1

@4Fabregas4 Ferran miał wiecej strat od Lewego. Lewy miał jeden strzał a Ferran coz takiego zrobił że Barcelona korzysta na jego grze? Sory miał przeciez prawie asystę. Gdybym widział duża różnice w ich grze zgodziłbym się z Tobą ale małe nic nie znaczące roznice a jazda po zawodniku jakby strzelił dwa samoboje

1

@4Fabregas4 Gavi nie podal Bellingamowi i bardzo dobrze przykrył Modricia przy drugim golu. Lewy to wszystko Twoja wina, nie sory Xavi

2

@jasiu20 mimo wszystko ani Oriol ani Xavi nie był bezpośrednim winowajcą strat goli. I gol Gavi podaje pod nogi Bellingamowi i strzał sezonu a drugi gol, Gaviemu ucieka Modric a Martinez nie trzyma linii obrony.

0

@Rioletto widać u Romeu taki trochę lekki stresik w przyjęciach piłki, brak pewności co do swoich umiejętności technicznych czy to w przyjmowaniu piłki. Statystycznie Busquets nie popełniał tylu błędów w przyjęciach bądź zargrywal piłkę z pierwszej co przyspieszało akcje i zmniejszało szanse na blad/kontre

0

@ArturS Lewy po kontuzji kostki, a Gavi taki dobry w defensywie że podaje Bellingamowi pod nogi a przy drugim golu nie kryje Modricia. Martinez też nie pilnował linii obrony. Oczywiście winny Lewy i Gundogan. Bozsze

0

@Ronaldinho10theking lepiej aby Balde nie grał na prawej stronie obrony bo znowu skreci kostkę

0

Sędzia powiedział obrażam się na 5 tyg i cyk 2 mecze pauzy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bananowysong sam na sam Raphini, słupek Felixa, możliwy karny, czerwo za faul w 60 min na Lewandowskim, prezent Ter Stegena.

1

@kacperowski20 Realowi odgwizdaliby bez kontaktu.

1

@David_Martin sędzia nawet nie otrzymał info od VAR za ten faul, a Atak na niechroniona cześć nogi. Jeśli chodzi o karny to widać było że VAR pokazał sędziemu jak nogi się nie stykały a później w powtórkach nagle że się stykają. Cuda wianki

0

@AlexDark00 ludzi cieszą gole strzelone kosztem 0 z tyłu. Widziałeś jaką sytuację zmarnował Haaland 15 minuta i 42 minuta pod koniec pierwszej połowy wczorajszego meczu? 52 gole i 9 asyst w poprzednim sezonie i jest tylko człowiekiem.

1

@AlexDark00 zdziwią się wszyscy jak Lewy w tym sezonie strzeli więcej bramek jak w zeszłym. W tym sezonie nie będą grali na zero z tyłu tylko na więcej z przodu. :p

1

@AlexDark00 nie musisz stawiać go na piedestale, ale statystyki go bronią: gole, asysty i kluczowe podania. Zgarnięcie pichichi również, jak na zawodnika bez formy.

2

@AlexDark00 szkoda ze na obronie gral Garcia Pique i Alonso

0

@meg23 zgadzam się w 100%. To nie jest pierwszy taki przypadek. Kto wybiera MVP? Laliga? Czy gospodarz?

0

@Bajson chorągiewki... Nikt nie bierze pod uwagę że w zeszłym sezonie poza bramkami i asystami, problemami z przyjęciem piłki dawał drugie podania tzn przed asystami oraz przy rożnych rywali robił różnice wzrostu, w tym sezonie dwa razy ściągnięto mu piłkę z głowy (Gavi i Kounde)

0

@Geble co najwyżej wolny przed 16m.

7

Panie Negreira niech Pan coś z tym zrobi.

0

@Baaaaartek7 a jeszcze wcześniej ręka Rudigera

0

@stepkovski Lewandowski z Christiensenem łączny czas 1.5 sekundy, Balde 5 sekund, De Jong 10 sekund

0

@Bastek1987 To była ironia aczkolwiek masz rację. Oczywiście wierzę w możliwości naszej drużyny pomimo zawirowań, braku stabilności etc. Stać drużynę na 6 zwyciestw. Bardziej niżli transfery interesuje mnie zgrywanie zawodników, talentów z drugiej drużyny tam również jest potencjał.

1

Eric Ty mój bohaterku.

24

26.4 mln euro za 6 zwyciestw i awans, może kogoś kupimy w okienku zimowym

0

@La Pulgaa Barca 1 i ok 23 mln euro zainkasowane

0

@Remi1899 dlaczego miał akurat Fatiemu podawać? Fati miał ostrzejszy kąt, przed sb obrońcę i zarówno bramkarza skracajacego przy słupku, szanse? Ok 5% Lewy miał tylko bramkarza i duży wybór strzałów. Ok 70%. Dlaczego musi asystować Fatiemu? Co się często zdarza. Nie pamiętam bramki Lewego po asyscie Fatiego

1

@normasubiektywna a Fati powinien był podać wcześniej Lewemu.

0

@messi 94 Fati w ostatnich meczach często otrzymywał podania od Lewandowskiego lecz bez wzajemności, tym razem również Fati nie podał więc taka była reakcja Lewego.

2

@AlwaysBlaugrana ciekawe jakie dostaną nagrody jeśli Real wygra ligę 1 pkt

0

@galix22 Racja jak na prawej obronie to tylko zadania defensywne (z vinim to wychodziło) a nie jako sprinter na 60 m i do tego drybler.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?