YoNoEntiendoNada
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2019
London/Chicago/Pomorze
7 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Kajtek77 Tylu dobrych kandydatow prowadzacych wlasne kaciki, jak @student97r @Yosemite swego czasu Shiba czy Hushovt, @Chakalaka albo nawet i dominik (posmiertnie moglby dostac jak Heath Ledger Oscara xD) ale zycie bywa niesprawiedliwe i potem jeszczze wygra jakis typek, ktory tego dokona za kupione/zmanipulowane glosy, bez niczego ‘wlasnego’, tylko kradzione z twitter’ow dziennikarzy i jeszcze niejednokrotnie zle przetlumaczone w googlach.
4
Semedo musi bardzo nie lubic Anfield.
1
@barcelonaLM A Bottas czym jezdzi, Johnem Deerem?
1
@swiergol2 Pawel Brozek jest jednym z najlepszych strzelcow w historii Ekstraklasy, wiec troche szacunku moze.
1
@macio_944 Ja to ostatnio wszystko omijam szerokim lukiem. Reddit nie istnieje dla mnie w ogole xD
Zostales ostatnim bezpiecznym zrodlem ogolnie!
1
@Chakalaka 3 dobre potyczki na start, 2 dobre do ogladania.
2
@Yosemite Alez on mial ulozona stope. Bezbledny celownik do stalych fragmentow
W FPSach by go banowali za tak zwanego ‘aim bota’!
0
@tadzik447 Ja bede gral w CP2077 dopiero w swieta ;(((
1
@macio_944 Ale zazdro!!!
Musze zobaczyc, czy dostane gdzies w Czechach, bo dzisiaj lece!
1
@Yosemite Najlepszego dla Rakiety, oby zdobyl jeszcze jedno (przynajmniej) upragnione Crucible!
1
@Chakalaka Neil ostatnio w formie, duza czesc mnie chcialaby zeby wygral!
1
@Yosemite Tamten sezon to dla mnie peak Suareza i ten Zloty But w Liverpoolu jest IMO wiecej warty niz Zloty But w Barcelonie i 53 gole. Jeszcze chyba 10-12 asyst dolozyl tam i stracil pierwsze 5 meczy za debilizm.
1
@Yosemite Wyobrazam sobie co by sie dzialo, gdyby Batigol trafil do Interu, gdy byl tam zdrowy Ronaldo. Game over!
9
@NaFazieHitman Dzieki za jakies tweety sprzed 3 dni, bo nie potrafie uzywac tej aplikacji i zyje dwa dni wstecz.
https://x.com/marceelias/status/1334565482079383565
@PrinceDamon Przeciez jeszcze niedawno wrzucali tutaj stare video z poprzednich elekcji.
Proces ‘fanow’ Trumpa:
Wrzuc cokolwiek na twittera z dopiskiem ‘urgent’, ‘rigged’, ‘fake ballots’ i lykaja jak pelikany za kazdym razem.
W sumie to w tym sa podobni do Trumpa - szybciej klikna kopiuj-wklej i wyslij niz pomysla.
20
@NaFazieHitman Wyniknie to samo, co W Pennsylvanii, gdzie tez byles pewien przekretow.
Nie wspomne juz o tym, ze do tej pory, Trump i jego ludzie szybciej klikaja w ‘Tweet’ niz weryfikuja te swoje ‘dowody’ i nic wrzucane przez Donalda badz jego ludzi nie moze byc traktowane na powaznie jak na razie.
Musisz miec strasznie nudne zycie, ze dzien w dzien weszysz i szukasz spiskow, zostajesz sprowadzony na ziemie, a pozniej szukasz kolejnych.
Get. A. Life. :)
1
@tarczon Na kosmetykach sie nie skapi, kolego. Raz, ze nie warto, a dwa, ze nie wypada.
Jak szukasz prezentow swiatecznych badz cos na ‘secret santa’, to jest duzo lepszych, niedrogich opcji.
A jesli to dla ciebie, to nie zaluj na swoja skromna osobe. Dobre kosmetyki sa warte wydanych pieniedzy.
0
@Maniek9444 Kandydat do Nagrody Darwina. Jesli samobojstwo, to jedno z najglupszych i na swoj sposob nazbyt skomplikowane - jest mnostwo prostych i szybkich sposobow, a temu daleko nawet do pewniaka, bo i nie takie przypadki przezyc potrafily. Jesli chcial np. odciac prad sasiadom, to debilizm.
