0

Mistrz i TOP4: Barca Real
MVP Sezonu: Lewandowski
Pichichi: Lewandowski
Najlepszy asystent: Gundogan
Największa niespodzianka: Lewandowski
Największe rozczarowanie: Real Madryt
Spadkowicze: Rayo Leganes Alves

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@sk13 real ma swojego Belinghama a my będziemy mieć Olmo, jeśli wypali, takiego bardzo taniego prawonoznego Messiego heh

0

Bardzo tania, prawonożna wersja Messiego.

1

@sk13 taktyka z zeszłego roku, gdzie Pedri i Gavi grali środkowo bocznych pomocników z obiegajacym Balde badz Cancelo. Pedri grał zbyt bezpiecznie a Gavi zbyt defensywie a Olmo będzie grał 2 napastnika obok Lewego z wlaczajacym się Gundo czy Ferminem na środku.

0

Co to za szopka? Przecież od dawna wiadomo że Perez z Tebasem współpracują, to tak jak z superliga że real pierwszy do stworzenia superligi a później otrzymuje pomoc od sędziów w lidze mistrzow.

1

Moze nie na temat, ale czy jest mi ktoś w stanie wyjaśnić dlaczego Lenglet ciągle jest pomijany? Grał w Totenham i Aston Villa w miarę dobrze. Na treningu widać u niego dobry sprint jak u Christiensena i Araujo. Lewa noga

0

Vinicius będzie miał konkurencję.

0

Celność podań 82%. Stres nas zjadl

0

@JarekS rozumiem gdyby przyczynił się do zdobycia gola, popieram kolegę który wybrałby Szczęsnego.

0

A zawodnikiem meczu został guler z realu madryt który wszedł w 45 minucie...

1

@Ilo Barcelona jest sama od początku, real jest tylko koniem trojanskim...

0

A może go oszczędził bo le Normand w Sociedad był szybki i Lewy by się tylko zajechał a przecież w tym tyg jest dwa rzekomo łatwe mecze gdzie może sb postrzelać i powalczyć o pichichi.

3

Sędziowanie w Hiszpanii Barcelona łapie na 6 m spalonym Viniciusa, sędzia puszcza akcje, międzynarodowy sędzia 1 cm spalony na korzyść Realu reakcja błyskawiczna, wręcz sokole oko. Wysłać sędziów z Hiszpanii na kurs do Marciniaka i ekipy.

0

Zawsze duze emocje

0

Tak samo jak nieuznany niegdyś gol realu po dośrodkowaniu tylko przy takiej sytuacji sędziowie w 99% puszczają akcje a tu taka szybka reakcja bocznego jaki i glownego

0

@robertocarlos76 no nie dziwię się jakoś.

0

Czy zwrócił ktoś uwagę na powtórki ręki bramkarza Valencii? Pierwsze 5 było niejednoznaczne a po czerwonej nagle znaleźli takie ujęcie idealne z przybliżenia. Nawet w sytuacji bez szans na 1 miejsce operatorzy są anty Barca.

0

@SirChuck zresztą jak ten rumun z psg

0

Prawda jest taka że najbardziej po Araujo jadą ludzie, którym nie siadł kupon. Szkoda, ale świat się nie kończy, bez odpowiednich transferów, bez Camp Nou, z niesprzyjajacymi sedziami będzie ciężko. Wydaje mi się że pomysł superligi z realem jako koniem trojanskim, wpływa na sędziowanie w lidze mistrzów. Nie dziwi ze realowi idą na rękę od kilku lat.

0

W tym roku Araujo popełnił duży błąd w zeszłym roku inni piłkarze ale mniejsze błędy. Suma sumarum za dużo błędów w defensywie.

1

Cubarsi jest jak królik baks w meczu z Jordanem. Hehe przechwycenie w Fifie 20 punktów.

0

Dlaczego madrydysci zawsze mieli z górki w lidze mistrzów? Dlaczego tak nie lubią Barcy? Dużo jest Hiszpanow na stanowiskach uefa?

1

@Lukiss albo za petardy przy hotelu?

0

@Pablozeusz wspominali że De Jong wraca ale ze Pedri? Zdziwiłem się aczkolwiek super asysta.

1

@prokofiew ale po gwizdku już nie był taki hehe

2

Sędziowie są w ich kieszeniach tylko od czasu muszą zrobić szopkę jacy to oni nie pokrzywdzeni. 95 % meczów im drukują, 5% nie i szopka dla gawiedzi. Real jest założycielem superligi i cały czas był faworyzowany przez sędziów, czyżby koń trojański?

0

@jondeca szybszy od Busquetsa, skoczniejszy, jeszcze potrenuje technike, ustawienie do bramki a nie od i będzie jak tra lala

0

@KibicBarcy84 napastnik który celnie dosrodkuje piłkę na głowę, a gdzie skrzydłowi?

0

@qbuteq ala Van Dijk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?