7

Czyżby skończyła się era drukowania pod vardryt?

22

Czyżby Karma u Mbappe? Jeszcze Rudiger.

0

@BISHBASHBOSH ale po tej sytuacji jakby chciał naprawić błąd i ciągle do wszystkich podawał. Niech mu tak zostanie.

0

@PatWhat po tych wejściach Azpilicuety i kogoś tam innego, nie zdziwiłbym się gdyby go coś bolało.

0

@Pin0chet Kiwior to jakby urwał się z choinki. Dyryguje kolegami, prawie jak Lewy, ale nie kryje nic a nic. Jak można trenować 2 lata w Arsenalu i popełniać takie błędy w obronie?

0

@Eto'o9 R10 nawet potrafi Mbappe ustawić do pionu w reprezentacji.

0

@Metalowy14 To nie teoria spiskowa (widziałeś dzisiejszy mecz Realu z Leganes?), tylko moja dedukcja i zapewne wielu innych.

0

@Metalowy14 wystarczy, że widzę sędziowanie w LL, nie zdziwi mnie już nic.

0

@Barber000 nie strzyż się na 0.

18

Najpierw ustalili mecz w dziwnym terminie a później podrzucili Osasunie takie info. LL

0

@VinDiesel duet na lata

0

@Lisek szkoda że nie ma statystyk z asysty drugiego stopnia, bo Lewy wypadałby jeszcze lepiej.

0

@Hadimprzed@Hadimprzed golem Mbabbe był faul na Gundo tak mię się wydaje. jestem ciekaw o co chodzi z tą superliga, bo biali ciągle się na nią powołują, od początku są zalozycielami pomysłu a to trwa i trwa i od początku pomagają im sędziowie w lidze mistrzów? Wydaje mi się że biali są koniem trojanskim od samego początku.

0

@RymsonPL poszli na ugodę, zamiast degradacji i wysokich kar za te jakieś wałki, oddają mecze pod bukmachera.

1

To pismo od Realu to przez przypadek trafiło do UEFA?

0

Trudne dni bo dlaczego? Bo Real coś naskrobał? O co chodzi w całej tej układance? Co chce osiągnąć tak naprawdę Real? Chce się wybielić. Chce jedną skarga odwrócić kota ogonem, z wiecznie wspieranego przez sędziów na bardzo pokrzywdzonego po jednym meczu.

0

Sędzia wrócił na ,,białe" tory...

0

Momentami Fort wygląda jakby zabierał To miejsce Yamalowi i chcial zabrać miejscówkę Kounde

0

Po meczu sędzia przyzna się, że wziął rzekomą łapówke od Laporty.

0

@aarroo76 to teraz Barca będzie jeszcze bardziej znienawidzona w hiszpani, bo po Negreirze zaraz ją w czymś umoczą, np poświęcą dzisiejszego sędziego, po meczu przyzna się że dostał coś od kogoś przed meczem.

0

@Borneo przy 1 no 100% brak ręki bo podparcie po Pierwsze, a po drugie to wyglądało tak jakby piłka kręciła się i tak jakby zwalniała, możliwe że nawet jej nie dotknął bo nie widziałem kamery od strony bramki.

0

Coś mi się wydaje, że mógł być jeszcze wcześniej spalony przy golu Vallecano, ale kamery jak mantra pokazywały ostatni urywek.

0

@Borneo a przy drugiej ręce, ramię miał przy sobie, a dłonią chciał pomachać.

2

Trafił na sędziego, który rozumie angielski.

0

Nie zdziwiłbym się, gdyby Bellingham postawił na czerwoną na sobie u buka.

2

@FCBGrzesiiek zerknąłem właśnie, goście piszą że liga jest skorumowana haha oczywiście na ich niekorzyść. Najbardziej skrzywdzona drużyna w XXI wieku.

0

Powtórkę braku spalonego zrobili po hiszpańsku, bez podającego Gvardiola, zapewne 15 cm różnicy

0

Panowie, czy da się jakoś anulować meczennikom gola? Tam przesunięcie, tam Haalandowi poszerzycie barki? A nóż, taką fajną skargę napisali, jak oni ich tam traktują w Lalidze...

1

Teraz sędziowie będą wspomagać real razy dwa, do teraz to były zbiegi okoliczności, niedziałający var, wydłużający się but u Lewego za to że jest taki agresywny wobec obrońców, wiecznie kłamie ze jest faulowany, jak u pinokio z nosem. Teraz ujżymy prawdziwe oblicze sędziów.

12

@Marusek po pierwsze biali nie dostali by za takie faule żółtych, a po drugie miesiąc bądź dwa temu przez czerwoną Casado źle się skończyło, tym razem Flick nie ryzykował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?