YoNoEntiendoNada
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2019
London/Chicago/Pomorze
7 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MESSIah16 Byc moze nawet i przed koncem kadencji bedzie pierwsza Pania “Acting President”. Mie, zebym krakal.
Zycze Joe zdrowia, oczywiscie, ale nigdy nie wiadomo. Zarowno on, jak i Trump, rownie dobrze moga umrzec jutro - tak jak i kazdy polityk po 60 (mozna i powiedziec, kazdy ogolnie, ale jednak po 60 roku zycia Naturalna smierc moze zaskoczyc kiedykolwiek).
6
@Janas11224 A jak maja zarabiac i sie utrzymac, jak zaczna ludziom wozic po jednym kebabie tu, tam i siam?
4
@Ratamahatta Przeciez Redzi praktycznie przez 8 lat klamali w sprawie produktu, jaki ostatecznie wypuscili. Do tego roku jedyne konsole, na jakie ta gra byla robiona, to te poprzedniej generacji, a ogolnie to miala wyjsc w Kwietniu 2020, czyli nowe konsole w ogole nie byly czescia oryginalnego wydania gry. Dlatego wlasnie ludzie sie bulwersuja, bo zostali oszukani i wkreceni w kupno produktu, ktorego nie otrzymali.
1
@19cukier48 Ten o Spursach jest swietny.
0
@macio_944 A co myslisz o tym auto-spawnie policji za plecami gracza? Przydarzylo ci sie to w grze? Widzialem juz duzo filmikow i wyglada to strasznie, a do tego moge sobie wyobrazic jak bardzo psuje rozgrywke.
A 2D auta z dystansu... oczy krwawia.
2
@ObiektywnyKibic121 Co to za argument, ze klimat i swiat nie jest atrakcyjny dla wszystkich, kiedy mozna to samo powiedziec o kazdej innej grze.
Inni napisza to o Witcherze, o Assasins Creedzie, o Mass Effect’cie, o wielu innych grach.
Tak jak przyszlosc i cyberpunk niejest dla kazdego, tak samo gry o obcych cywilizacjach, o sredniowieczu, fantasy, horrory itp. itd.
Gra jest chwalona za wiele elementow fabularnych, za swiat, a do tej pory glowna krytyka to mnostwo bugow i glitchy oraz problemy z optymalizacja. Odejmij graficzne i techniczne mankamenty i pojawiaja sie same pozytywy.
Na przyszlorocznych nagrodach pewnie bedzie zgarnial za wersje na PS5 i nowego Xa, a obecne wersje beda spatchowane tak jak z Wiedzminem bylo.
0
@Zoker Prawda, ale w Borussi robia to pod przykrywka checi na trofea, a w powaznej lidze tak sie trofeow nie zdobywa.
Dlatego wlasnie Bayern w swoich najslabszych sezonach wygrywal tytul chociazby pod koniec wyorzedzajac BVB, bo dzieciaki nie mogly tego udzwignac.
A w Borussi trenerzy leca szybko. 5 osoba ich prowadzi w 5 lat po Kloppie. Tuchel, Bosz, Stoger, Favre, teraz Terzic tymczasowo do przyszlego lata i pewnie w lato kolejny. Nie mozna zjesc ciastka i miec ciastko - albo sie buduje zespol albo sie robi wyprzedaz.
1
@Kamiloza91 Dortmund to sie musi nauczyc budowac zespol na wiecej niz dzieciakach i musi sie nauczyc, zeby zatrzymac najlepszych graczy na wiecej niz 2 lata. Zobaczymy, czy latem zostana Sancho z Halaandem, bo jak nie to moga sobie zmieniac trenerow co rok nawet, a wielkie zero ugraja.
0
@Unikatowy Moja dziewczyna ostatnio przeczytala ‘Where the Crawdads Sing’, ‘Educated by Tara Westover’ i biografie Michelle Obamy. Takze prosze, trzy rozne gatunki i 3 rozne style.
Chyba, ze pytales o ksiazki jedynie z kategorii ‘romans’, ale zle sformulowales - wtedy nie mam zadnych sugestii, moja nie czyta romansow i ja rowniez ich nie czytam xD
3
@Colon Ulubione powiedzenia to moja ulubiona sekcja - zbyt prawdziwe!
Panowie super duet tworza, bo poza nimi ekspertow malo i nalezaloby szukac jak igly w stogu siana.
1
@Chakalaka Trump powinien dzisiaj bez wiekszych problemow przejsc dalej, niezaleznie od tego jak populistycznie to brzmi.
1
@IronSanHybrid Jedna z najlepszych trylogii w historii gier. Pomijajac nawet samo zakonczenie, to dla mnie jak LOST - jeden z najlepszych seriali, nawet jesli sam final nie byl rownie kapitalny jak to, co widzielismy wczesniej.
