0

@MessiTheBesst Wechu do dzisiaj w pelni nie odzyskalem, a minely dwa miesiace.

0

@dv7wisnia Jest jeszcze Full Wypas Mercedes pewnego pana:
https://www.aferyprawa.eu/content/peczak.jpg

0

@Rastafarnianin Na kolanach to chyba byl caly Bayer Full jak pracowali na swoja zapomoge xD

16

@NeroTFP Przed szeryfami brakuje kanara w autobusie.

1

@Janiama Ale majac trenera z charyzma, z pomyslem, zobaczylibysmy wiecej walki. Ja nie chce bronic tez i graczy, bo powinni miec wystarczajaco ambicji w sobie, ale niektorzy maja takie charaktery, ze potrzebuja lidera z osobowoscia, zeby ich popchnal do przodu. Po sobie wiem, jaka roznice robil trener zlotousty z pasja zarowno gdy gralem w pilke, jak i kosza czy tenisa. Energia jest rownie zarazliwa, mamy duzo przykladow czegos takiego w pro futbolu, a w kadrze gdzie masz malo czasu i wazna jest atmosfera i man-management bardziej niz taktyka, to moze tobic roznice.

Jak to jest, ze Krychowiak w Lokomotivie sie stara, zapieprza, w lidze i LM gra jakby byl dwa lata mlodszy, a w kadrze czlapie? Dlaczego kiedy zawodzi, dalej gra? Bo jest tak ustawiony, a Brzeczek nie ma takiej osobowosci, by zarzadzac i mowic swietym krowom, co maja robic lepiej, a co maja przestac robic.

Nie ma co porownywac go z Valverde, Valverde to jest trener uznany - wszedzie zrobil dobra robote, wlacznie z Barcelona i jako fan Realu cieszylem sie, gdy go wyrzucano. Valverde to taktyk - nie ma osobowosci, ale my umysl stratega.

Brzeczek nie ma ani tego, ani tego i z nim na Mistrzostwa jedziemy po worek bramek w plecy. Sadze, ze jest za pozno na zmiane trenera teraz, ale to wina Bonka, bo przespal ten moment gdy mozna to bylo zrobic, bo nie chcial dostrzec wlasnej porazki. Teraz juz nic nie zrobimy, zostajemy z tym co mamy i pozostaje nam tylko slepa nadzieja.

3

@LuisSalvano Podziwiam dystans do siebie.

13

Komentarz usunięty

1

@Janiama Ale widzisz, w Polsce nie od dzisiaj pilkarze maja kolegow wsrod dziennikarzy. To sie nie roznosi bez powodu, w kazdej takiej plotce jest ziarnko prawdy.

Lewy za Brzeczka ma w kadrze najgorsze staty od lat, coraz czesciej musi wracac po pilke zeby ja w ogole miec przy nodze i nie wierze, ze on jest zadowolony z tego co my gramy, a jego pomeczowa wypowiedz byla teraz tez niesamowicie wymowna.

Ty bronisz Brzeczka do upadlosci i tak jak normalnie lubie z toba podyskutowac, tak w tym wypadku nie rozumiem co sprawia, ze tak za nim stoisz. W kadrze trener najwiecej moze zrobic poprzed dotarcie graczom do glowy, a w ich glowach nie mam pojecia co sie dzieje, skoro nagle zapominaja jak sie gra w pilke (chociaz u niektorych mozna to tlumaczyc tym, ze Brzeczek nie gra nimi na ich optymalnych pozycjach).

Dla mnie Wuja leci na picu, o ktorym mowi Boniek, bo ma najlepsza kadre od lat (a przynajmniej, najbardziej szeroka pod wzgledem poziomu miedYnarodowego), ale mecze wygrywamy tylko dzieki przeblyskom tych dobrych graczy, bo jako kolektyw - jako zespol - zagrali za niego moze dwa dobre mecze. Dwa, gora trzy - w dwa lata!

Za slabi to bylismy za Engela. Teraz nie ma takich wytlumaczen - za slabego, to mamy szkoleniowca. Jak gracze maja go beac na powaznie, jak cala Polska tego nie robi?

6

Komentarz usunięty

10

Komentarz usunięty

37

@BarcaInfo Ciebie juz zarty o innych tak bola, ze musisz byc nie tylko samozwanczym szeryfem, ale tez aniolem strozem.

27

Komentarz usunięty

3

@barcelonaLM Ale Janiama pisal, ze przeciez kadra tak bardzo szanuje i lubi Brzeczka xD

4

@Yosemite Cos pieknego. Ten gol smakuje dwa razy xD

0

@patataj Ja nie wiem w ogole, kiedy prawa zwierzat przestaly byc wazne niby, ale odnosilem sie do posta, ktory ewidentnie odnosil sie do obecnej walki z rownouprawnieniem.

0

@kuz Dlaczego, bo homoseksualisci, czarni czy tez kobiety to twoim zdaniem poziom malp i stad porownanie do dzisiejszego spoleczenstwa i tego, jak walcza o swoje prawa?

1

@xBoMBoWiECx Ornstein ma swoje zrodla w Arsenalu, nie Liverpoolu.

