2

@Krzysiek872 Da się zauważyć, uważam że każdy z trio chce nastrzelać goli, może chcą się Lewego ,,pozbyć" i wprowadzić swojego np Ferrana. Suma sumarum drużyna na tym traci.. To są moje przemyślenia

0

Ten boczny coś mi się wydaje że prowokuje kibiców po swojej stronie...

1

@DJ1992 dzięki za info

0

Dlaczego mają nazwiska po chińsku?

6

@Rhaan zgadzam się w 100% i ta pewność siebie podnosi morale innych zawodników.

1

Widzę że już nie mają oporów. Wiadomo jak takie rzeczy wpływają na mentalność, na początku chcesz pokazać że się da wygrac z systemem a po czasie człowiek się poddaje.

0

@Kismeth widziałeś jak przyjął piłę na klatę po wyjściu z bramki? Zero paniki i ładne podanie na kontrę. Szkoda drugiego gola i karnego, nie wiem czy Szczęsny krzyczał Balde że jego piłka, bo jeśli tak to można byloby go wybronić

1

@Lewangoooolsky zabawne, że zaczęli dosrodkowywac częściej jak Lewy opuścił boisko. Ciągle go faulowano i nikt z obrońców Getafe nie otrzymał żółtej. Po nakladce na Lewym Gavi chyba myślał że udaje z bólem nogi i leży sobie z nudów. Wszyscy wieszają na nim psy, ale inni piłkarze ofensywni zrobili jeszcze mniej.

0

@krzakov super dzięki za pouczajacą lekcje, dzięki tym błachostkom będę lepszym człowiekiem.

0

@krzakov Nie Tobie decydować co powinno a co nie. Mam inne hobby, poza tym czy jesteś perfekcjonistą we wszystkim? Oglądałeś ostatnie 10 meczy Barcelony?

0

@krzakov nie jest mi wstyd, nie jestem dzieckiem ani pseudoznawcą, Twoje uwagi są niepotrzebne, nic nie wnoszące. Jestem zwykłym kibicem nieprzywiazujacym uwagi do ortografii, mam IQ powyżej średniej ale humanista ze mnie żaden.

0

@krzakov 99% osób na tym forum się domyśli a Tobie czego brakuje?

0

Nikt nie chce rozmawiać z vinim bo boją żółtej za dyskryminację

0

To się zdziwiłem że zagwizdał...

1

@Bastek1987 myślałem że jestem wyobcowany myśląc dokładnie jak Ty. Piąteczka. Po uderzeniu bramkarza przez Viniego w Walencji pokazali przybliżenie w formie SD czy 240p, zauważyłeś?

0

@krzakov chodzi o wczorajszy nieuznany gol Jamala zapewne.

0

Wiem że może nie jest to najlepsze miejsce ale czy jest ktoś w stanie wytłumaczyć dlaczego jakiś Simons z Lipska dostaje na flasdchscore note 9.7 za 2 gola a Raphinha 8.8 za 2 gole i asystę w ciekawszym meczu?

3

Vini rzecz jasna drugiej żółtej nie dostał

1

Komentatorzy w eleven wieszczą już możliwy remis...

0

Chciał przyćmić śmieszną karę Viniego.

0

@Metalowy14 produkujemy taka ilość talentów że minimalnie drugie miejsce byśmy zajmowali w LL, jakis puchar by się wygrało a w lidze mistrzów tak jak piszesz, spokojnie byśmy się dostali, ba nawet wyszli z grupy dostając dobry zastrzyk pieniędzy, ale ktoś ewidentnie sabotuje ten klub. Komu najbardziej zależy na porażce Barcelony? Nie muszę odpowiadać, a haka w tych czasach można mieć na każdego.

4

Czyli 100 baniek w plecy z Olmo plus 80 baniek w plecy za sprzedaż miejsc VIP po niekorzystnej cenie. Brawo

0

Czyli 100 baniek w plecy z Olmo plus 80 baniek w plecy za sprzedaż miejsc VIP po niekorzystnej stawce. Brawo

0

Coś mi się wydaje że Astralaga bądź Szczęsny dozna kontuzji na pół roku i spokojnie go zarejestrują.

0

Nie śmiejmy się z Realu, bo męczennicy tym sposobem będą lepiej traktowani w kolejnych ligach mistrzów. To tylko kilku godz szopka, zobaczycie jakie będą mieć profity.

1

@bronx oby dostał Rodri albo Carvajal

1

Mistrz i TOP4: Barca Real
MVP Sezonu: Lewandowski
Pichichi: Lewandowski
Najlepszy asystent: Gundogan
Największa niespodzianka: Lewandowski
Największe rozczarowanie: Real Madryt
Spadkowicze: Rayo Leganes Alves

Wszyscy się smiali

8

RLY do boju panowie!

0

@Mateusz91xddddd

0

@Mateusz91 lewandowski coraz bliżej hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?