto by pół roku temu pomysł że uda się ściągnąć piłkarza tego kalibru do Barcy.
Vamos Robert!
0
@MesQueUnClub_87 porozmawiaj na odpierdziel i dalej rób swoje. Powie ze nie chce gadać to nie musisz gadać jak powiesz co miałeś powiedzieć. Z czasem może zrozumie jak stary pentium się rozkręci. Gadaj do niej normlanie jak gdyby nigdy nic w sprawach które dotyczą pracy . Miej to gdzieś. Dostała opierdziel zasłużenie i nie ma co robić dramy
1
@MesQueUnClub_87 nie ośmieszaj się w taki sposób. Porozmawiaj spokojnie za co dostała opierdziel. Powiedz żeby więcej się nie wtrącała bez potrzeby i dorzuć sory ze w taki sposób na gorąco jej to wcześniej przekazałeś. A te bajeczki o przemoc wobec kobiet i zaskarżenie to śmiech na sali w tej sytuacji więc nie słuchaj takich pseudoekspertow. Jeśli ktoś zachowuje się nieprofesiobalnie to ta dziewczyna z tego co piszesz.
16
Panowie i panie chleje za zdrowie Lewego. Jak skończę to dam znać :DD
Vamos Robert!
3
@MarioVeB! Nudny jest ten twój płacz :)
Piszesz farmazony masz ból dupy o Lewandowskiego od kiedy pamiętam. Ty gadałeś że Braithwait wszystkim pozamyka gęby i nie pozamykał. Lewandowski tobie zamknie i tyle w dyskusji z tobą.
Wbij se do łba że piłkarz z top 5 obecnie za 50 milionów to nie jest dużo nawet w takim wieku i z rocznym kontraktem.
Lewandowskiemu każdy tu życzy jak najlepiej teraz i dla Barcy tak samo. Jak będzie dalej tak o siebie dbał i trzymał formę jak przez ostatnie lata to wszyscy będą szczęśliwi.
0
Komentarz usunięty
2
@MarioVeB! Lewandowski zna system Barcy. Trenował go Guardiola i dobrze sobie radził pod jego wodzą. Sam mówił że najbardziej go rozwinął z wszystkich trenerów z którymi pracował.
Bramki gwarantuje właśnie Lewandowski. Aubameyang w trakcie kariery pokazał że nie można być pewnym co do jego formy i profesionalizmu. U Lewandowskim nigdy nie było problemu