Poza tym, Or stein glownie potwierdza newsy tuz przed oficjalnymi zrodlami, wiec to, ze w listopadzie twierdzi tak, a nie inaczej nijak sie ma do transferow Liverpoolu.

Wg. Wiekszosci dziennikarzy, Thiago mial byc jedynym transferem LFC latem, a koniec koncow praktycznie wazystkich zaskoczyli Jota. To tyle na temat Ornsteina i jego przekonania, ze nie bedzie transfery SO.
Poza tym, obroncow mozna tez wypozyczac.

4

@macio_944 Ditto!

Bede chcial wszedzie sie rozejrzec, bo tetni zyciem to miasto!

2

@Janiama Tyle, ze Brzeczek ma lepsza kadre niz Nawalka, a gramy brzydsza pilke niz za Fornalika. Co z tego, ze na farcie i przeblyskach wygralismy z ogorkami, co dalo nam awans, jak te zwyciestwa byly jednymi z najmniej przekonujacych we wszystkich eliminacjach jakie wygrywalismy od 2000 roku. Brzeczek marnuje potencjal wielu tych graczy, ktorzy przyjezdzaja na kadre i nagle zapominaja jak sie gra w pilke, bo czesto graja na nieswoich pozycjach. Facet marnuje jedne z najlepszych lat Lewego, kiedy teraz ma wokol lepszych dla niego partnerow. Nie musimy oczekiwac cudow, ale oczekujmy czegos na jakims tam poziomie z graczami, jakich mamy dostepnych w tej chwili.

Ile mozna tego Dyzme bronic?

1

@Coutinho007 Tez dobre xD

8

Tak jak mowilem, jedna polowa przeciwko technicznej druzynie kontrolujacej mecz to za duzo dla Goralskiego, bo on wtedy srednio co drugie wejscie moze czerwona dostac.

Ten czlowiek ma dwa tryby - wslizgiwac i wstawac. Troche jak Pudzian i jego ‘lubie lapac i rzucac, lapac i rzucac’.

On nie gra w pilke nozna, tylko w nogi.

0

Czlowiek-Wslizg, no czego niby mozna oczekiwac od niego?

On sie nadaje na Bosnie i Finlandie jak mamy pilke, ale kiedy gramy z technicznymi rywalami kontrolujacymi gre, to cala polowa dla Goralskiego moze byc o 35 minut za duzo czasu na tylko jedna czerwona kartke. Jakby mogl to by ze 4 nawet potrafil zmiescic pewnie.

1

@IronSanHybrid Co za paskuda, dobrze typ zrobil ze jej chlusnal na plecy.

0

@masq Watpie, ze 5-latek wytrzymalby przed TV ogladajac Ojca Chrzestnego. Troche ekstremalny przyklad.

3

@masq 12-letni brat mojego kumpla tez ogladal i jaral sie Breakin Bad, wiec nie wiem, czy to takie niespotykane, by 17-latek to ogladal. Ja mialem 14 czy tam 15 jak zaczalem to ogladac.

Nic specjalnego.

1

@wpwelement Jezeli czegos nie ma w regulaminie, to chyba nie podlega to pod jego egzekwowanie? Moge sie mylic, ale wydaje mi sie, ze dowolna interpetacja zasad wykracza poza kompetencje zwyklego moderatora, czy moze moderator ma wladze i kontrole absolutna jak admin, niezaleznie od racji innych?

Bo jesli tak jest, to moze dajcie gruba czcionka info dla wszystkich, ze uzytkownicyc praw nie maja praktycznie zadnych, a moderatorzy moga robic co chca i interpretowac regulamin po swojemu. Zaoszczedziloby to wiele czasu na dyskusje, gdyby opresja byla przynajmniej szczerze narzucona. Ewidentnie malo wazni sa userzy dla funkcjonowania tej strony.

4

@wpwelement Ta sekcja dziala chyba rownie dobrze, co opcja ignoruj.

@Chakalaka taguje do 10 osob/posta, wiec lamie regulamin tylko, jesli na sile czlowiek tak chce to interpretowac. Widzialem juz inne posty, gdzie ludzie byli podobnie tagowani, wiec problem troche na wyrost.

16

@PrinceDamon Typ zarzeka sie, ze wcale nie czuje sie lepszy i nie wywyzsza ponad innych przez cala dyskusje, by na sam koniec machac palcem pod nosem kolejnego usera, praktycznie mu grozac xDDD

Odklejony od rzeczywistosci hipokryta/klamczuch.

3

@Yosemite Nie dosc, ze petarda w nodze, to jeszcze technika - jego gole z Francja praktycznie lamal zasady fizyki:


0

@XaviHeart Moze i tak, ale faktem jest, ze wszyscy kadrowi gracze beda mieli zdecydowanie przewazajacy procent goli strzelonych slabszym zespolom, bo glownie rywalizuje sie z tymi slabszymi. Niewazne czy sa z Portugalii, Argentny, Polski czy nawet z Malty (ich najlepszy strzelec ma ponad 30!).

I w sumie tyle, jest jak jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?