0

@JarekS może chciał zostać bo naprawdę wierzyl w siebie i że może się przebić. Tym bardziej że Xavi dobrze się o nim wypowiadał jeszcze zanim został trenerem.
Z tym inwestowaniem w młodych to prawda ale też później klub dostaje jakieś pieniądze od transferow wychowanków. Nie wiem jakie to są kwoty ale coś zawsze wpływa do klubu a nigdy się o tym nie mówi przy transferach

1

@QbAlca mówię o skali zarobków dla piłkarzy pierwszego zespołu. Wolę słabego Puiga z takim kontraktem niż płacić za kogo i dawać lepszy kontrakt a piłkarz wnosi to samo.
Z resztą się zgadzam. Wygląda na to że odejdzie a w jego miejsce może wejść ktoś z rezerw i wywierać większą presję na podstawowych zawodnikach niż to robi Puig

1

To jaki numer dla Traore? Może Fati odda mu 10

0

@QbAlca dostaje adekwatne pieniądze do tego jaka rolę odgrywał. Barca potrafila zapłacić za piłkarza, dać mu lepszy kontrakt niż ma Puig i taki piłkarz tyle samo wnosił.

0

Jestem ciekawy jak się potoczy jego kariera i w jakim miejscu będzie za 5 lat.
Fajnie jeśli odejdzie i będzie grał w nowym klubie tak dobrze ze będą pojawiać się plotki o powrocie.
Każdy wychowanek Barcy w Europie w dobrym klubie to zawsze pociecha. Choć większa z tych którzy są w klubie i dobrze grają

0

@Muhitos obyśmy tylko nie dożyli czasów w których kobieta się upije i pójdzie z kimś do łóżka a na drugi dzień stwierdzi że tego nie chciała, została zgwalcona i sąd jej przyzna rację.

1

@Persyfl może być tak jak on napisał. Wcześniej wzięła kasę a teraz chce więcej.

Temat gwałtów w związku to ciężki temat.
Ja w to nie chce się mieszać. Niech sąd się tym zajmie.
Na pewno żal zgwalconych kobiet i tak samo facetów których kobiety naciągają na kasę albo niszczą im życie w sądzie takimi oskarżeniami.

0

@Borneo nie ja oczekuje tylko Polscy politycy oczklekiwali że coś dostaną jak będą mówili że boimy się Rosji. Na to wygląda. Chyba że ktoś im kazał tak mówić to wtedy jeszcze gorzej dla nas

Putin to Putin tamto. Taka jest polityka mocarstw. USA też walczy wszędzie o wplywy.
W naszym interesie było żeby na tej wojnie mocarstw jak najwięcej ugrać dla siebie a nie stawać po jednej stronie i robić wroga z drugiej.
USA ani UE nie wymagało tego od nas. Mogillismy być w Uni i NATO jednocześnie być neutralni wobec Rosji i robić z nimi interesy.

Unia daje pieniądze ale też stawia wymagania które chamuja rozwój gospodarczy w całej uni. Wzrost PKB w Uni jest mizerny.

USA też nie traktuje nas poważnie przez to jaki mamy stosunek do Rosji. Izrael jest partnerem USA i z Rosją normalna politykę uprawia mimo że tam jest dużo gorącej niż w naszym regionie.

0

@Borneo Polscy politycy od 30nlat gadają to co ty o Putinie i nic z tego nie mamy. Jeszcze zrozumiałbym taka narrację gdyby USA nas dozbroilo ale nic takiego nie miało miejsca.
To że jesteśmy w UE i NATO nie zabraniało nam robić z Rosją interesów.
Bo w interesie naszego państwa było to zeby nasze państwo było silne a nie strasznie Rosją w nadzieii że nas USA obroni

0

@Borneo jesteśmy. Sami się w tej roli postawiliśmy nie traktując Rosji jako partnera do rozmów.
Unia też. Nakłada na nas prawa do których musimy się stosować
Jesteśmy na łasce USA i UE. Możemy liczyć że będą wobec nas uczciwi ale nie muszą być. To samo jak byśmy byli po stronie Rosji i nie gadali z USA ani UE.
Nic nie mamy z tego że nie mamy stosunków z Rosją i powtarzamy w kółko że Putin chce to co było kiedyś.

