0

I znowu o Thiago XD
On i tak nie przyjdzie bo będzie grał tzn siedział na ławce w Bayernie.

4

Lech 2009-2011 to była drużyna :D

0

^^

1

To jest moje zdanie...

0

Podsumowanie wszystkiego.

0

Varane nie może dostać ZP skoro nawet Carles Puyol najlepszy ŚO w historii piłki nożnej jej nie dostał.

2

Najlepszy piłkarz o nazwisku Messi ;)

0

Gdyby Willian grał w podstawowym to za 4 lata Dembele będzie znany jako nowy Gourcuff :D

1

Milczeć? A pisz sobie do woli przecież nikt ci nie zabroni ale wiesz że Bartek nie wchodzi na strone i nie czyta naszych walk w komentarzach dotyczących transferów. ;)

0

Bywa w życiu i tak ;)

1

Kolego przeczytaj jeszcze raz^^ i się nie bulwersuj ;)

1

Nie żebym się niepokoił ale dlaczego Andre ,,podam do tyłu"Gomes oraz Denis,,mam nr Xaviego" Suarez są jeszcze w klubie? :/
O Douglasie Vidalu Rafinhy i Marlonie nawet nie wspominam bo ich i tak nikt niechce za tak kase jaką chcę Barca.

1

Nic. Chodzi o to by nie oceniać zawodników zanim jeszcze do nas przyjdą. Zarząd i EV sprowadzając go wiedzą co robią. Widocznie ma być rezerwowym za Dembele na 3-4 lata.

1

okii czekamy. Zrobisz to w komentarzu czy filmiku La przeprosiny ;) ?

0

Przykre ale prawdziwe :D

0

No bo by było.......
Już cie złość wzieła na mnie i musiałeś czytać moje inne komentarze?
Prawda boli ? Że EV to świetny trener. Ma boleć.

0

Bana mu i skończy się trollowanie.

0

Bo w tym sezonie mamy Cou Dembele Arthura Lenglet Rabiot i Williana......
Już w tamtym sezonie było blisko a teraz wygramy na 99%

0

Proszę Cię w imieniu użytkowników. Jak masz pisać tak o naszym trenerze to nie pisz nic wgl. Żegnam.

0

Komentarz usunięty

1

Farna akurat jest taka sobie. Ale fakt że kobieta powinna mieć trochę ciała.

6

Ciężko to mi się robi jak czytam że oczerniasz EV który dał nam dublet a w tym sezonie da LM.
Nie pisz bzdur.

0

Ja najbardziej mam beke z ludzi którzy myślą że Rabiot to nowy Gomes a przecież Francuz to największa perła szkółki PSG. Nawet Abidal i Xavi poznali się na nim i bardzo doceniają jego umiejętności. No ale przecież ,,znafffcy" z La Rambli wiedzą lepiej od nich.

0

To będzie mega wzomocnienie. Piłkarz o idealnej technice oraz umiejętności do zdobywania bramek. Już widze te okrzyki kibiców na Camp Nou : Willian!! Willian!! XD

0

No i elegancko. EV wprowadzi ich do zespołu a za kilka lat Xavi wycisnie z nich max możliwości :D
LM znowu nasza ;)

1

Idą w ślady stolicy Hiszpanii ;) no ale trudno się dziwić . Legia musi się uczyć od ,,najlepszych".

4

Stanowcze nie dla niego. Mamy młodych w szkółce i na nich trzeba zbudować przyszłość klubu.

0

Ten film będzie naprawde kozacki a tym bardziej jak się go będzie oglądało w nocy.

2

Czas surferów obejrzyj ;)

0

Dziękujemy za wszystko Rafa !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?