2

Mowcie co chcecie ale prawda jest taka. To przez was i wasze głupie komentarze podczas meczow Barca ostatnio gra słabo. To wasza wina więc się ogarnijcie

0

@ZielonySzparag dobrze ze to napisales. Wiele młodych osób odczuw w młodości różne dziwne rzeczy i udowadnia się wtedy medycznie że są chorzy. ADHD, dysklekcja itd tylko w takich przypadkach takich młodych ludzi proboje się leczyć zamiast umacniać ich w przekonaniu że ich odstępstwa od normy to coś normalnego.

0

@FC1899Barca z takich to beka a tym normalnym trans i inne wymysły to współczuję

0

Koncert życzeń.
Po jednym zawodniku do każdej formcji na następny sezon. Jeden obronca, jeden pomocnik, jeden napastnik/skrzydłowy.

0

@michal26 nie zestrzelić tylko wysadzić w powietrze przy użyciu dobrego drona. Drony są w stanie nosić takie ładunki że żadne zabezpieczenie nie pomoże. Choćby założyli 5 prezerwatyw i zjadli całe opakowanie tabletek do 48h po. Bum i zostają drzazgi

0

@michal26 mowa o własnym potencjale bez wsparcia z innych krajów sprzed czasu gdy rozpoczęto wojnę.
Ponoć te statystyki są podane przez ministerstwo Ukrainy na temat strat Rosji a strat Ukrainy przez ministerstwo Ruskich.
Mowa o całym potencjale.
Mówił tez ze straty Ukrainy w marynarce są ogromne blisko 100% czy nawet 100% tego co mieli gdy rozpoczęła się wojna

0

@Emhyr przejęli Dombas i tamte tereny gdzie Ruskich jest więcej od Ukraincow i jeszcze przed inwazja były tam akcje niepodległościowe lub chęć przyłączenia do Rosji. Zbombardowali Ukrainę i się cieszą.

0

@michal26 czołgi w tych czasach to przeżytek. Ładnie i groźnie wyglądaj ale wobec dobrych dronow są bezradne. Koszt i czas produkcji nie rekompensują tego co są w stanie zrobić. To żadna miara
Michalkiewicz twierdzi że Rosja poniosła straty wojskowe do tej pory do 5% a Ukraina około 50%.

0

@Essos podczas drugiej wojny światowej zginęło około 60 milionów ludzi. Co rok wykonuje się około 50 milionów aborcji.
Każdy z tych panów których tu wymieniłeś to mały pikuś przy aborcji-największym zbrodniarzu w historii.

3

Sporo losob twierdzi że nie da się wygrywać grając wiernie z dna Barcy na posiadanie piłki. Ze trzeba od tego odejść. To samo było mówione w 2008 roku ale Guardiola pokazał niedowiarkom że można. Wtedy mówiono że futbol się zmienia staje się bardziej siłowy i teraz są te są argumenty. Ja jestem ciekawy jak to teraz będzie wyglądało i gdzie za rok będzie Barca i w jaki sposób będzie grala.
Ciekawe że Guardiola opierał swój futbol bardzo na przygotowaniu fizycznym pressingu i posiadaniu piłki. Jedno drugiego nie wyklucza o czym często krytykujący Barcelonski styl gry zapominają.

0

@damiano996 nie ucz ojca dzieci robić

1

Klepa Klepa i jeszcze raz klepa

0

@jedrek7000 mówię o sposobie gry jak obaj grali na 9 i Cesc by się nie obrazil

0

@pluszek jak lubisz oglądać piłkę nożną i Barcę

1

Torres przypomina Cesca. Wie jak się poruszać gdy gra na 9 i pracuje pod drużynę choć nie jest typowa 9 jak Cesc i mimo że nominalnie to inna pozycja niż Cesc.

0

@tom9001 tylko pychole będą podnosić ten argument żeby mu umniejszyc.

0

@Janiama 9:0

1

@pasjonat tylko dla dzieci sukcesu którzy lubia PSG od niedawna ale kogo oni obchodzą w Paryżu sezon z samym mistrzostwem nie jest udany. Tam są kibice którzy pamiętają jak PSG było przeciętniakiem

7

@zaiks nie interesuje to po co pod tym postem piszesz głupoty

1

@zaiks będziesz miał ból jak w następnym sezonie Messi nastrzela bramek w PSG. Te drobne na które Messi się rozmienia to byś zębami z kibla wyciągał hehehe

3

@zaiks że co? Inwestuje w ruble a teraz nie wypada?Straszne rzeczy

0

@Lukas90 dla kogo traci dla tego traci. Jak ktoś nie rozumie że Messi ma tyle lat ile ma to jego problem. Według mnie gra na dobrym poziomie a w następnym sezonie może grać lepiej a nie jak niektórzy twierdzą już będzie z nim tylko gorzej.
Tak więc kibice PSG za kilka lat mogą wspominać ze Messi u nich napisał kawał historii pod koniec swojej kariery i żałować ze nie mieli szans go do siebie ściągnąć gdy był w szczycie formy.

0

@Lukas90 poza tym lubi grać w piłkę i nadal poziomem przykrywa innych którzy mieliby go tam zastąpić. To Paryż może sobie kupić kogoś lepszego żeby wygryzł go ze składu a nie Messi ma kończyć karierę jeśli ktoś ma problem o to jak tam gra

0

@Lukas90 to nie tłumaczenie. Mówię jak to widzę a jak ktoś ma z tego powodu ból to jego problem. Messi nic nie musi teraz nikomu udowadniać to jego sprawa. Tak samo jak to kiedy i gdzie zakończy karierę. Po co ma rezygnować z pieniędzy skoro w Paryżu go chcą i gra tam w pierwszym składzie.

0

@Lukas90 jak nie rozumiesz to nic nie poradzę. Jego wiek i ambicja do pracy to druga sprawa i może być powiązane z tym że więcej czasu poświęca dla rodziny niż na to żeby wyciskać ze swojego organizmu ile tylko może żeby nadal być w formie jak małolat.

0

@tom9001 to nie ma nic wspólnego z Messim

0

@Lukas90 ma rodzinę i to jest dla niego najważniejsze a piłka nożna to jego praca. Nie całe życie jak kiedyś.

7

Kolejny mecz i tyle. Na spokojnie trzeba zająć drugie miejsce w tym sezonie a w następnym będzie walka o mistrzostwo ligę mistrzów i puchar krola

0

@badurraf to co bym o nim powiedział to by zależalo od tego jak by tu grał

0

@Lukas90 Messi młody chciał pokazać światu ze jest najlepszy i to zrobił. Trzymał ten poziom ponad 10 lat. Teraz powoli kończy karierę i kopie sobie piłkę w Paryżu. Głównie chyba ma w głowie rodzinę a nie ambicje żeby pokazywać swiatu ze nadal jest najlepszy. Ten sezon jak na niego można mówić że słaby ale ogólnie jak na piłkarza dobry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?