XaviELMaestro6
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Fala krytyki kibiców z La Rambli świadczy o tym że w klubie jest poprostu źle. Bartomeu out!
0
Brawo Adrien! Widać że zależy mu na grze dla nas. Spraw by szejk Cię wypuścił z Paryża byś mógł razem z nami ruszyć po LM.
1
Pewnie zaczął bluzgać?
2
Za co konkretnie ban poleciał?
0
Icardi? Czy ktoś inny?
0
Wszystko prawda. Ale zamiast Thiago/Verratti powinno być Pjanić/Eriksen
1
Nie ma szans. Suarez się kończy....
1
Mi się wydaje że oni obydwaj bedą grać a Messi wróci jeszcze na ,,9"
0
Ostatnio robił fotki z Ronaldinho. Nie ma co na niega liczyć po wygraniu pierwszej jego LM z Barcą ;D
0
Kto bogatemu zabroni :D
0
Ok to pewnie jutro też będzie
0
Już za niecałe okrążenie zegara meczyk Barcy. Ale pięknie będzie wkońcu zobaczyć nasze nowe nabytki w akcji. Wie może ktoś czy w składzie Spurs będzie Eriksen?
0
Z tego co wiem to on nie decydyje kto jest na tej stronie a kogo niema. Ale z tym EV to przesadzasz. Nasza gra nie wygląda aż tak źle.
0
Coś czuje że zejdę na dalszy plan :D
0
Komentarz usunięty
0
Ty Naser sprawa jest. Weno ty mnie puść do tej Barcelony co nas oje.....6-1 dwa sezony temu :D
3
Komentarz usunięty
3
Jak ja bym był trenerem to bym zrobił jeszcze wiekszą rewolucje w tej kadrze niż w 2008 roku ;)
1
Czemu niby miałby go wywalić? Messiemu by się przydało troche pobiegać w pressingu.
1
Teraz to i tak już gramy brzydko to wszystko jedno mi jest.
1
Wiesz dlaczego go wymieniłem? Bo dla niego niema świętości. On nie boji się piłkarzy i ich wielkiego ega.
Zawsze był twardy , stanowczy i zawzięty. I tak jak kiedyś na boisku tak teraz na ławce zostawia całe swoje serce i wole zwycięstwa.
0
Nie mówie że EV jest zły , wręcz przeciwnie jest niezłym trenerem ale jak ja bym miał wybierać to może(kolejność losowa) Laurent Blanc , Claudio Ranieri , Gennaro Gattuso , Ronald Koeman , Thierry Henry .
0
Przyjdzie Pjanić i pan na 3 miejscu^^ wkońcu zamknie jadaczke ;)
0
Ja bym się na twoim miejscu matwił o Arthura bo typ może przepaść na ławce z powodu zbyt dużej konkurencji.
0
A już myślałem że nie zdąży wypalić ludzią oczu swoją przeciętną grą.....myliłem się.
2
Klub ma kase. Oni tylko muszą chcieć ją wydać i tylko od nich zależy kwota jaką chcą zapłacić za potencjalne wzmocnienie. Przestam wieżyć w mit o braku pieniędzy.
0
Oczywiście że KDB
Pogba jest cienki w piłke :)
1
Ciekawe kogo oni kupią. Oby kogoś klasy światowej :D
0
Nwm czy dadzą aż tyle mln.
0
No to czekamy na Pjanić fichado :D