Zreszta, tak czy inaczej, ciezko to tlumaczyc. 18 lat, mozna oczekiwac troche wiecej, ale to w sumie obrazuje inteligencje niektorych ludzi.
2
@AmigoBlancos Ale to chyba oczywiste, ze wybiora mecz Polaka w LM, niz Realu na ktory ciezko sie patrzy w obecnej chwili. Polska nie ma swoich druzyn w LM, wiec chwyta sie tego, gdzie graja polscy zawodnicy.
Angielska telewizja nie musi tego robic, Bo ma swoje kluby i dlatego graja taki Liverpool i mecz o pietruszke zamiast Real-Gladbach.
Jakby Legia grala w LM, to przy 4 miejscu bez szans na awans pusciliby ich mecz z Krasnodarem o nic niz Chelsea-Juve, na przyklad.
Chyba oczywiste, jak dokonuje sie wyborow Lewy kontra reszta swiata.
(I nie bronie ich wyborow, tylko racjonalnie tlumacze, bo rozumiem.)
2
@MESSIah16 A po co produkuje sie szczepionki?
1
@Yosemite Niedoceniany! A w Atleti to w ogole kosmiczny sezon gral.
1
@macio_944 Podoba mi sie jak robia wszystko, by nawet najmniejsze dodatki byly dopracowane i dodawaly do ogolnego zadowolenia!
1
@VamosRakieta Najpierw masa, pozniej masa glupot!
0
@NaFazieHitman Typ uzywa ‘XD’, a pozniej krytykuje uzycie tego przez innych userow. Makes sense.
Faktycznie na fazie jakiejs non-stop.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@NaFazieHitman Ciebie nie mozna brac na powaznie xDDD
0
@NaFazieHitman Konstytucja stoi po stronie glosujacych i zawsze tak bedzie, kazdy glos sie liczy bo to nie jest wina glosujacych kiedy te glosy przyszly. To jest jakis mokry sen Republikanow, ktorym sie wydaje, ze moga decydowac co jaka ma waznosc. Kazdy jeden glos byl policzony i nic tych wynikow juz nie zmieni.
2
@tobiasson92 No tak, przeciez Biden wygral, to jest jasne i przejrzyste, ale wstrzymanie certyfikacji pozostalych glosow teoretycznie daje slepa nadzieje owieczkom Trumpa do 27, po przesluchaniu zdejma to i zamknie to dyskusje.
I prawda co do powyzszego - nie ma to nic wspolnego z Trumpem, jego ludzie nawet nie spieraja sie o to, bo wiedza, ze to nie ma sensu.
2
@IronSanHybrid Pojutrze tymczasowy wstrzymanie minie i sprawa bedzie zamknieta. Biden ma PA i 2 dni tego nie zmienia.
@tobiasson92 To jest tylko wstrzymanie potwierdzenia i doslownie do 27, bo glosy zostaly juz certyfikowane i jedynie te nie majace certyfikatu (ktore nie sa zwiazane z glownym stolkiem, a miejscami w senacie) nie zostaly jeszcze certyfikowane.
Juz nic nie zatrzyma oficjalnego potwierdzenia, jedynie przedluzaja to.
1
@NaFazieHitman I gdzie tam pisze o uniewaznieniu/wstrzymaniu tego, co juz certyfikowano?
9
@NaFazieHitman Nie cytuj goscia z Twittera, tylko cytuj zrodlo.
Zablokowac mozna tylko certyfikacje glosow, ktore takowej nie maja, takie jest prawo - a to wstrzymuje wszystkie elekcje tylko dlatego, ze miejsca w senacie sa czescia wyborow, jak byk jest napisane. Nie mozna wstrzymac certyfikacji glosow, ktore juz byly certyfikowane, tyle.
A to, ze Trumpowy krzykacz kapitalizuje ‘ALL’ w tym co wypisuje to normalne dla Trumpowych krzykaczy. Nijak sie to ma do cofania istniejacego certyfikatu.
Nic z tego nie bedzie i tyle, juz nawet administracja Trumpa wspolpracuje z Bidenem, zeby mu ulatwic przejecie stolka. Tylko Trump i jego prawnicy jeszcze nie rozumieja, ze to koniec.