XaviELMaestro6
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Skasuj Windowsa 95 XD
2
i to jest zdrowe podejście :D
nie możemy sobie pozwolić na grę za nazwisko. VeB!
0
Pjanić do nas , czyli wkońcu Rakitic out :D
0
Z tym składem wszystko ok ale Pjanic za Rakitica a Lenglet za Pique no i Semedo na PO
0
Dzięki!!! Pozdro ziom ;)
0
Powiedz to tamtemu^^
2
To ja bym chciał jeszcze by Pique Rakitić i Suarez też troche ustąpili młodym by się ograli. A za rok przy dobrych wiatrach grali w pierwszej 11 kosztem wyżej wymienionych.
0
Parejo to tylko i wyłącznie plotka gazet. Możemy być spokojni :D
1
Pjanic do nas! :D
0
Dobra każdy wie że Chorwat nie ma dryblingu ani jakoś dobrej techniki. Jest toporny z piłką przy nodze i taka jest prawda.
0
Gra na tak wysokim poziomie w rozegraniu że odpadamy co roku w 1/4 LM
0
Miejmy nadzieję że niedługo ujrzymy Pjanić Fichado i dni przeciętnego Chorwata dobiegną końca :)
1
Chciałbym by Bośniak do nas dołączył. O wiele lepsza opcja niż inne
0
Wiadomo coś o sprawie Pjanica do nas?
Ostatnio jego przedstawiciele podobno byli widziani w Barcelonie i ciekawe co z tego wyszło.
0
Przebijemy go, spokojnie ;)
0
Wiem, nawiązuje do tych słów :D
0
Spokojna twoja rozczochrana ;D
1
CR7 + efekt Zidana = nie ograsz ich w LM.
Na szczęście ci dwaj farciarze już tam nie grają więc Real będzie taki sam jak w latach 2007-2013 czyli z dobrymi graczami ale bez sukcesów. Zresztą oni już nawygrywali to co mieli wygrać.
0
Na notatniku myślą że Vinicius sam im wygra sezon.
Szkoda mi troche bo Liga będzie nudna także ten: Real kupcie kogoś XD
0
Rafinha.
On nam przynajmniej kilka razy pomógł odwrócić wynik. A Denisowi powinni zabrać nr 6 bo na niego nie zasługuje.
1
Szejk nie może się pogodzić że Adrien wybrał klub który upokorzył jego PSG w LM. Tak jak napisałeś Rabiot dołaczy do nas jak nie teraz to za rok za darmo i al Khelaifi nic na to nie poradzi.
VeB! Vamos Rabiot!
0
Dzwoń po Spielberga XD A Neymar niech zagra w filmie o mnie jedną z głównych ról. Wkońcu tak fajnie udaje na murawie XD
1
Gomes nietykalny. Miał wspaniały sezon i jeszcze będzie z niego pożytek. Nie zapominajmy że on dopiero sie aklimatyzuje w drużynie bo jest tu dość krótko ;)
0
Talentów było wielu. Ale Malcom to połączenie
Młodość+ talent+ pewność siebie.
Oglądałeś jego mecze? Typ bierze o wiele bardziej gre na siebie niż reszta naszych pomocników/skrzydłowych. Nie wliczając oczywiście Leo bo inny poziom.
VeB! Vamos Malcom!
0
I to nie mały. Będzie z niego świetny piłkarz ;)
0
Roma nas wyeliminowała to my ukradliśmy im największy talent z Brazylii czyli Malcoma :D
Tak ludzie zgadza się , Malcom wygra ZP w przyszłości ;) VeB! Vamos Malcom!
0
Ale ten Malcom to będzie kozak z automatu wskoczył na moje top 3 ulubionych piłkarzy Barcy zaraz za Messim i Cou.
Vamos Malcom! VeB!
0
Jak miło mieć włączone olewanie komentarzy :D
0
Chyba że upchną jakoś obydwu. Jeden na LS a drugi na PS. Tylko czy oni bedą potrafili grać z drugiej strony?
0
Wiem tyle że czyjeś kariery będzie bardzo szkoda ;/