YoNoEntiendoNada
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2019
London/Chicago/Pomorze
7 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jeyx77x Kolega, ktory pyta o rade, w swoim oryginalnym poscie praktycznie wyjasnia, czemu jest bez szans na Netflix&Chill xD
5
@kaamil1910 No nie wiem czy maly czlowiek, ktory nie udzwignal zycia - bawil sie zajebiscie, a zmarl w dosc poznym wieku, wiec co jego tego nikt mu nie zabierze.
5
@NaFazieHitman Z tym, ze to wstrzymuje certyfikacje tych glosow, ktore takowej nie otrzymaly jeszcze - a takich jest raz, ze malo, a dwa, ze jedynie zwiazane z miejscami w senacie, a nie te zwiazane z prezydentura.
“...to the extent there remains any further actions needed to certify
To tyle, bo nic nie znaczy w kwestii duzego fotela.
0
@semafor Wiadomo. Umiera ktos znany, okazja zeby wbic szpile. Klasyk.
18
Maradona doing Maradona things:
Trening w Neapolu, bloto, slisko, a Diego kopie sobie w takich samych warunkach jak dzieci Mariana za stodola po deszczu.
Wielki!
7
@Pogba Ale ze co, ze nie mozna mu oddac jakiegos holdu za to co zrobil dla pilki, bo nie rozumiem?
1
@patataj Ja akurat poza Polska, rozni ludzie i rozne kultury wiec niektore statystyki nieciekawe.
4
R.I.P. Diego Armando Maradona.
Niech mu ziemia lekka bedzie, a boiska w zaswiatach niech beda rowne, na idealnie scietej trawce!
2
Dzisiaj mamy 25 Listopada! Jest to Miedzynarodowy Dzien Eliminacji Przemocy Wobec Kobiet.
Fakty sa takie, ze 35% kobiet w ktoryms momencie zycia jest ofiara jakiejs formy przemocy badz napastowania.
U mezczyzn, roznie jest to grafowane, ale w wiekszosci badan znajduje sie gdzies miedzy 4% a 7.5%.
W domostwach, mezczyzni sa szacowani jako mniej wiecej 15% ofiar przemocy domowej. Istnieje takze tendencja do wiekszej przemocy pomiedzy dwoma mezczyznami, anizeli dwiema kobietami w zwiazku/zyjacymi razem.
Oczywiscie, nie wszyscy mezczyzni byliby gotowi o tym mowic badz zlozyc donos, ale kobiety tez czesto sie boja o tym mowic.
O przemocy seksualnej nie bede wrzucal statystyk, bo na jakie sie nie soojrzy, to jest tam nienormalna przewaga mezczyzn.
Takze, tyle ode mnie, to wazny dzien dla kobiet i powinno sie o tym mowic/pisac. Wielu z nas na pewno chce chronic nasze dziewczyny, niektorzy panowie maja tutaj juz zony, i corki - pamietajcie o nich.
Dla hejterow, ktorych nazwalbym normalnie inaczej, polecam 4chany i toksyczne spolecznosci jak red pill/blue pill na Reddit’cie.
Pozdrawiam! Mowmy o tym, piszmy o tym, nawet spiewajmy - to wazny temat.
0
@DonMatteo901 Nie ma zadnej sprawy o konflikt w zwiazku, bo Depp podpisal ugode i zaplacil Heard pieniadze (ktorych ta nawet nie wziela, bo poszly na cele charytatywne!) za to, by wycofala swoj pozew, wiec to ty sie lepiej zapoznaj ze sprawa. Pozew o znieslawienie przegral, bo sad orzekl, ze The Sun mialo podstawy do nazwania go wife-beater, gdyz na 14 podanych przypadkow, w 12 wystapila jakas forma przemocy. To sa ogolnodostepne fakty, a mowa ciala jest malo wazna, skoro sa wystarczajace dowody przeciwko Deppowi. Facet zaplacil jej 7 milionow, zeby siedziala cicho, a teraz pozywa ja za artykul, ktory go stawia w zlym swietle - nie o przemoc domowa, bo takiego pozwu Depp jej nie wytoczyl.
Z faktami ciezko jest dyskutowac tylko dlatego, ze psycholog na YT czyta jej mow ciala tak, a nie inaczej. Mowa ciala jest w sadzie warta tyle samo, co wykrywacz klamstw i to z prostych przyczyn.
