0

@tomek8756 zabicie niewinnego człowieka który nie jest w stanie się w żaden sposób obronić przez osoby które powołały go do życia to według lewicy postęp ludzkości.

1

@Kgorecki2500 dałbym połowę na bezdomne dzieci a druga polowe na biedne zwierzęta

0

@Comentateiro żeby kobieta rozumiała że zabicie własnego dziecka czy nawet ogólniej zabicie innego czlowieka to nic mądrego nie potrzeba księdza. Wystarczy mózg.
W momencie połączenia komórki jajowej z plemnikiem powstaje nowy człowiek z własnym niepowtarzalnym dna. Tak od razu żeby zaraz nie było bełkotu ze płód to nie dziecko.

42

Jak Barca kupi Lewego to nie będzie ściemy ze Niemiec płakał jak oddawał

5

Jesli Barca kupi Lewego to nie będzie ściemy ze Niemiec płakał jak oddawał

1

Czesław Michniewicz "i wszystko uszłoby mi płazem gdyby nie ta banda wścipskich dzieciaków"
Tyle że to nie bajka i wyobrażenia nastalotakow nie mają na nic wpływu he he he


0

@hayek Jadczak niech goni do prokuratury jak ma coś na trenera a nie robi smród w mediach

1

@MesQueUnClub96 to norma że się psioczy na prezydenta. Tak samo psioczone było jak Laporta konczyl swoje rządy poprzednim razem i to był główny powód że wybrano Rossela i jego giermka Barto bo oni najbardziej w kampani psioczyli.

0

@Sulimo ojoj. Jakiś kompleks ludzi których wiatr przy każdym większym podmuchu nie przewraca?
Co osiągnął. Choćby tyle że prowadził kilka poważnych klubów w Polsce i reprezentację. Samo to. Ciebie by pewnie nie wzięli do podawania piłek na zapleczu ekstraklasy nawet gdybyś oferował że dopłacisz.

1

@Irmscher10 sprawa została wyjaśniona w sądzie a tutaj dalej ferment. Jeśli macie jakieś wątpliwości to możecie zgłosić się do prokuratury żeby ponownie zbadali sprawę. Jakoś nikt tego nie robi tylko wszyscy powtarzaja te same pierdoly.
O tak mówienie że coś brzydko pachnie równa się oskarżeniu. Przecież jasno oskarżyłeś go o to że nie zgłosił się gdzie trzeba gdy dostał brudna propozycje.
A może tak Panu Czesławowi propozycja z Górnika tylko brzydko pachniała ale nie chciał nikogo osakrzac dlatego nie udał do prokuratury?

1

@Irmscher10 no i na tym powinny się skończyć wasze oskarżenia pod adresem trenera bo nic więcej nie macie

1

@IronSanHybrid równie dobrze mógł dzwonić żeby go trolowac i straszyć że i tak to się wyda prędzej czy później coś na niego znajdą i żeby skończył z tym cyrkiem he he

0

@Matt_i1992 dla was wojna to zło i to poniekąd prawda ale dla rządzących wojna to polityka prowadzona innymi bardziej bezpośrednimi środkami.

5

@Comentateiro nie masz monopolu by mówić co jest dobre a co złe. Przykład Rybusa i twoim zdaniem słuszna krytyka potwierdza ze jesteś hipokryta. To samo tyczy się płaczu o wyzysk gdy sam popierasz socjalizm gdzie pracującym się zabiera pieniądze żeby rozdawc nierobom i cwaniakom którzy wykorzystują ten system żeby dostać za darmo.

1

@Pablit jak widać ma to jakieś plusy

0

@Ojciec5tkidzieci no bo widziałem lament że 34 lata to już emeryt. Akurat ten typ piłkarza że ten wiek nie jest problemem

0

@YeastMoss śmieszy mnie taki bełkot. Teraz to nagle Rybus źle reprezentuje Polskę poza boiskiem i jest be. A kilka lat temu tacy jak ty nie mieli nic przeciwko wynalazków z zza granicy którzy nie potrafią po Polsku nic mówić i nic z Polska nie mają wspólnego poza tym że chcą się pokazać na wielkim turnieju.

0

Lewy niby 34 lata ale dba o formę więc można mu odjąć z 2 lata. Do tego prawie nigdy nie miał mocno przedłużonego sezonu przez turnieje z reprezentacją więc mógł wtedy się regenerowac więc kolejne 2 lata można mu odjąć.

0

@tobiasson92 szkoda Rybusa i szkoda ze tak żenująco rozwiązują ten temat. Mogliby go nie powoływać i tyle bez głupiego uzasadniania. Każdy by się domyślił a gdyby kto pytal to są inni lepsi i dlatego go nie ma.

