XaviELMaestro6
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdybyśmy pożegnali się z Suarezem Rakiticem i Pique to wygladało by to lepiej. A jak goście grają za nazwisko to tak się to kończy że 1/4 to max dla tego zespołu.
2
Strzelił prawie bramke z główki podczas stałego fragmentu. Wyłożył też patelnie pewnemu młodemu nieznanemu zawodnikowi z PSG a ten perfekcyjnie popsuł sytuacje sam na sam. Rabiot wczoraj mógł mieć gola+asyste ale brakło szczęścia. VeB! Vamos Rabiot!
0
Dobra dobra. Zobaczymy jak będzie u nas grał to co wtedy będziesz pisał. Żegnam
0
Noi ? City też ma mocniejszą od nas a nic nie wygrywają w Europie.
7
Nie mogę się doczekać aż Rabiot do nas dołączy. VeB!
1
Przeciętni to są piłkarze Korony Kielce a nie Adrien który ma 92% celności podań w Ligue 1 i LM będzie świetnym piłksrzem na Camp Nou. Życze miłego oglądania go w trykocie Barcy :p
0
Tak jak mówiłem fartowne brameczki grzmota i efekt Zidana się skończyły i nic ani nikt tego nie zastąpi. VeB!
0
Czyli idzie mu 33 rok.
0
Mam beke z ludzi którzy porównują Rabiot do Gomesa. I to tylko dlatego że mają podobny wzrost. Tacy ludzie są poprostu śmieszni.
0
Skąd wiesz? Xd
0
Wszystko jest możliwe.
Czy w 2007 roku gdy Milan wygrywał LM pomyślał byś że za 10 lat nie będzie sie liczył w walce o Serie A niemówiąc już o LM.
Real może skończyć jak Milan ale jeszcze trzeba troche na to poczekać.
W latach 1998-2002 królewscy wygrali 3 razy rozgrywki LM a pamietasz co było później? Przez 12 długich lat bili głową w mur kilkukrotnie odpadali zaraz po grupach w 1/8 i to kto zespoł który potrafił w 6 lat wygrać 3 LM. W piłce wszystko jest możliwe i wiele potęg już upadało. Więc dlaczego Real by nie mógł też się utopić w morzu przeciętności tak jak Milan Inter Ajax czy Chelsea
2
No ja nawiązuje właśnie do słow kibiców Realu.
Rok temu byli na szczycie. Mieli CR7 i tzw efekt Zidana co skutkowało wygrywaniem mimo wszystko LM przez 3 lata z rzędy i wtedy pycha kibiców Realu pozwalała im na pisanie takich komentarzy. Teraz niema ani CR7 ani Zidane i ich cykl tryumfu w europie kończy się definitywnie. Nie zdziwię się jak Real skończy sezon z niczym co jest najbardziej prawdopodobne od ostatnich kilku lat.
Ramos 33 lata Modrić 33 Marcelo 31 ale pięknie to wygląda. Skończą jak Milan jeśli w najbliższych dwóch okienkach nie kupią kogoś dobrego a to nie będzie łatwe bo mało kto jest do wyjęcia ze swojego klubu.
2
Królewscy sprowadźcie kogoś dobrego do klubu bo La liga w tym roku będzie nudna haha ;D
5
Nikt nie zastąpi CR7 i jego bramek z niczego oraz tzw efektu Zidana. Real będzie słabszy i Barca na spokojnie wygra LaLige w tym roku.
1
Mam nadzieje że w najbliższych dniach będzie oficjalka z Rabiot. VeB!
2
Już bym wolał sprzedać bardziej doświadczonego stopera a Mine zostawić w klubie.
1
Niesamowity był ten człowiek. Uratować tylu ludzi na placu boju i to samemu a przy tym ryzykować własne życie. Prawdziwy bohater. Oczywiście mówie o wyczynach człowieka o którym nakręcono ten o to film jak by ktoś nie wiedział ;D
0
Jak narazie to obstawiam że wygra Real City albo PSG. A Barca puki co powinna się jeszcze wzmocnić. Narazie nasze szanse oceniam na 1/4 lub 1/2
Brakuje nam jeszcze jednej osoby o olbrzymich umiejętnościach.
0
Życzę szczęścia na nowym etapie drogi do małżeństwa ;D
0
Legenda! Oraz najlepszy piłkarz jakiego mogłem oglądać. VeB! Vamos Xavi!
0
Gdzie ten poranny przegląd ? Ile można czekać XD
Edit: No i wkońcu jest :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wiem. Ale wiesz że mimo to ktoś ci spamuje i na siłe szuka sposobu by Cię sprowokować. Niestety jest wielu u nas takich użytkowników którzy tylko patrzą jak tu kogoś zdenerwować.
Teraz już widzisz oco mi chodzi ;)
1
Doczekamy się kiedyś możliwości blokady definitywnej niemiłych użytkowników by nie mogli odpowiadać na nasze komentarze a głównie nie prowokować i wyzywać. Masz przykład gościa który dostał bana przed chwilą^^ Naprawde myśle że takie coś pomogło by zaprowadzić porządek na stronie. Pozdrawiam!
0
Od półfinału w 2012 roku z nami życzę im wszystkiego najgorszego. Oby to co mówisz się sprawdziło i im wkońcu zaorają SB.
0
Dla tego napisałem o nim a nie o Cucurelli.
0
Juan Miranda? :D
0
Zbieranie grzybów świetna sprawa. Sam się jutro wybieram o 5 rano :)
A na pytanie ci nie odpowiem bo nie jestem mieszkańcem Podkarpacia ;D
0
Dzisiaj był już trening 2 godziny
Pół metra w łapie w budowie ;D
Mam nadzieje że decyzje Abidala dadzą nam LM
VeB!
2
To fame mma to jakiś żart. Polscy youtuberzy wyciągają pieniądze od ludzi a sami nic nie pokazują w ringu i niejeden przypadkowy koles którego spotkasz na ulicy by bez problemu z nimi wygrał. No nie oszukujmy się , są to ludzie wyciągnięci sprzed monitora więc ja się nigdy po nich nie spodziewał bym jakiś fajerwerków w oktagonie.