1

Fala krytyki kibiców z La Rambli świadczy o tym że w klubie jest poprostu źle. Bartomeu out!

0

Brawo Adrien! Widać że zależy mu na grze dla nas. Spraw by szejk Cię wypuścił z Paryża byś mógł razem z nami ruszyć po LM.

1

Pewnie zaczął bluzgać?

2

Za co konkretnie ban poleciał?

0

Icardi? Czy ktoś inny?

0

Wszystko prawda. Ale zamiast Thiago/Verratti powinno być Pjanić/Eriksen

1

Nie ma szans. Suarez się kończy....

1

Mi się wydaje że oni obydwaj bedą grać a Messi wróci jeszcze na ,,9"

0

Ostatnio robił fotki z Ronaldinho. Nie ma co na niega liczyć po wygraniu pierwszej jego LM z Barcą ;D

0

Kto bogatemu zabroni :D

0

Ok to pewnie jutro też będzie

0

Już za niecałe okrążenie zegara meczyk Barcy. Ale pięknie będzie wkońcu zobaczyć nasze nowe nabytki w akcji. Wie może ktoś czy w składzie Spurs będzie Eriksen?

0

Z tego co wiem to on nie decydyje kto jest na tej stronie a kogo niema. Ale z tym EV to przesadzasz. Nasza gra nie wygląda aż tak źle.

0

Coś czuje że zejdę na dalszy plan :D

0

Komentarz usunięty

0

Ty Naser sprawa jest. Weno ty mnie puść do tej Barcelony co nas oje.....6-1 dwa sezony temu :D

3

Komentarz usunięty

3

Jak ja bym był trenerem to bym zrobił jeszcze wiekszą rewolucje w tej kadrze niż w 2008 roku ;)

1

Czemu niby miałby go wywalić? Messiemu by się przydało troche pobiegać w pressingu.

1

Teraz to i tak już gramy brzydko to wszystko jedno mi jest.

1

Wiesz dlaczego go wymieniłem? Bo dla niego niema świętości. On nie boji się piłkarzy i ich wielkiego ega.
Zawsze był twardy , stanowczy i zawzięty. I tak jak kiedyś na boisku tak teraz na ławce zostawia całe swoje serce i wole zwycięstwa.

0

Nie mówie że EV jest zły , wręcz przeciwnie jest niezłym trenerem ale jak ja bym miał wybierać to może(kolejność losowa) Laurent Blanc , Claudio Ranieri , Gennaro Gattuso , Ronald Koeman , Thierry Henry .

0

Przyjdzie Pjanić i pan na 3 miejscu^^ wkońcu zamknie jadaczke ;)

0

Ja bym się na twoim miejscu matwił o Arthura bo typ może przepaść na ławce z powodu zbyt dużej konkurencji.

0

A już myślałem że nie zdąży wypalić ludzią oczu swoją przeciętną grą.....myliłem się.

2

Klub ma kase. Oni tylko muszą chcieć ją wydać i tylko od nich zależy kwota jaką chcą zapłacić za potencjalne wzmocnienie. Przestam wieżyć w mit o braku pieniędzy.

0

Oczywiście że KDB
Pogba jest cienki w piłke :)

1

Ciekawe kogo oni kupią. Oby kogoś klasy światowej :D

0

Nwm czy dadzą aż tyle mln.

0

No to czekamy na Pjanić fichado :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?