@MaziFCB Zgloszony, milego dnia i (oby) tygodnia przerwy :)
0
@Mr8lack To co oni sobie robia nawzajem jest malo istotne; ja Heard nie bronie. Z tym, ze fakt faktem jest taki, ze jesli ona ma cos z glowa to jego nie upowaznia Deppa do stosowania przemocy fizycznej, a argument, ze nie bil poprzednich nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia. Malo bylo takich ktorzy byli grzeczni i przyslowiowe dzien dobry na klatce mowili?
Fakt jest taki, ze Deppowi juz udowodniono pewne rodzaje przemocy, a jej jeszcze nie. Depp sam podpisal ugode i zaplacil jej pieniadze, wiec czegos sie obawial. W swoim procesie przeciwko niej nie nazwal jej klamca, tylko chodzi mu o artykul, bo umawiali sie tak, ze ugoda zamyka publiczne pranie brudow.
Ona swieta na pewno nie jest, ale Depp mogl obrac inna droge, ominac przemoc i opuscic ja, zglosic sprawe przeciwko niej. Zamiast tego, widac wybral wojne, dobry seks czasem robi facetom sieczke z mozgu, ale trzeba myslec tez i glowa. Nie bez powodu istnieje powiedzenie ‘crazy in bed, crazy in the head’ i sa wyjatki, ale w duzej mierze to sie sprawdza z tego co sam doswiadczylem.
0
@MaziFCB Polski nie jest moim rodzimym jezykiem, tylko drugim, takze mozesz probowac dalej.
Wiesz, jak dziala narracja w formacie video? Nie? Ewidentnie, bo wlasnie tak sie ja wlasnie konstruuje - zeby pelikany lykaly bez sprawdzenia. Nawet filmy dokumentalne sa tak nakrecone, by cie w ‘odpowiednia’ strone skierowac.
Posilkuj sie czyms madrzejszym niz YouTubem, zamiast skakac i plakac o najmniejsza literowke, bo to jest argument przegranych bez argumentow. Idz na red pill/blue pill na Reddit’cie, tam duzo incelow siedzi, poprzybijaja ci piatki.
1
@MaziFCB To ty sie posilkujesz filmikami fanow Deppa, a nie sadami i wyrokami? Prosze cie.
Wlasnie tak samo edukuja sie inteligenci, ktorzy ledwo skonczyli szkole srednio, a sa madrzejsi od lekarzy w kwestii pandemii, bo przeciez YouTube to takie rzetelne zrodlo informacji i skarbiec ukrytej prawdy.
2
@Mr8lack No to zle ci wiadomo i zmyslasz. Depp pozwal ja o artykul, ktory o nim napisala, a ktory postawil go w okropnym swietle pomimo trgo, ze podpisali ugode, ktora zabraniala kazdemu z nich publicznie dyskutowac o tej sprawie.
Proces ciagle sie toczy a Depp chce za ten artykul 50 milionow.
Kiedy Depp podpisywal ugode z Heard, aby ta wycofala swoja sprawe, mial jej zaplacic 7 milionow dolarow, ale ona wolala, by wszystko poszlo na cele charytatywne.
Sprawdz sobie fakty.
3
@DonMatteo901 Sedzia w jego procesie przeciwko ‘The Sun’ orzekl, ze 12 z 14 zarzutow mialo miejsce i dlatego pozwanie gazety za nazwanie go ‘wife-beater’ bylo bezpodstawne, takze nie wazne co ludzie mysla o Amber Heard, bo jej jeszcze niczego w sadzie nie udowodnili, a Deppowi czesc juz tak.
Co sie z nia wydarzy to osobna kwestia, ale nie uczyni to z Deppa swietoszka, a ty juz stajesz po jego stronie i przeciwko niej kiedy poki co dowody sa przeciwko Johnny’emu glownie.
0
@BarcaInfo “9.4 Użytkownika z odpowiedzialności względem Regulaminu nie zwalnia żadna forma cenzury słów uznawanych za wulgarne, obraźliwe czy też w jakikolwiek inny sposób łamiących zasady umieszczone w punkcie 9.3. Zastąpienie części słowa gwiazdkami, kropkami, spacjami czy też innymi znakami nie zmienia faktu, iż może ono podlegać moderacji.“
Lubisz regulamin to pomyslalem, ze warto ci przypomniec. :) Myslalem, ze wykules go na pamiec.
1
@macio_944 Ja sie troche obawiam, jak bedzie wygladala na XOne, ale jako ze mozliwosci przejscia gry jest multum, to skupie sie na fabule, a grafika bede sie delektowac jak przejde na nowa konsole. I tak bedzie wygladala teraz lepiej niz wiekszosc gier na ostatnia generacje konsol.
2
@Yosemite Ah, te cholerne Diably mialy niesamowity duet napadziorow!
