XaviELMaestro6
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I znowu o Thiago XD
On i tak nie przyjdzie bo będzie grał tzn siedział na ławce w Bayernie.
4
Lech 2009-2011 to była drużyna :D
0
^^
1
To jest moje zdanie...
0
Podsumowanie wszystkiego.
0
Varane nie może dostać ZP skoro nawet Carles Puyol najlepszy ŚO w historii piłki nożnej jej nie dostał.
2
Najlepszy piłkarz o nazwisku Messi ;)
0
Gdyby Willian grał w podstawowym to za 4 lata Dembele będzie znany jako nowy Gourcuff :D
1
Milczeć? A pisz sobie do woli przecież nikt ci nie zabroni ale wiesz że Bartek nie wchodzi na strone i nie czyta naszych walk w komentarzach dotyczących transferów. ;)
0
Bywa w życiu i tak ;)
1
Kolego przeczytaj jeszcze raz^^ i się nie bulwersuj ;)
1
Nie żebym się niepokoił ale dlaczego Andre ,,podam do tyłu"Gomes oraz Denis,,mam nr Xaviego" Suarez są jeszcze w klubie? :/
O Douglasie Vidalu Rafinhy i Marlonie nawet nie wspominam bo ich i tak nikt niechce za tak kase jaką chcę Barca.
1
Nic. Chodzi o to by nie oceniać zawodników zanim jeszcze do nas przyjdą. Zarząd i EV sprowadzając go wiedzą co robią. Widocznie ma być rezerwowym za Dembele na 3-4 lata.
1
okii czekamy. Zrobisz to w komentarzu czy filmiku La przeprosiny ;) ?
0
Przykre ale prawdziwe :D
0
No bo by było.......
Już cie złość wzieła na mnie i musiałeś czytać moje inne komentarze?
Prawda boli ? Że EV to świetny trener. Ma boleć.
0
Bana mu i skończy się trollowanie.
0
Bo w tym sezonie mamy Cou Dembele Arthura Lenglet Rabiot i Williana......
Już w tamtym sezonie było blisko a teraz wygramy na 99%
0
Proszę Cię w imieniu użytkowników. Jak masz pisać tak o naszym trenerze to nie pisz nic wgl. Żegnam.
0
Komentarz usunięty
1
Farna akurat jest taka sobie. Ale fakt że kobieta powinna mieć trochę ciała.
6
Ciężko to mi się robi jak czytam że oczerniasz EV który dał nam dublet a w tym sezonie da LM.
Nie pisz bzdur.
0
Ja najbardziej mam beke z ludzi którzy myślą że Rabiot to nowy Gomes a przecież Francuz to największa perła szkółki PSG. Nawet Abidal i Xavi poznali się na nim i bardzo doceniają jego umiejętności. No ale przecież ,,znafffcy" z La Rambli wiedzą lepiej od nich.
0
To będzie mega wzomocnienie. Piłkarz o idealnej technice oraz umiejętności do zdobywania bramek. Już widze te okrzyki kibiców na Camp Nou : Willian!! Willian!! XD
0
No i elegancko. EV wprowadzi ich do zespołu a za kilka lat Xavi wycisnie z nich max możliwości :D
LM znowu nasza ;)
1
Idą w ślady stolicy Hiszpanii ;) no ale trudno się dziwić . Legia musi się uczyć od ,,najlepszych".
4
Stanowcze nie dla niego. Mamy młodych w szkółce i na nich trzeba zbudować przyszłość klubu.
0
Ten film będzie naprawde kozacki a tym bardziej jak się go będzie oglądało w nocy.
2
Czas surferów obejrzyj ;)
0
Dziękujemy za wszystko Rafa !!!