Xawery35
Dołączył/a: luty 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rupert_Haubica z 15% szansy na gola bezpośredniego, przy dwóch obrońcach doskakujacych i bramkarzu, niedawny powrót po kontuzji i pozycja przy której raczej nie trenuje strzałów za często. Ciekaw jestem jakie ma IQ?
0
"Brakowało nam łatwych podań, wchodziliśmy w pojedynki, które nie były konieczne, nie byliśmy wystarczająco cierpliwi", nadajemy na tych samych falach, ludzie myślą że biegając jak jeźdźcy bez głowy strzela więcej goli, a to tylko kosztuje ich sił, które mogłyby się przydać w bardziej odpowiednim momencie.
0
@PoGGi a dlaczego ktoś ma grać obok Gundo i Christiensena? Wczoraj grało dwóch Def pomocników w drugiej połowie i jeden polofensywny, Firmin mało przydatny, bezkonstruktywny w jego miejsce podwieszony Felix bądź Roque.
1
@olciak22 momentami robili za dużo samodzielnie, a czasami wystarczyło dobrze podać niżli kiwać.
0
Joao, Roque pograją wiecej. Firmin pewnie za często już nie będzie wchodził. A reszta chłopaków będzie grać od dechy do dechy. Nie poddajemy się.
0
@jackost przed dosrodkowaniem. Nie widziałeś pierwszego gwizdka? A no sory operator realmadridsta jak zwykle nie dał powtórki sprzed dośrodkowania, myślałem że tylko sędziowie często gęsto was ratowali a tu widzę nawet operator tv ucina,, zbędne urywki" byle by wyglądało że was okradli.
7
Sędzia w pierwszej połowie zagwizdal identycznie, kiedy Valencia była przy piłce. 1:1
0
Za 4 i pół roku (no może po tym jak ucichnie w mediach jego wyjście z więzienia, a Barcelona będzie bogata, nic i nikt nie zaszkodzi wizerunkowi) znowu go przywrócą.
0
Var mógł zareagować.
2
@Szefucio wyrecza obrońców przy różnych. Szkoda ze lepiej nie przyjął w ostatniej minucie ale najważniejsze że wkoncu graja na Lewego, zwłaszcza Pedri i Gundo, gdyby jeszcze Jamal zagrał mu w pierwszych minutach to ogladalibysmy fajniejszy mecz
0
Moim zdaniem za szybko chcą się przedostać do przodu, dlatego tak dużo niedokladnych podań. Jak jadą z kontra i są z przodu nagle spowalniają, nie można liczyć tylko na gole z ataku pozycyjnego. Jakby chcieli grać na skróty, tak się nie da. Ja bym próbował ustawić Cubarsiego na Def pom (dokładne podania, szybkość) a Christiensena na środek obrony. Inigo po kontuzjach nie jest jakiś pewny.
2
Tak się zastanawiam od dłuższego czasu dlaczego tyłu tutaj pesymistów? Barca ma jeszcze szanse wygrać ligę, nie skreslajmy jej, z Napoli też sobie poradzą, przestańcie obstawiać mecze i przegrywać pieniądze, zacznijcie kibicować ulubionemu klubowi bez względu na resztę, piłkarze też czytają tego typu komentarze zwiększmy ich morale.
0
@FCBurnley jak to możliwe, że nie uznali tego gola? Nawet komentatorzy uważali że był spalony... Hehe a tam rzekomy faul na bramkarzu? Dlaczego Camavinga nie dostał żółtej za ręka w polu karnym?
3
@bulbo74 z tym samym składem wygraliśmy ligę w zeszłym sezonie
0
@Wojtek84 madrycioki i ich znajomi sędziowie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@peetwithbarca to już jego 3cie odbicie piłki kończące się strata gola, dlaczego nie piastkuje?
1
Dziwne ze nie zagwizdal karnego na Ferranie.. Hehe
0
@Alan_fcbfan mam podobny balans ciala i trzymanie piłki jak messi
0
a może sztab jest realu madryt... Wypożyczyli nam na 3 lata za połowę ceny
0
@deco69 a może sztab jest realu madryt... Wypożyczyli nam na 3 lata za połowę ceny...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Araujo w 80 min przy dośrodkowaniu rywala wyszedł 2 m przed wszystkimi i pokazuje spalonego. Haha Ach ta bukmacheerka
1
@Kubsoleon nigdy nie widziałem tyłu obelg w komentarzach w kierunku Barcelony co na stronie realmadryt.pl. Jednak tutaj panuje trochę kultura
0
,, Sprawiliśmy, że Barcelona się cofnęła" Barca sama się cofała. ,, Przezwyciężyliśmy wysoki pressing" takowego nie było
0
Pressing był nijaki, bo odpuścili sobie mecz jak bylo w kwietniu z Girona. Barcelona Pozwoliła Gironie pozostać na fotelu lidera aby madryciakow poirytowac, w myśl tego że Barca i Girona zajmą odpowiednio 1 i 2 miejsce w lidze na koniec sezonu. Co do DNA to brakuje nam tylko i wyłącznie większej współpracy, mniej samolubstwa, bo bez tego piłkarze tylko irytują się nawzajem i morale spadają. Premia za strzelonego gola powinna być mniejsza niż za asystę w przypadku skrzydłowego. Co uważacie?
0
Niech mi ktoś wyjaśni dlaczego Barcelona nie presowala, bądź presowala tak bardzo od niechcenia?
0
Albo atakajumemy i mamy duże posiadanie bez dośrodkowań, albo bronimy wyników jak w zeszłym sezonie i gramy kilka zabójczych kontr zakończonych golami.
3
@BIGCULES z kazdym meczem pozwala sobie na coraz więcej
0
@Rioletto ludzie u Busqueta widzą tylko brak przyspieszenia czy szybkości, ale mial najczęściej najlepsze staty w odbiorze, podaniu i czytaniu akcji. Uspokajał gre