A Andromeda mi sie podobala, ale traktuje ja jako osobna gre i osobno ja oceniam. Trylogia ME tak wysoko zawiesila poprzeczke, ze niestety przez jej pryzmar (oraz uniwersum) oceniano spin-off.
Czekam na 5 (czy tez moze lepiej nazwac ja 4?) - tak jak zreszta i Dragon Age 4!
PS: czy to przypadkiem nie jest Liara w trailerze, podnoszaca N7?
0
@michal26 Ja rowniez uwazam, ze powinnismy miec legalizacje i zdjecie brudnego, niskiej jakosci syfu z ulic. Kontrola produktow plus limitowanie wplywow swiata przestepczego zarowno jesli chodzi o prostytucje i pochodne rak jak i uzywki.
Dajmy na to dragi - legalizujemy je i mamy mniej przestepstw zarowno jesli chodzi o uzywajacych jak i dilerow. Mamy mniej wykorzystywanych do sprzedazy dzieciakow. Mamy mniej ludzi w wiezieniach, itp. itd. To pociagnie duzo pozytywnych zmian ze soba.
Takie przemysly trzeba kontrolowac i regulowac prawnie, bo ludzie beda ich uzywac tak samo jak do tej pory, ale przynajmniej tak beda jakosciowo wiedzieli co dostaja.
2
@IronSanHybrid Zaraz sie okaze, ze sie znowu pomylil. Bedzie jak z tym pastorem w Stanach, ktory co roku obiecuje apokalipse xD
1
@michal26 Co racja! Nawet mainstream ma mroczne strony, a ta amatorska scena to jest naprawde skupisko paskudnych ludzi, ktorzy wykorzystuja dziewczyny i siwadomie i - niestety - nieswiadomie.
Dobrze, ze przemysl chce z tym walczyc a to jest pierwszy krok do odpowiedniej regulacji kontentu.
1
@draxidox Nie chce mi sie tobie tlumaczyc, bo skoro ty kompletnie tego nie lapiesz i nie masz nawet pojedynczej mysli przewodniej jak moze wygladac weryfikacja potencjalnego partnera i najchetniej zostawilbys chyba wszystkie filmiki - wlacznie z tymi gwaltami - to nie dosc, ze brakuje ci rozumu, to jeszcze jestes paskudnym charakterem bez chociazby odrobiny wspolczucia dla mnostwa skrzywdzonych kobiet, ktorych filmiki niejednokrotnie wpadaja do najlepiej ogladanych i musza one z tym zyc.
Twoj najwiekszy problem to placz, ze ci usuna amatorskie i pustka w dedukcji jak moze wygladac proces weryfikacyjny, ktory ci chyba trzeba rozpisywac punkt po punkcie a ty nawet nie pomyslisz o pierwszym, najprostrzym, gdzie dwie osoby musza sie zgodzic na udostepnienie filmiku, czyli jedna i druga strona jaka w nim wystepuje. Dalej glow sie i sobie rozpracuj reszte, o ile nie jest to zbyt trudne dla ciebie.
0
@draxidox Podejrzewam, ze partner bedzie musial spelnic wymagajace kryteria.
0
@LuisSalvano Ktory jest durniejszy - goscia dajacego bolesnie prawdziwa odpowiedz czy tego, ktory jest daleki od spelnienia minimalnych wymagan (ogolnodostepna informacja), ale pyta na forum po to, by byc zlym o niechciane odpowiedzi?
Zdrowiej, Luis.
0
@draxidox Tak, bo posrod amatorskich jest duzo gwaltow, co nie jest newsem od dzisiaj, tylko od wielu lat.
Za to amatorzy, ktorzy chca nakrecac wlasne filmiki i na nich zarabiac moga spokojnie przejsc przez proces weryfikacyjny, by zostac partnerami, takze to nie tak ze wszystkie z gatunku/kategorii ‘amateur’ kompletnie znikna.
1
@zadafcb Swietny news. To czesc walki z prawdziwymi gwaltami, ktorych na pornhubie bylo wiele, tak jak i revenge porn.
A poza tym, filmiki z topowymi aktorka i tak mozna w sieci znalezc za darmo, takze nie powinien byc to dla wielu ludzi problem.
0
@LuisSalvano Pograc to ty mozesz na tym sprzecie w oryginal.
Mam nadzieje, ze pomoglem.
6
Smutny news - zmarl Gerard Houllier, byly menedzer Liverpoolu, Lyonu, PSG, Lens i kadry Francji.
Zdobyl 3 mistrzostwa Francji (1x PSG, 2x Lyon), a z The Reds w sumie 6 trofeow - w tym 4 w ciagu jednego sezonu (2000/2001 - Puchar Anglii, Puchar Ligi, Puchar UEFA, Superpuchar UEFA) a 5 w calym roku 2001 (dolozyl Charity Shield). Z Liverpoolem byl tez wicemistrzem Anglii, ale jednak tytulu nie zdobyl.
Mial 73 lata.
