XaviELMaestro6
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie ja decyduje. Ale wiem że Barca musi niewystawiać Pique Rakitica i Suareza w pierwszej 11 jeśli chce wygrać LM.
Pique jest cieniem zawodnika który grał 5-8 lat temu.
Rakitić jest stabilny ale przytłaczająco statyczny i nic nie wnosi do gry.
Suareza jak to Suarez. Z szybkości , techniki i umiejętności strzelania branek zostało mu tylko to ostatnie. Lecz sytuacja musi być łatwa. Luis sam już nie stworzy zagrożenia.
5
Mają chociaż nazwe sponsora na złoty kolor. Nie to co drużyna męska. Ten biały napis Rakuten psuje całą koszulke.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W 2011-2014 graliśmy bez ,,9" i było lepiej niż teraz.
0
Za 32h jak już .
0
O czym ty gadasz? Rakitić najlepszy bo zagrał 71 meczy w sezonie? Był może i równy ale na swoim poziomie a jego poziom jest za słaby na LM.
0
Jeśli Bośniak przyjdzie do nas to Rakitić może pakować walizki ;)
0
Zgadzam się
14
Dembele na LS Malcom na PS
Messi na fałszywej dziewiątce.
Cou i Pjanić jako dwóch ŚP a Busi standardowo ŚPD
Takim sposobem nie marnujemy niczyjego potencjału. VeB!
0
Malcom będzie miał nr 7 na koszulce?
3
Paco Mina i Cillessen niech zostaną. Reszta out.
6
Najlepiej sonde o tym jaki powinien być następny cel transferowy Barcy.
0
Villa miał poważną kontuzje która zniszczyła mu ostatnie kilka lat kariery.
Każdy ma swoje zdanie. Gdybym miał wybierać to wybrał bym Ville bo on o wiele bardziej pasował do Barcy. Zawsze ceniłem piłkarzy którzy lubią mieć piłke i potrafią jej łatwo nie stracić. Niestety Suarez zawsze był dość toporny jak na Barce ale wcześniej to jeszcze coś grał a teraz to już tylko dostawia noge co najwyżej.
0
Teraz? Ma tylko liczby
Kiedyś potrafił o wiele więcej niż teraz.
0
To która była niby ładniejsza?
0
Suarez ma tylko liczby. Villa był kompletny i sam uniał sobie stworzyć sytuacje. Wgl jak można porównywać jednego z głównych napastników Pepa do jakiegoś Suareza. Suarez w tiki tace by się nie odnalazł i przepadł na ławce.
0
Tak jak z Realem w okienko. Być może najpiękniejsza bramka w historii El Clasico
4
Może i Villa nie strzelał tyle bramek co Suarez. Ale za to strzelał je wtedy gdy były potrzebne. A Suarez strzelał po 2,3,4 bramki w meczach gdy przeciwnik i tak był już na łopatkach.
0
Dlatego zróbmy sonde bez Thiago XD
0
Pjanić/Rabiot/De Jong - oni przyjdą najprędzej.
0
Dobry pomysł. Tylko niech będzie dużo wyborów by ankieta była ciekawa :D
0
Eriksen jest osiągalny. KDB już nie.....
15
Ja to raczej tu będę już do końca swego życia bo kibicem Blaugrany się nie bywa tylko się jest. Visca el Barca!!!
1
To raczej będzie ktoś o kim się nic nie mówi.
Czyli Thiago/Pogba/Eriksen
0
Pjanić? Eriksen? De Jong? Oni teź lubią mieć piłkę.
0
Fajnie gdyby Bośniak do nas dołączył.
0
Chyba jak se go w FM kupisz :p
0
No to kto następny do kupienia? Pjanić/Rabiot/Eriksen/De Jong :D
1
No niestety jest niezły i to bardzo jak na 18 lat.
1
Przecież Roni jest starszy od Adriano :p więc co ty za głupoty gadasz XD