1

Nie ja decyduje. Ale wiem że Barca musi niewystawiać Pique Rakitica i Suareza w pierwszej 11 jeśli chce wygrać LM.
Pique jest cieniem zawodnika który grał 5-8 lat temu.
Rakitić jest stabilny ale przytłaczająco statyczny i nic nie wnosi do gry.
Suareza jak to Suarez. Z szybkości , techniki i umiejętności strzelania branek zostało mu tylko to ostatnie. Lecz sytuacja musi być łatwa. Luis sam już nie stworzy zagrożenia.

5

Mają chociaż nazwe sponsora na złoty kolor. Nie to co drużyna męska. Ten biały napis Rakuten psuje całą koszulke.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W 2011-2014 graliśmy bez ,,9" i było lepiej niż teraz.

0

Za 32h jak już .

0

O czym ty gadasz? Rakitić najlepszy bo zagrał 71 meczy w sezonie? Był może i równy ale na swoim poziomie a jego poziom jest za słaby na LM.

0

Jeśli Bośniak przyjdzie do nas to Rakitić może pakować walizki ;)

0

Zgadzam się

14

Dembele na LS Malcom na PS
Messi na fałszywej dziewiątce.
Cou i Pjanić jako dwóch ŚP a Busi standardowo ŚPD
Takim sposobem nie marnujemy niczyjego potencjału. VeB!

0

Malcom będzie miał nr 7 na koszulce?

3

Paco Mina i Cillessen niech zostaną. Reszta out.

6

Najlepiej sonde o tym jaki powinien być następny cel transferowy Barcy.

0

Villa miał poważną kontuzje która zniszczyła mu ostatnie kilka lat kariery.
Każdy ma swoje zdanie. Gdybym miał wybierać to wybrał bym Ville bo on o wiele bardziej pasował do Barcy. Zawsze ceniłem piłkarzy którzy lubią mieć piłke i potrafią jej łatwo nie stracić. Niestety Suarez zawsze był dość toporny jak na Barce ale wcześniej to jeszcze coś grał a teraz to już tylko dostawia noge co najwyżej.

0

Teraz? Ma tylko liczby
Kiedyś potrafił o wiele więcej niż teraz.

0

To która była niby ładniejsza?

0

Suarez ma tylko liczby. Villa był kompletny i sam uniał sobie stworzyć sytuacje. Wgl jak można porównywać jednego z głównych napastników Pepa do jakiegoś Suareza. Suarez w tiki tace by się nie odnalazł i przepadł na ławce.

0

Tak jak z Realem w okienko. Być może najpiękniejsza bramka w historii El Clasico

4

Może i Villa nie strzelał tyle bramek co Suarez. Ale za to strzelał je wtedy gdy były potrzebne. A Suarez strzelał po 2,3,4 bramki w meczach gdy przeciwnik i tak był już na łopatkach.

0

Dlatego zróbmy sonde bez Thiago XD

0

Pjanić/Rabiot/De Jong - oni przyjdą najprędzej.

0

Dobry pomysł. Tylko niech będzie dużo wyborów by ankieta była ciekawa :D

0

Eriksen jest osiągalny. KDB już nie.....

15

Ja to raczej tu będę już do końca swego życia bo kibicem Blaugrany się nie bywa tylko się jest. Visca el Barca!!!

1

To raczej będzie ktoś o kim się nic nie mówi.
Czyli Thiago/Pogba/Eriksen

0

Pjanić? Eriksen? De Jong? Oni teź lubią mieć piłkę.

0

Fajnie gdyby Bośniak do nas dołączył.

0

Chyba jak se go w FM kupisz :p

0

No to kto następny do kupienia? Pjanić/Rabiot/Eriksen/De Jong :D

1

No niestety jest niezły i to bardzo jak na 18 lat.

1

Przecież Roni jest starszy od Adriano :p więc co ty za głupoty gadasz XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?