1

@Batys dokładnie. Do pressingu też będzie biegał. Myślę że ten transfer to starzał w 10 i wszyscy będziemy nim zachwyceni

0

@Survier pewnie bo dlatego że jest wypożyczony do Betisu

0

@Mateee93 ja również

0

@Borneo to chyba po to żeby właśnie Niemcy i USA nam dawali na wojsko bo Rosja może zaatakować i musimy być silni. To chyba tylko po to taki stosunek nasi politycy mieli do Rosji ale coś nie wyszło i nikt nas nie dozbroil tylko stosunków z Rosją przez to żadnych nie mamy.
Do nas nie mieli jak wejść bo dzieliła nas Ukraina i Białoruś to mogliśmy z nimi robić interesy i się wzmacniać żeby stać się silnym powaznym krajem a nie przydupasem jednej czy drugiej strony

0

@Borneo tego podziału już nie ma od 30 lat a Polacy żyją jakby nadal trwała zimna wojna. Z mentalnością ze albo jesteśmy z ruskim albo z zachodem i nie mamy innej opcji.
Mamy i mieliśmy. Niemcy robią interesy z Rosją i USA tak samo.
My też mogliśmy. Nie mówię żeby wchodzić Putinowi w dupe tylko robić z nim interesy a nie ciągle atakować w sprawach które nas nie dotyczyły. Tak jak to robią nasi politycy od 30 lat.

4

Bardzo się cieszę i trzymam kciuki za tego byka.

0

@Borneo co to znaczy wpadnie w ręce Putina? Trzeba prowadzić interesy z innymi krajami a nie takie głupoty powtarzać. Polska to nie biedna Ukraina czy Białoruś gdzie połowa mieszkańców to Rosjanie. Powinniśmy rozmawiać z Rosją jak z każdym innym krajem a nie robić sobie wroga. Tak jak to robią normlanie kraje.
Tylko to trzeba było myśleć 20 lat temu zamiast robić z Rosji wroga w nadzieii że Niemcy i USA nas będą dzięki temu bardziej lubić.

0

@Borneo jeśli UE się rozpadnie niezależnie przez kogo lub jeśli Polska wyjdzie z UE to Rosja będzie nas traktowała tak samo jak my ich teraz. Zamiast prowadzić z Putinem normalna politykę polscy politycy pajacują od lat i pogarszają relacje z Rosją. Mówię wtrącaniu się w sprawy Rosji które nas nie dotyczyły. Tak jest od lat i nam to nie służy. Rosja i tak robi swoje niezależnie od tego co polscy politycy gadają. Jedyne co z tego mamy to tyle że pogarszają się stosunki między naszymi krajami i Rosja nie traktuje nas jak partnera do rozmów.
Dla nas gorzej bo gdyby politycy mieli inne podejście to mogliby z Putinem robić dobre interesy jak np robią Niemcy.

1

@Borneo jeśli Rosja kiedyś zaatakuje Polskę to przez tych debili polityków. Zamiast traktować Rosję i Putina poważnie to od lat nie ma zadnych normalnych stosunków między naszymi państwami. Żaden kraj na świecie który nie jest w stanie wojny z Rosją nie ma takiego głupiego stosunku do nich jak my. A raczej nasi politycy.

0

@Kgorecki2500 Polscy politycy i ich debilna tradycja że Putin to największe zło i w każdej sprawie trzeba go krytykować i nie ma z Rosją o czym gadać albo jest się "pro putinowskim".

1

Barca B przegrywa z Realem B 0:1. Kończy się pierwsza połowa. Balde zszedł w 10 minucie chyba kontuzja

1


Tak Traore debiutowal w Dumie Katalonii.

1

@Bogan mistrzostw poza Barca ma już więcej niż Francuz przez cały pobyt w Arsenalu przez 22 lat. Jak Guardiola rozegra 22 sezony w innych klubach niż Barca to zobaczymy ile będzie miał europejskich pucharów i mistrzostw na koncie.

0

@ranger3120 bo dorosły człowiek to nie dziecko czy małpa w zoo że ktoś mu musi mówic co może jeść pic czy palić

0

@sintesox co cię obchodzi czy ktoś pali zielsko. Co za głupi temat

1

@zuang1995 Payet akurat nie. Grał w przeciętnych klubach cała karierę i był świetnym asystentem. Coś slyszalem ze miał problem z profesionalizmem i dlatego nie poszedł wyżej ale piłkarz świetny jak na kluby w których grał.

0

@RichardWinters nie chce mi się liczyć ale na oko to te 70% to z gry a coś kolo 30 z karnego. Nie no mniej @Naturopata

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie mogę się doczekać aż zobaczymy go w akcji. Będzie mieszał rywali a to potrzebne. Jeszcze może wyrosnąć na jednego z liderów jeśli dorzuci charakter.
Wygląda na takiego typa. Ostatnio takich brakowało w drużynie.

0

@sintesox nie twoja sprawa czy ktoś jara czy nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?