0

@Peciak Coutinho nie nadaje się do taktyki na długie posiadanie piłki.
Aston Villa gra bardziej bezpośrednio więc możliwe że się tam odnajdzie i go wezmą za te 40 milionów.

Namawiam użytkowników którzy nie lubią Puiga żeby publicznie Pana tu zgnoic za nie dołączenie go do grona niechcianych w klubie

0

@jedrek7000 nie ogrywałem jeszcze modów ale zapewne do nich usiądę prędzej czy później :)

1

@tomek8756 skoro Cię to drażni to proponuję wyjaśnić różnice żeby inni użytkownicy na tej stronie zajarzyli i więcej nie drażnili

0

@Dalhi dzięki mistrzu. Zainteresuje się tym tytułem

0

@marcin62 o tym nie pomyślałem a też ważne bo buduję klimat tej gry.
Przyszła mi do głowy różnica między morrowimdem a nowszymi częściami tesow. W morro nie było żadnych znaczków na mapie tylko "idź za góra na wschód, tam jest drzewo a obok jaskinia". W Gothicu również w ten sposób eksplorowało się teren. Nowsze rpg to GPS i gra prowadzi za rączkę do celu.
Do Skyrima nawet opracowali mod który eliminuje te znaczki na mapie ale nie wiem jak to w praktyce wygląda bo nie grałem na tym modzie.

9

System levelowania postaci w Gothicu 1/2 był prosty i genialny.
Tak samo walka z ludźmi. Na słabym levelu można było pokonać dużo mocniejszego rywala używając bloku mieczem i atakując w odpowiednim momencie. Każdy cios beziego zadawał niewielkie obrażenia a jeden błąd gdy przeciwnik trafił i traciło się 1/3 energi. I kij że taka walka potrafiła trwać 2 minuty bo dobre to było i satysfakcja z wygranej ogromna

0

Jeśli odpali i będzie u nich ważnym graczem to 35 milionów dla Aston Villi to promocja. Mają takie środki.
I mają opcje się potargować z Barca.
Tu mówimy ze w tej granicy jest kwota która kładą i mają go na bank.

0

@gaq Jeśli będzie tak jak piszesz i kluby z Anglii będą nim zainteresowane to każdy chętny postara się go sprowadzić w lato z pewnością że trafi do nich. Nawet za większe kasę niż miałby czekać do stycznia i licytować się z innymi chętnymi.
Dembele mógł sobie czekać bo Barca i tak nie chciała go sprzedać

0

@gaq Dembele to inna historia. Nie grał przez kontuzje a jak coś grał to pokazywał że potrafi. Jest młody. Dembele nie odszedł też przez to że Barca nie chciała go sprzedawać.
Coutinho gral słabo i nie będzie chętnych bogatych klubów zeby mu zapłacić za rok w styczniu wielki bonus za podpis a Barca będzie chciała go sprzedać w lato. Zapewne

Tak czy siak. Pożytku z niego nie było i lepiej płacić mu 1/3 tego co do tej pory niż męczyć w drużynie. W lato też nie byłoby chętnych na wrak piłkarza a tak jest szansa coś pokaże i ktoś za niego zapłaci

0

@gaq Jeśli będzie mu szło przez pół roku to jest szansa coś na nim zarobić w lato. Teraz chętnych nie ma żeby go kupić.

32

Fantastyczne wieści.
Tym samym oficjalnie witamy Torresa na pokladzie!
2/3 pensji to dobra wiadomość.
Życzę Coutinho aby się odbudował i pomógł Aston Villi zająć jak najlepsze miejsce w PL

0

Coś z charakteru Puyola musi mieć kazdy w drużynie. Był Puyol to zaszczepiał swoją ambicje i charakter na boisku w innych.
Rywale też wiedzieli ze na psychikę łatwo nam nie wjadą.
Prawdziwy Pan piłkarz Chociaż nie obnosił się z tym i nie gwiazdorzyl. W inny sposób wywalczał sobie szacunek

0

@MarioVeB! Aha. A teraz skończ bełkotać i wskaż te bzdury. Nie mogę się doczekać

1

@MarioVeB! Szkoła specjalna.Lekcja numer 1.
Zadanie :
Odszukaj i wskaż co jest bzdura w powyższym komentarzu.

