XaviELMaestro6
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eriksen jest pod Spurs? Eriksen przez gre w zespole który gra na kontry i z powietrza wiele traci. Gdyby grał razem z Cou i Messim którzy są mistrzami w grze kombinacyjnej to jego poziom by wzrósł i to o wiele.
Myślisz że on potrafi tylko grać górą ? On się dostosował do angielskiej piłki a to jest tylko jeden z jego wielu plusów bo widać że potrafi się nastawić na grę pod styl zespołu.
Eriksen jest wart 200 mln i ja bym go kupił ale to jest tylko moje zdanie i nie musisz się z nim zgadzać.
0
Za 10-15 mln tak. Za więcej absolutnie nie.
0
Pegasus to było coś ;D
0
Jeszcze długo jej nie wygramy. Jesli piłkarze będą grali za nazwiska. Rakitic Pique Suarez oni już nM nic nie dadzą. U nas powinni od dawna grać Eriksen Fekir i Icardi
3
Fajna gra przypominająca dzieciństwo.
Ja ją przechodziłem trzymając cały czas przycisk szybkiego biegania by było trudniej ;D
2
Można powiedzieć że nie wygrywamy LM przez Rakitica Suareza i Pique
Pierwszy się gubi podczas rozgrywania przy presingu rywala, nawet tak tu przez wszystkich wyśmiewany Rabiot potrafi lepiej klepać piłke i zagrozić bramce rywala.
Drugi niepotrafi już grać z topowymi rywalami w LM. Stał się wolny , mało zwrotny , przewidywalny i niekiedy jego zwody wyglądają żałośnie.
Pique gra świetnie ale tylko w LaLiga
Od kilku lat odpadamy przez jego brak czytelności zamiarów napastnika , zawsze jest wszędzie tylko nie tam gdzie trzeba. Umtiti to przy nim profesor.
0
Barca to same półśrodki :D
0
Zobaczymy :D pzdr.
0
Typowy więzień Emiratów ;D
9
Nie pisz nazwiska Eriksen na tej stronie. Zaraz zacznąć ci pisać że Cou jest niby lepszy a Eriksen przebywa tylko pod bramką i nie wraca do obrony. Ale zacofanie tu jest. Zamiast kupić gościa co wykręcił drugi najlepszy wynik asyst w sezonie zaraz po Xavim to oni jakiś średniaków sprowadzają.
Xavi 2008/09 32 asysty
Eriksen 2016/17 21 asyst
To mówi samo za siebie. No ale poco Eriksen jak mamy Rakitica. I wiesz co? Oni napiszą że on nie jest od niego gorszy a to tylko dlatego że mało osób ogląda Spurs. Później taki Duńczyk pójdzie do Realu wygra ze 3 ligi mistrzów i Janusze na tej stronie bedą pisali w komentarzach jaki to on nie jest dobry i że oni to już go chcieli jak grał jeszcze w Ajaxie. VeB!
0
Gruby już nie wróci. Nie te lata i nie ta szybkość :D
0
On albo zostanie w PSG albo przyjdzie do nas.
PSG to już dawno się zgodziło na taką kase jaką Adrien chcę zarabiać ale on nie chce przedłużać umowy. Więc albo w tym roku u nas albo w następnym a w tym będzie jeszcze z PSG.
0
On już nie wróci do takiej formy. Wkońcu ma 31 lat.
0
Co jak co ale Rabiot na pewno nie da się wymienić na Pjanica.
0
Kilka poprawek w twojej wypowiedzi.
Barca niema nikogo lepdzego od Luisa bo zarząd niekupiła nikogo kto mógłby z nim rywalizować co jakoś trudne nie jest.
Suarez obecnie w formie czy bez formy jest słabszy i to o wiele niż był 3-4 lata temu.
0
Koko koko 1/4 spoko XD
A tak serio to licze na fart Barcy w tym sezonie. Że jakoś wygrają te LM wkońcu.
0
Cavani Neymar Mbappe. Żaden z nich nie jest słabszy od Suareza.
0
Jak masz pisać głupoty to nie pisz nic wgl. Nie pozdrawiam
1
Oni grają za nazwisko. W Realu czy PSG nie grali by w pierwszym składzie. To że odpadamy w 1/4 to nie przypadek.
0
Jakie buty sportowe marki Adidas polecacie ? Najlepiej by były wykonane ze skóry. Z góry dzięki za odpowiedź :)
1
Pique to już niech lepiej się w nic nie miesza :D
0
Tak to jest jak się ktoś skupia tylko na negatywach. Trzeba myśleć pozytywnie. Jak z Suarezem Rakiticem i Pique w składzie przejdziemy przez 1/4 LM to już będzie swego rodzaju sukces.
1
Thiago jeszcze nie jeden sezon spędzi na ławce w Monachium ;)
0
Dla naszych wart jest więcej widocznie :D
Mieć takiego Ronaldi....yy tzn Williana to będzie coś XD
0
To naprawdę kolejny plus dołączenia do kibiców Juve :D
1
Zawsze możesz iść do Turynu oni mają Paweła, Grubego i Kapitana Grzmota, cóż za ekipa ;D
0
3 dni myślałeś co opisać XD
0
Co nie zmienia faktu że on przerastał naszą lige ;)
0
Lech wygrywał z City 3-1 i remis z Juve 3-3 :D
1
Artjoms Rusnevs?