Tak pozegnal go na Instagramie byly podopieczny, Steven Gerrard:
https://www.instagram.com/p/CIx1ZITL7eK/?igshid=1mcw2jj2soefz
@Chakalaka @Yosemite @Encore @Chwytliwy @Coutinho007
2
@student97r Zdrowia wielkiemu Mistrzowi!
Poznalem go swego czasu po meczu Knicks-Bucks w 2015 i byl przyjemny - w przeciwienstwie do gbura Mutombo.
2
@PrinceDamon Ja mam fundusz dla sensownych kontrkandydatow dla kopiuj-wklej i bede sie zajmowal lobby w Azji.
2
@JohnA Covid sie liczy, czy nie bardzo? Bo dzisiaj ma niby wynik dostac, wiec jakos blisko tego pseudoplebiscytu.
9
@Janiama Sam fakt, ze w pierwszy weekend gra przyniosla juz takie zyski, ze CDP Red oferuje zwroty dla niezadowolonych z wersji na XOne oraz PS4 pokazuje, jak mocno stoja.
Przeciez nawet same bugi w tej chwili nie sa dla nich zle, bo nie ma czegos takiego jak zly marketing - ludzie beda kupowac fo nawet po to, zeby wrzucac ‘funniest bugs’ na YouTube czy streamowac i smiac sie na Twitchu, wszystko bedzie zartem do czasu az wyjda patche i tak jak przy Wiesku 3, nagle bedziemy mieli kandydata do wszystkich nagrod.
Poki co, hashtagi trenduja, fora i magazyny hucza, a CD Projekt zarabia.
Kwestia czasu az akcje pojda w gore, bo Redzi siedza na gorze zlota. A potem wejdzie tryb multi jak w GTA i mikrotransakcje, a Redzi oglosza 4 Wiedzmina.
Banka znowu napuchnie.
0
@BorzyKrzys Elon Musk zamazuje nazwe uzytkownika tak jakby nikt inny nie mial reddita i nie mogl wejsc na /r/cyberpunkgame zeby znalezc ten wpis xD
Nie, zeby komus sie chcialo szukac, ale kto wie.
8
Sprawdzalem sobie przed chwila statysttki karnych i Robert Lewandowski naprawde kapitalnie wyglada na tle Ronaldo i Messiego.
Ronaldo, ktory gra w pilke mniej wiecej 2/3 lata dluzej niz Messi, wykonal 158 karnych i strzelil 133 z nich, co daje skutecznosc na poziomie 84.2%.
Messi mial tych prob tylko 36 mniej, ale spudlowal wiecej karnych niz Ronaldo i ma skutecznosc na poziomie 78.7% ze swoich 96 udanych prob.
I tutaj wchodzi Polak, ktory zrobil najwieksza kariere na zachodzie i jest najbardziej utytulowanym graczem sposrod wszystkich Bialo-Czerwonych - egzekutor Robert.
60 karnych - 55 goli. 91.6%! Po prostu... wow. Killer.
Zobaczymy, jak bedzie dalej, ale wyglada to swietnie. Ronaldo przy 50-70 chyba mial podobna skutecznosc, a pozniej cos mu sie rozlegulowalo troche przez jakis czas, ale miejmy nadzieje ze Robert utrzyma to - ba, moze nawet poprawi gdzies do 92-93, ale o to byloby ciezko.
@Yosemite @Chakalaka @Chwytliwy
0
@PatrykBarca Dokladnie, bo to niepowazne, zeby walczyc o ‘utrzymanie’ (Arsenal praktycznie na stowe skonczy gdzies miedzy 8-11 na koniec sezonu, stad nawias) z zespolem, ktory ma takich zawodnikow, to naprawde wstyd - nawet, jesli mu szatnia robi gnoj, to znaczy, bo ze nad nia nie panuje.
@Encore Apropo Swiat - Jose Mourinho tez swego czasu pakowal walizki na Swieta. :)
1
@bleble123 W tym samym czasie, czyli od sezonu 18/19, Messi strzelil dla Barcelony 15 goli z karnych, jak juz je tak wytykasz Ronaldo, wiec jedynie 10 mniej.
Ronaldo, ktory gra mniej wiecej 2/3 lata dluzej w pilke, wykonal 158 karnych i strzelil 133 z nich, co daje skutecznosc na poziomie 84.2%.
Messi mial tych prob tylko 36 mniej, ale spudlowal wiecej karnych niz Ronaldo i ma skutecznosc na poziomie 78.7% ze swoich 96 udanych prob.
Karne tez trzeba umiec strzelac.
Musze jeszcze sprawdzic Lewego, bo tez duzo (ale nie tak duzo) i skutecznosc powyzej 85 bodajze.
Edit: sprawdzilem do konca Lipca, 51 goli mial wowczas z karnych i tylko 5 pudel, wiec 91.1% i od tego czasu chyba zadnego pudla, wiec musialo wzrosnac. Wow.