0

Z Dembele może być teraz tak że nie zlapie kontuzji, będzie grał nie na 100% żeby się oszczędzać i wracać do fizycznej formy przez pół roku. Wyjdzie że przygotujemy piłkarza do normalnego grania innej drużynie.
Podsumowując ile za niego zapłacono, ile mu płacono i ile nie grał a do tego to o czym napisałem w zamian za to że pomoze drużynie złapać się do ligowej 4 żeby grać w lidze mistrzów.

1

@kaamil1910 to cena tych samych chlebów? Chyba nie

3

@MarioVeB! Wzruszyła mnie twoja historia

14

@MarioVeB! Niezależnie od tego która stronę reprezentujesz. Lewa prawa czy środkowa. Każda powinna się za ciebie wstydzić

5

@MarioVeB! Akurat racja i już widzę ten płacz o łamanie praw i homofobię gdyby prywatna firma Facebook blokowała teczowcow

0

0

Interwencja Neto przypomniała mi stara grę na pegasusa goal3

1

@arasz1819 już nie przesadzaj ze nigdy nie miał potencjału

0

3 bramki po przerwie ładujemy i jedziemy dalej

0

Ten strzał przejdzie do historii

0

Jutro dobre spotkanie dla młodych i Xaviego żeby potrenować na słabszym rywalu co wypracowali w ostatnich tygodniach. Motywacja jest na pewno. O wynik jestem spokojny.
Największy problem jest taki że puchniemy w drugiej połowie i widać te problemy.

1

@JarekS Torres na pewno ma ten plus ze przychodzi od Guardioli.
Nawet bez Dembele możliwości do kombinowania tymi zawodnikami z ustawieniem i rola jaka mają odgrywać jest bardzo duża. Do tego w pomocy są zawodnicy których można wykorzystać i nakazać im grać w różny sposób zależnie od tego co mają grać i gdzie poruszają się w konkretnym meczu napastnicy czy boczni obrońcy. Xavi możliwości będzie miał mnóstwo.
Tak całą drużyna gra Guardiola w City i liczę ze Xavi również poukłada drużynę w taki sposób ze przyjemnie będzie się to oglądało.

0

@JarekS nie skresalbym Depaya w planach Xaviego. Możliwe ze Torres był rozważony jak 9 i skrzydłowy przez Xaviego przed transferem a Xavi liczy na Depaya, Fatiego na srodku i właśnie Torresa na prawej stronie. W przypadku kontuzji może to wszystko się zmieniać.
Nie wiemy czy Xavi będzie twardo grał jedna 3 w ataku jeśli wszyscy będą zdrowi jak to miało miejsce w Barcelonie w ostatnich latach czy będzie przeprowadzał rotację tak jak to robi Guardiola w City.
Obstawiam ze ta druga opcja

0

@El dominatore tak tak. Zwyczajnie obronili by ten kiepski strzał dwiema dłońmi parując piłkę na rzut rożny i nie byłoby tematu bo nie wyglądałoby tak ladnie

0

@Rewolucja123 właśnie w tej sytuacji to widać brak refleksu. Nie był w stanie na dwie ręce tego obronić przez słaby refleks i ratował się za późno jedna. Obronił. Wygląda to efektownie i tyle. Strzał nie był taki mocny. Jest całkiem sporo bramkarzy którzy zdążyli by się rzucic do tego i bronić dwima dłońmi i nie byłoby zachwytu bo zwykła interwencja przy strzale w bramkarza. Takie jest moje zdanie

0

@Rewolucja123
Dlaczego tylko głupi? 0Ter Stegen w ten sposób kontroluje tylko obszar wokół siebie i nie jest w stanie się rzucic w zadna strone. Gdyby tak rywal strzelił nieco bardziej w prawo to nie miałby zadnych szans ani sięgnąć ręka ani się rzucic podczas gdy inni bramkarze byliby gotowi się rzucic i wyciągnąć obiema dlonmi.
I to byliby gotowi rzucic się w obie strony lub szybko się przemieścić w któraś stronę gdyby nie było strzału.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?