Wychowanek
Dołączył/a: grudzień 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziwne. Rozwiązanie umowy a jest kilka klubow które od razu go chętnie zatrudnia? To nie można z tymi klubami się dogadać i oddać go nawet za darmo?
I tak mniejsze koszty niż rozwiązanie umowy i odszkodowanie za pozostałe pół roku kontraktu. Nie rozumiem tej sytuacji
0
Plota o Araujo do Realu to pewnie robota agentów żeby lepszy kontrakt wynegocjować z Barca
0
@dafik85 albo dobrze wiedział ze nie utrzyma składu i odszedł gdy była okazja zarabiając przy tym dobre pieniądze
0
Kot w worku. Zdrowy i w formie wart wielkich pieniędzy. Tylko czy będzie zdrowy i będzie potrafił utrzymać formę gdy będzie zdrowy to niewiadomo
0
@malyszu bardziej Pedro. Ibra miał grać na srodku Messi na prawej i Henry na lewej a okazało się że Messi jak schodzi do środka to Szwed mu więcej przeszkadza i jest pusto na prawej stronie gdzie zostawał sam Alves. Guardiola na stałe dał Leo do środka a Pedro na prawa i Messi zaczął wykręcać rekordy a dla Zlatana nie było miejsca.
0
@messibar Stegen z Liverpoolem w rewanżu zawalił. Z Bayernem 8:2
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FCB_dimiC dobrze jak Barca na nim jeszcze zarobi takie 40 milionów. I fajnie jeśli Coutinho rzeczywiście stanie się gwiazda Aston Villi a jak tam zostanie na dłużej to może i legendą.
6
Coutinho będzie wyglądał dobrze w Aston Villi bo nie będzie grał na długie posiadanie piłki tylko bardziej bezpośrednio. Im większy chaos na boisku i idzie akcja za akcję tym Coutonho lepiej się czuje i lepiej potrafi wykorzystać swoje atuty.
0
@messibar Gadanie ze valdes grał ze względu na Casillasa to bzdura. Grał bo był świetny na przedpolu jako ostatni libero. Dobrze grał nogami. Dobry był na lini i świetny w komunikacji z obrońcami. Jak się postarasz to znajdziesz może 5 baboli Valdesa. Stegen też już zaliczył kilka. Lepszy był od Valdesa na lini gdy był w swojej topowej formie. Gra nogami u niego ostatnio to tragedia. W komunikacji nigdy nie wyglądał dobrze. Stoi cicho z tyłu i robi pajacyki. Jak gramy wysoko obrona i rywal wychodzi sam na sam to nie ma Stegen podjazdu do tego co potrafił w takich sytuacjach zrobic Valdes. Gol Viniciusa to świetny przykład.
8
Coutinho dla Aston Villi to mega transfer. Marketingowo na pewno a sportowo pewnie też nie będzie źle wyglądał.
0
@messibar Valdes zjada Stegena na śniadanie. Szczególnie gdy gramy wysoko ustawiona linia obrony.
0
@Aveiro to się oczywiście zgadza. Nawet gol w Pucharze króla to nie był strzał który mu wyszedł i piłka nie leciala tak jak sobie przycelowal. Bramkarz mógł to obronić. Mimo wszystko Dembele co mecz pokazuje że jak będzie zdrowy i będzie grał to jest to zawodnik który potrafi zrobić wielka różnice moim zdaniem.
0
Pani Julio pani Julio. Pierwszy gol to właśnie blad spowodowany brakiem koncentracji Sergio i kolegów którzy mu nie krzyknęli że ma rywala na plecach.
Pan redaktor jedzie na Dembele za niecelne strzały. Tak samo w pierwszych 30 minutach strzelili piłkarze Realu. Piłka latała nad bramka i obok jakby robili sobie trening z opaskami na oczach.
Uważam że na srodku ataku będzie grał Fati jeśli będzie zdorwy tak jak zostało tu powiedziane.
Jakby wyglądała Barca cofnięta z Realem? Było takie el.Clasico całkiem niedawno i to była tragedia. I to na Camp Nou
Pani Julia no nowego prowadzącego i będzie ok
0
Ter St przy pierwszym golu powinien wyjść z bramki. Zrobił tylko ruch do przodu a potem cofnął się na 5 metr. Valdes szedłby na jego miejscu do przodu. Wiele razy takie sytuacje bronil
13
Fati w tej fryzurze co ma przypomina Samuela Eto'o
1
@Mario96w to prawda z tm ze nie grają baskijskim wychowankami. Bask który nie jest wychowankiem Bilbao też może tam zagrać nawet 30latek który wcześniej nie był w Athletic
2
Jeśli Dembele zostanie to będzie Pan Dempele
1
@Rewolucja123 cuchnie pomysłem Guardioli z ostatniego sezonu w Barcelonie. Ciężko powiedzieć czy to by wypaliło ale ostatnio patrząc na Gaviego myślałem że na pivocie to on mógłby się w przyszłość sprawdzić.
4
Stegen przy pierwszym golu mógł wyjść i robić presję dla viniciusa zamiast stać w miejscu. Vinicius wyjaśnił naszego bramkarza jak na orliku tym strzałem
1
Dempele Militao De Jong ale to zagrali z klepy
0
Widać że nasi się nie do końca czują i rozumieją na boisku. Dużo pracy przed nimi
0
Yo do końca sezonu wszystkie mecze Barcy będę obstawiał za dyszkę. Po wszystkich zakładach na mieście będę chodził i zostanę stałym klientem tam gdzie najładniejsza i najmilsza pani pracuje
0
@Coutinho007 normlanie. Dziś jest tylko ten mecz i gra w pierwszym składzie. Tamte się dziś nie liczą
0
@Coutinho007 to wiem. Jednak pierwszy pod wodzą Xaviego więc tamte się dziś nie liczą
1
@Tollusiek zobacz jaka konkurencja mu rośnie. Jak będzie słaby to nim się obejrzysz już będzie w innym klubie.
0
@Coutinho007 pierwszy klasyk pod wodzą Xaviego?
2
@Janiama 2:0 dla Barcy
0
@Cygan BRC w świecie sportu. Jak ktoś się interesuje piłka nożna to to dość ważne kto wygra ligę mistrzów
0
Ambicja, serduchem i chłodna bania w kluczowych momentach to wygramy