Xawery35
Dołączył/a: luty 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mistrz i TOP4: Barca Real
MVP Sezonu: Lewandowski
Pichichi: Lewandowski
Najlepszy asystent: Gundogan
Największa niespodzianka: Lewandowski
Największe rozczarowanie: Real Madryt
Spadkowicze: Rayo Leganes Alves
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@sk13 real ma swojego Belinghama a my będziemy mieć Olmo, jeśli wypali, takiego bardzo taniego prawonoznego Messiego heh
0
Bardzo tania, prawonożna wersja Messiego.
1
@sk13 taktyka z zeszłego roku, gdzie Pedri i Gavi grali środkowo bocznych pomocników z obiegajacym Balde badz Cancelo. Pedri grał zbyt bezpiecznie a Gavi zbyt defensywie a Olmo będzie grał 2 napastnika obok Lewego z wlaczajacym się Gundo czy Ferminem na środku.
0
Co to za szopka? Przecież od dawna wiadomo że Perez z Tebasem współpracują, to tak jak z superliga że real pierwszy do stworzenia superligi a później otrzymuje pomoc od sędziów w lidze mistrzow.
1
Moze nie na temat, ale czy jest mi ktoś w stanie wyjaśnić dlaczego Lenglet ciągle jest pomijany? Grał w Totenham i Aston Villa w miarę dobrze. Na treningu widać u niego dobry sprint jak u Christiensena i Araujo. Lewa noga
0
Vinicius będzie miał konkurencję.
0
Celność podań 82%. Stres nas zjadl
0
@JarekS rozumiem gdyby przyczynił się do zdobycia gola, popieram kolegę który wybrałby Szczęsnego.
0
A zawodnikiem meczu został guler z realu madryt który wszedł w 45 minucie...
1
@Ilo Barcelona jest sama od początku, real jest tylko koniem trojanskim...
0
A może go oszczędził bo le Normand w Sociedad był szybki i Lewy by się tylko zajechał a przecież w tym tyg jest dwa rzekomo łatwe mecze gdzie może sb postrzelać i powalczyć o pichichi.
3
Sędziowanie w Hiszpanii Barcelona łapie na 6 m spalonym Viniciusa, sędzia puszcza akcje, międzynarodowy sędzia 1 cm spalony na korzyść Realu reakcja błyskawiczna, wręcz sokole oko. Wysłać sędziów z Hiszpanii na kurs do Marciniaka i ekipy.
0
Zawsze duze emocje
0
Tak samo jak nieuznany niegdyś gol realu po dośrodkowaniu tylko przy takiej sytuacji sędziowie w 99% puszczają akcje a tu taka szybka reakcja bocznego jaki i glownego
0
@robertocarlos76 no nie dziwię się jakoś.
0
Czy zwrócił ktoś uwagę na powtórki ręki bramkarza Valencii? Pierwsze 5 było niejednoznaczne a po czerwonej nagle znaleźli takie ujęcie idealne z przybliżenia. Nawet w sytuacji bez szans na 1 miejsce operatorzy są anty Barca.
0
@SirChuck zresztą jak ten rumun z psg
0
Prawda jest taka że najbardziej po Araujo jadą ludzie, którym nie siadł kupon. Szkoda, ale świat się nie kończy, bez odpowiednich transferów, bez Camp Nou, z niesprzyjajacymi sedziami będzie ciężko. Wydaje mi się że pomysł superligi z realem jako koniem trojanskim, wpływa na sędziowanie w lidze mistrzów. Nie dziwi ze realowi idą na rękę od kilku lat.
0
W tym roku Araujo popełnił duży błąd w zeszłym roku inni piłkarze ale mniejsze błędy. Suma sumarum za dużo błędów w defensywie.
1
Cubarsi jest jak królik baks w meczu z Jordanem. Hehe przechwycenie w Fifie 20 punktów.
0
Dlaczego madrydysci zawsze mieli z górki w lidze mistrzów? Dlaczego tak nie lubią Barcy? Dużo jest Hiszpanow na stanowiskach uefa?
1
@Lukiss albo za petardy przy hotelu?
0
@Pablozeusz wspominali że De Jong wraca ale ze Pedri? Zdziwiłem się aczkolwiek super asysta.
1
@prokofiew ale po gwizdku już nie był taki hehe
2
Sędziowie są w ich kieszeniach tylko od czasu muszą zrobić szopkę jacy to oni nie pokrzywdzeni. 95 % meczów im drukują, 5% nie i szopka dla gawiedzi. Real jest założycielem superligi i cały czas był faworyzowany przez sędziów, czyżby koń trojański?
0
@jondeca szybszy od Busquetsa, skoczniejszy, jeszcze potrenuje technike, ustawienie do bramki a nie od i będzie jak tra lala
0
@KibicBarcy84 napastnik który celnie dosrodkuje piłkę na głowę, a gdzie skrzydłowi?
0
@qbuteq ala Van Dijk