Wychowanek
Dołączył/a: grudzień 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@prokofiew straszne. Na wszelki wypadek ten paszport dotykaj w gumowych rekawiczack zeby ci się krzywda nie stała albo naklei na ten napis kawałek taśmy na znak swojej odmienności i protestu. Są poważniejsze problemy w tym kraju o których można rozmawiać o ile to o czym mowa w temacie można nazwać "problemem "
0
@wpwelement to samo jest podczas meczu. Lepiej wyglądałaby strona gdyby mecz był komentowany pod newsem o meczu tak jak kiedyś
1
@Janiama trzy do zera dla F.C Barcelony
1
@MesQueUnClub96
1) Robert latem w Barcelonie. W następnej edycji Ligi Mistrzów strzela w finale bramkę przeciwko Bayernowi i Barca wygrywa puchar. Koniec wizji
2) jesteś zgłoszony za avatar
0
@Janiama jestem ciekawy Twojej opinii. Jakbyś miał wybrać jednego byłego reprezentanta grającego w tym wieku dla reprezentacji żeby w najlepszej formie pojechał na mundial to kto? Nie chodzi o to który z byłych reprezentantów był najlepszy tylko kto byłby dobry do tej kadry która jest. Kto zapewniłby jakość w pierwszym składzie czy uzupełnienie składu?
0
Miesiąc temu pisałem z czapy pod plota o Halandzie że Lewy to bylby świetny transfer ale wydaje się niemożliwy a teraz plotki o Lewandowskim do skomentowania. No dobra może trzeba wymyślić kogoś innego to za miesiąc też będą ploty a poważnie. Lewandowski w Barcy brzmi świetnie
0
@Bykunn po pierwsze. Wróć do podstaw wiara i nauki kościoła to kwestia indiwidualna dla każdego człowieka jak i interpretacja tych nauk.
Po drugie. Nie ma takich jak ja
0
@Jacob94 ta i lepek który nie jest chrześcijaninem będzie na forum pouczał jak powinien zachowywać się chrześcijanin haha jeszcze gadki o nadstawianiu policzka żeby mógł najpierw z jednej wierzących zdzielic a później z drugiej.
Cały wątek śmieszny. Typki którzy mają głęboko kościół i wiarę tłumacza co przedstawiciele kościoła mają mówić. Brakuje tylko oskarżen że papiez jest ruskim trollem :D
1
@FCBparasiempre DLA Xaviego to może być osobisty sukces że w końcu odpalił Dembele. Jeśli omina go kontuzje i będzie gra dobrze to Xavi będzie mógł sobie przypisać że przywrócił tego piłkarza.
0
Kapitan Busquets i FDj mieli wczoraj 100% celnych podań? Można mówić że to zasługa tych dwóch piłkarzy bo są w formie ale nic bardziej mylnego. To że są w formie to jedno ale kluczowa kwestia moim zdaniem jest to że to koledzy wiedzą jak się ustawiać i pokazują się do podań. Xavi mówil kilka miesięcy temu ze to niezrozumiale że są w drużynie piłkarze którzy nie rozumieją czym jest gra pozycyjna. Jak widać wziął ich na warsztat i zaczeli rozumiec.
15
Busquets już był wysyłany na emeryturę bo za stary i już się nie nadaje a teraz profesor i każdy kto ma pojęcie wie że to piłkarz kluczowy w tej drużynie.
1
Jest drużyna. Jest potencjał. Jest trener który wie co robi i widać efekty.
0
Xavi!!!
Czapki z głów. Gdy obejmował drużynę wierzyłem że wyciągnie ten sezon na tyle że w następnym będzie liga mistrzów a tutaj jedziemy grubo.
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
1
Legia z tym budżetem to od kilku lat zespół z potencjałem żeby co najmniej wychodziedzic z grupy w lidze Europy.
Niezrozumiałe jest to jakich zawodników się tam ściąga co sezon i to co sezon po kilku takich graczy którzy nie dają żadnej gwarancji jakości. Zamiast tego 2 czy 3 konkretnych piłkarzy i mogloby to w Europie jakoś wyglądać. Mam nadzieję że to się w końcu zmieni i zacznie wyglądać tak jak powinno.
1
@jeyx77x Kamil Grosicki to sid z epoki lodowcowej. Glik jako błotniak z pokemonów. Franki De Jong to Kevin sam w domu.
Ter Stegen dowolny film o drugiej wojnie światowej. Kierowca czołgu. Traore kompan willa Smitha z bad Boys. Puyol wiadomo tarzan
0
@Destroyer_of_Worlds mówimy o ludach germanskich które od początku powstania naszego kraju zawsze były naszym największym wrogiem. W zasadzie zmieniło to się dopiero niedawno. Nie chciałem o tym wspominać żeby nie zostać zaraz okrzyknięty trollem prowokatorem ale jeśli trzymać się historii to tak zawsze bylo. Co do samych ludów germanskich. Zostały one scalone w Niemcy więc myślę że mogę używać określania Niemką w stosunku do Katarzyny 2
0
Nie wiem jak wam drodzy ramblowicze ale mi w szkole na lekcjach historii nie mówili o tym że Katarzyna 2 która dokonała rozbiorów Polski jako Cesarzowa Rosji była Niemką.
4
@DaPidejpi Polska lub Argentyna ze względu na Messiego.
0
@Katalonbar zaraz zaraz. Wygraliśmy z trudnym rywalem 2:0 więc nie ma powodów żeby wymyślać czarne scenariusze. Zobaczymy kogo dostaniemy w grupie i jedziemy zajsc jak najdalej.
0
@Arkon Selekcjoner a prowadzenie klubu to dwie inne bajki. Czesław chyba dobrze się spisywał x at temu prowadząc młodzieżowe reprezentację. Ma pojęcie. Być może problemem u niego było przygotowanie piłkarzy w klubie do sezonu a tym bardziej takivh piłkarzy jak miał w Legii. Wynalazków którzy nie grali w poprzednich klubach i połowa przyszła do Legii na wakacje zarabiać pieniądze. W reprezentacji nie będzie miał tego problemu bo dostaje piłkarzy przygotowanych fizycznie w swoich klubach.
4
@Rewolucja123 Powinnie dać mu jeden mecz na mundialu w grupie. Na drugi zmienić dać nowego i na trzeci jeszcze innego. Pozniej z tych 3 wybrać najlepszego na dalszą fazę turnieje a jak odpadniemy w grupie to wymyślić kogoś innego niż ta 3. Tak byłoby najlepiej
3
Te karne Lewego to jakiś błąd w systemie. Rozbieg wygląda pokracznie i moment przed strzałem wygląda pokraczenie. Za każdym razem myślisz że bramkarz będzie miał łatwo to obronić a piłka wpada do bramki.
0
@zadafcb haha ale patologia. Żonka morderczyni i mąż donosiciel
0
@Azacca odsyłam do forum plaskoziemcow. Tam w podobnym tonie klepią się po plecach nazywając się świadomymi
0
Dobry skład chociaż wolałbym Traore. 3 punkty na wyciągnięcie ręki
1
@Janiama 1:3 dla Barcy
9
@arkasath ja na ich miejscu rozwiązałbym klub zburzył stadion i ziemię zaorał
1
Komentarz usunięty