XaviELMaestro6
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Ma talent na miare Adriano ale jak będzie dalej to zobaczymy.
0
To było by spełnienie marzeń normalnie. Ale to za piękne by było prawdziwe. Levy nie siądzie do rozmów za mniej niż 190 mln.
1
Takie rzeczy tylko w FIFA 18 :D
Ewentualnie za 300 + mln
0
Dobrze gadasz. Jak już to tylko Miralem Pjanić
0
Serbski Gomes :p
1
Malcom to niech będzie Malcomem a na Neya to niech się nie zapatruje. Jak już to na Messiego.
1
Pjanić albo nikt. Bośniak miażdży Francuza na każdym polu. Rozegranie , kreacja, obrona , statystyki. Pjanić to najlepsza opcja.
13
Barcelona odda Messiego? Plakat na ścianę im może co najwyżej dać.
0
Nic tylko zaorać te stadiony u nas :D
0
Jeszcze 10 min może im się uda wyrównać.
0
Ok rozumiem.
0
Jaki wynik jest teraz?
0
Mi na wyniku tego meczu niezależy ale chyba lepiej by polskie drużyny poodpadały. Może wkońcu ktoś kiedyś pujdzie po rozum do głowy w PZPN i zatrudnią szkoleniowców którzy potrafią nauczyć cokolwiek poza kopnięciem piłki do przodu.
9
A może tam poprostu był spalony? :D
2
Niezła robota na notatniku :)
0
No coś się ewidentie spie..... XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Śmiej się śmiej. Zobaczymy czy będziesz się śmiał jak będziesz bulił Polsatowi za kanały PPV ;p
0
W Hiszpanii i Francji jest. Ale że Polska to stan umysłu to tutaj pewnie nigdy BeIN nie zobaczymy ;/
0
Eleven to chyba do Polsatu.
7
Jest jakaś szansa na wejście kanałów BeIN do nas? Byśmy mogli wkońcu w spokoju oglądać wszystkie mecze bez jakiś opłat.
0
Ułożyli tą 11 po transmisji radiowej? Czy kibice byli niewidomi?
0
nie nazywaj go ekspertem :D
0
miałem to napisać XD
15
400 milionów? co tak mało?
Dawać jeszcze Pjanica Rabiota i De Jonga do nas bo skład nie kompletny XD
5
zapewniam że zrobi to lepiej od Karima ;p
0
Hehe
Trafna uwaga ziomuś :D
1
Jest!
Pjanica do nas i lecimy z sezonem :D
2
ty widziałeś jak Ronaldo wyglądał jak miał 21 la że mówisz o nadwadze?
0
nie ma za co koleżko ;D