Wychowanek
Dołączył/a: grudzień 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mowcie co chcecie ale prawda jest taka. To przez was i wasze głupie komentarze podczas meczow Barca ostatnio gra słabo. To wasza wina więc się ogarnijcie
0
@ZielonySzparag dobrze ze to napisales. Wiele młodych osób odczuw w młodości różne dziwne rzeczy i udowadnia się wtedy medycznie że są chorzy. ADHD, dysklekcja itd tylko w takich przypadkach takich młodych ludzi proboje się leczyć zamiast umacniać ich w przekonaniu że ich odstępstwa od normy to coś normalnego.
0
@FC1899Barca z takich to beka a tym normalnym trans i inne wymysły to współczuję
0
Koncert życzeń.
Po jednym zawodniku do każdej formcji na następny sezon. Jeden obronca, jeden pomocnik, jeden napastnik/skrzydłowy.
0
@michal26 nie zestrzelić tylko wysadzić w powietrze przy użyciu dobrego drona. Drony są w stanie nosić takie ładunki że żadne zabezpieczenie nie pomoże. Choćby założyli 5 prezerwatyw i zjadli całe opakowanie tabletek do 48h po. Bum i zostają drzazgi
0
@michal26 mowa o własnym potencjale bez wsparcia z innych krajów sprzed czasu gdy rozpoczęto wojnę.
Ponoć te statystyki są podane przez ministerstwo Ukrainy na temat strat Rosji a strat Ukrainy przez ministerstwo Ruskich.
Mowa o całym potencjale.
Mówił tez ze straty Ukrainy w marynarce są ogromne blisko 100% czy nawet 100% tego co mieli gdy rozpoczęła się wojna
0
@Emhyr przejęli Dombas i tamte tereny gdzie Ruskich jest więcej od Ukraincow i jeszcze przed inwazja były tam akcje niepodległościowe lub chęć przyłączenia do Rosji. Zbombardowali Ukrainę i się cieszą.
0
@michal26 czołgi w tych czasach to przeżytek. Ładnie i groźnie wyglądaj ale wobec dobrych dronow są bezradne. Koszt i czas produkcji nie rekompensują tego co są w stanie zrobić. To żadna miara
Michalkiewicz twierdzi że Rosja poniosła straty wojskowe do tej pory do 5% a Ukraina około 50%.
0
@Essos podczas drugiej wojny światowej zginęło około 60 milionów ludzi. Co rok wykonuje się około 50 milionów aborcji.
Każdy z tych panów których tu wymieniłeś to mały pikuś przy aborcji-największym zbrodniarzu w historii.
3
Sporo losob twierdzi że nie da się wygrywać grając wiernie z dna Barcy na posiadanie piłki. Ze trzeba od tego odejść. To samo było mówione w 2008 roku ale Guardiola pokazał niedowiarkom że można. Wtedy mówiono że futbol się zmienia staje się bardziej siłowy i teraz są te są argumenty. Ja jestem ciekawy jak to teraz będzie wyglądało i gdzie za rok będzie Barca i w jaki sposób będzie grala.
Ciekawe że Guardiola opierał swój futbol bardzo na przygotowaniu fizycznym pressingu i posiadaniu piłki. Jedno drugiego nie wyklucza o czym często krytykujący Barcelonski styl gry zapominają.
0
@damiano996 nie ucz ojca dzieci robić
1
Klepa Klepa i jeszcze raz klepa
0
@jedrek7000 mówię o sposobie gry jak obaj grali na 9 i Cesc by się nie obrazil
0
@pluszek jak lubisz oglądać piłkę nożną i Barcę
1
Torres przypomina Cesca. Wie jak się poruszać gdy gra na 9 i pracuje pod drużynę choć nie jest typowa 9 jak Cesc i mimo że nominalnie to inna pozycja niż Cesc.
0
@tom9001 tylko pychole będą podnosić ten argument żeby mu umniejszyc.
0
@Janiama 9:0
1
@pasjonat tylko dla dzieci sukcesu którzy lubia PSG od niedawna ale kogo oni obchodzą w Paryżu sezon z samym mistrzostwem nie jest udany. Tam są kibice którzy pamiętają jak PSG było przeciętniakiem
7
@zaiks nie interesuje to po co pod tym postem piszesz głupoty
1
@zaiks będziesz miał ból jak w następnym sezonie Messi nastrzela bramek w PSG. Te drobne na które Messi się rozmienia to byś zębami z kibla wyciągał hehehe
3
@zaiks że co? Inwestuje w ruble a teraz nie wypada?Straszne rzeczy
0
@Lukas90 dla kogo traci dla tego traci. Jak ktoś nie rozumie że Messi ma tyle lat ile ma to jego problem. Według mnie gra na dobrym poziomie a w następnym sezonie może grać lepiej a nie jak niektórzy twierdzą już będzie z nim tylko gorzej.
Tak więc kibice PSG za kilka lat mogą wspominać ze Messi u nich napisał kawał historii pod koniec swojej kariery i żałować ze nie mieli szans go do siebie ściągnąć gdy był w szczycie formy.
0
@Lukas90 poza tym lubi grać w piłkę i nadal poziomem przykrywa innych którzy mieliby go tam zastąpić. To Paryż może sobie kupić kogoś lepszego żeby wygryzł go ze składu a nie Messi ma kończyć karierę jeśli ktoś ma problem o to jak tam gra
0
@Lukas90 to nie tłumaczenie. Mówię jak to widzę a jak ktoś ma z tego powodu ból to jego problem. Messi nic nie musi teraz nikomu udowadniać to jego sprawa. Tak samo jak to kiedy i gdzie zakończy karierę. Po co ma rezygnować z pieniędzy skoro w Paryżu go chcą i gra tam w pierwszym składzie.
0
@Lukas90 jak nie rozumiesz to nic nie poradzę. Jego wiek i ambicja do pracy to druga sprawa i może być powiązane z tym że więcej czasu poświęca dla rodziny niż na to żeby wyciskać ze swojego organizmu ile tylko może żeby nadal być w formie jak małolat.
0
@tom9001 to nie ma nic wspólnego z Messim
0
@Lukas90 ma rodzinę i to jest dla niego najważniejsze a piłka nożna to jego praca. Nie całe życie jak kiedyś.
7
Kolejny mecz i tyle. Na spokojnie trzeba zająć drugie miejsce w tym sezonie a w następnym będzie walka o mistrzostwo ligę mistrzów i puchar krola
0
@badurraf to co bym o nim powiedział to by zależalo od tego jak by tu grał
0
@Lukas90 Messi młody chciał pokazać światu ze jest najlepszy i to zrobił. Trzymał ten poziom ponad 10 lat. Teraz powoli kończy karierę i kopie sobie piłkę w Paryżu. Głównie chyba ma w głowie rodzinę a nie ambicje żeby pokazywać swiatu ze nadal jest najlepszy. Ten sezon jak na niego można mówić że słaby ale ogólnie jak na piłkarza dobry.