0

@Abominacja @Abominacja ciekawe rzeczy piszesz. Spakuj taboly w furmankę Broń boże w samolot czy samochód które emitują co2, zabierz na pakę tych którzy myślą tak jak ty i wemigrucjcie do Afryki zamiast wymyślać takie kocopoly.Tam będziecie mieli czyste i świeże powietrze he he he

3

@Comentateiro zawsze są interesy wspólne i interesy które nie są wspólne i to nie ma nic wspólnego z zmieniającym się światem. Tak zawsze było w Europie.
Ja mam wrażenie że niektórzy są zapatrzeni na Stany i myślą że da się to co jest tam przenieść na Europę. Zresztą była wiele razy mowa o stanach Zjednoczonych Europy. Tylko naiwni ludzie w Polsce wierzą ze Niemcy Holendrzy etc zrezygnują ze swojej tożsamości narodowej na rzecz np Polaków czy innych nacycji i wszyscy ludzie będą braćmi. Tak się tylko śpiewa żeby było ładnie

1

@Comentateiro ależ wy jesteście naiwini. Wystarczy spojrzeć na Niemcy i Polskę że mamy wiele różnych interesów a co dopiero przykładowo Polska i Hiszpania
To nie są Stany gdzie jednym wrogiem blisko mógłby być Meksyk żeby mówić o jednej wspólnej armii wszystkich europejskich krajów która będzie walczyć o wspólne dobro całego kontynentu. Interesy poszczególnych krajów nawet sąsiadujących z sobą są często inne w Europie a co dopiero mówić o krajach z jednego o drugiego końca Europy.

0

@Hellrider ojojoj biedaku takie straszne rzeczy będziesz słyszał z "prawej strony". Dobrze że nie będziesz musiał oglądać jak maszerują przez miasto z dildosami w rękach bo byś zawału dostał

0

@Azacca może boi się powiedzieć prosty fakt ze odbyt normalnym ludziom służy do wydalania kau bo banda cwaniaczków dla wielu ludzi narzuciła myślenie że to nieprawda ;)

0

@Rewolucja123 oczywiście rolę mieli podobne w podobnym wieku i tak samo były plotki ze trzeba kupić kogoś lepszego w icj miejsce albo do konkurencji. Beckham Lamprad i inni zawodnicy w tamtym okresie uważani za najlepszych pomocników. Do niczego takiego nie doszło i nikt kto wtedy kibicował dla Barcy nie narzekał. To samo może być z De Jongie jeśli zostanie.
PS. I o nic w pierwszym komentarzy nikogo nie pytałem

0

@Rewolucja123 przed czym bronić? Że wstawiasz liczby i myślisz że to sprawia że to co napisałem w pierwszym kenatezu nie jest zgodne z prawdą bo dokładnie w tym samym wieku Xavi i Iniesta mieli lepsze liczby? Wszyscy w domu zdrowi?
Z minut wynika że Xavi i Iniesta zagrali więcej mimo tej konkurencji o której piszesz a sezony w których dokładnie mieli 25 lat nie były 'przejściowe' tylko drużyna była na każdej pozycji mocna i walczyła o wszystko. Bez sensu jeśli wyciągasz liczby i nie rozumiesz o czym mowa

0

@graco14 to inna sprawa. Dlatego tylko ten transfer jest rozważany.
@Rewolucja123 No Iniesta sezon wcześniej 4000 minut udział przy 11 golach. No Xavi nawet starszy niż obecnie De Jong sezon 06/07 4000 minut udział 'zaledwie' '' przy 13 golach. Sezon 05/06 stracony przez kontuzje ale 1700 minut wpadło i tylko dwie asysty.
Nie wiem co te liczby miały wnieść do dyskusji bo nie liczby są kluczowe dlatego co robili Xavi i Iniesta na boisku w najlepszym momencie karier. Choć liczby też mieli dobre w poszczególnych sezonch.
@thcmenel420 aha. Zbrodnia to takie komentarze jak Twój. Do kogo mam porównywać De Jonga i do kogo on musi się porównywać żeby stawać się coraz lepszym piłkarzem?

0

@Kamiloza91 zdziwię się jeśli nie wygra.

3

Frank De Jong. Dużo się od niego oczekuje, podobno nie daje tyle drużynie ile powinien. Ja się zastanawiam gdzie w jego wieku był Xavi czy Iniesta. Podobna sytuacja przebakiwanie czy nie za słabi że można sprzedać i są na rynku lepsi w tamtym czasie zawodnicy których można kupić. Zostali, okrzepli i każdy wie co było dalej. Czy to samo będzie z De Jongiem jeśli zostanie to nie wiem ale jeśli miałbym obstawiać to będzie coraz lepszy bo nie wygląda na zawodnika który źle się prowadzi i głową jest poza boiskiem a doświadczenie i zrozumienie gry z wiekiem na tej pozycji jest bardzo ważne.

0

Git że Fati do końca sezonu sobie trochę pogra bez presji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?