0
@chavez To dlaczego Messi jest nominowany, kiedy nawet nie liderowal zespolowi dostajacemu 2-8 w LM? Za nabijanie pustych statow ja ogorkach. Wiecej zespolowi przeszkadzal niz pomagal.
Ramos zlapal czerwo, zeby uratowac zespol od utraty gola i gdyby nie amatorka Varane’a w kolejnym meczu, to Real by przeszedl. Byc moze Benz zasluzyl by tam byc, ale liderowanie to czesc bycia pilkarzem i po tym tez sie ocenia zwyciestwa i wygranych jako wygrywajacych. Ramos ciagle jest kluczowy. Na osttnie 8 W Lm bez niego, Real przegral 7 - a idac twoim tokiem myslenia, to sam stwierdziles ze przez brak Ramosa odpadli z City. Wiec sam twierdzisz, ze - uwaga - Ramos jest kluczowy.
Van Dijk byl skala przez caly sezon kiedy Liverpool tego potrzebowal, pod koniec sie rozluznil. A ta zatrwazajaca ilosc bledow to, uwaga, 3. 3 gole stracone przez Van Dijka
Przy ilu czystych kontach? Stawianie go z Luizem to zart, bo moze 3 to jrgo bezposrednia wina po bledach, ale jego kiepskie ustawianie calej linii obrony i zagapianie sie prowadza do ciaglej utraty bramek. Virg te 3 na swoim koncie ma od 2018 roku, ale co z tego jak w reszcie meczy praktycznie dzielil i rzadzil.
0
@chavez Ramos wygral Realowi mistrzostwo Hiszpanii, Van Dijk w duzej mierze poprowadzil Liverpool do tytulu w Anglii i byl najlepszym europejskim obronca w zeszlym sezonie.
0
@Dembouz1899 Erling do Barcy chyba na raty rozlozone na 50 lat.
3
@LuisSalvano Za rok-dwa bedziesz go mogl przez dobre 7-8 sezonow ogladac w Celcie albo Betisie, takze sie nie martw.
2
@Jakchcesz Albo corke!
2
@Yosemite Uwielbiam tego pilkarza, nie dosc ze niesamowity technik to jeszcze lojalny barwom klubowym. Talent na miare najwiekszych klubow, ale wolal grac dla swojego ukochanego zespolu. To sie ceni - te jego woleje, ah! Podbita pilka wykladajaca sie za polem karnym pod nogi Le Tissier to murowana bramka!
5
@Chakalaka Oboje sa w top 5 flopow transferowych Barcy, kto wie czy nie top 3 - mozna debatowac.
Griezmann gra tak, jakby go Space Jam’owano - przylecieli obcy, dotknal pilki i oddal umiejetnosc grania w pilke.
Dembele za to jest jakims przeciwienstwem Wolverine’a - Logana cialo wszystko uleczy, Dembele kazde zadrapanie zmienia w uraz miesniowy.
10
@Chakalaka Zgadzam sie z wypowiedzia bylego przewodniczacego Rady Europejskiej.
1
@Guffi Jakbtm mial zyczyc zdrowka kilku na Rambli - pseudonauczycielom, niby-dziennikarzom czy tez wszystkim medycznym ekspertom - to bym zlalal regulamin z iloscia oznaczen w jednym poscie.
Ale oni wszyscy wiedza, ze to ich dzien, takze zdrowia ;D
1
@IronSanHybrid Zaraz sie zleca tutejsi fani Trumpa z linkami do newsow napisanych w piwnicy przez ludzi takich jak ta dwojka Republikanow, u ktorych 5 dni mieszkal Borat, i dalej beda kontynuowac ta krucjate o jedno, wielki... nic xD
A tacy byli pewni! Widac to musi byc czesc strategii - przejscie na nowa administracje, po czym... 4-letni placz, ze te wybory byly skradzione, a Prezydent Biden nie jest Prezydentem, bo ten prawdziwy o 8 w czwartek bedzie w nowym sezonie ‘The Apprentice’ xD
3
Dla tych, ktorzy obserwowali z zaciekawieniem wybory w Stanach:
https://x.com/i/events/1331014582899339264?s=21
Administracja Trumpa oficjalnie wspolpracuje z nowym sztabem od Demokratow i umozliwia juz proces przejsciowy dla administracji Bidena. To kolejny z kluczowych procesow dla ulatwienia objecia urzedu i rozpoczecia kadencji Prezydenta-Elekta, Joe Bidena.
1
@Yosemite Oryginalny czlowiek-wslizg ktorego powtorki Jacek Goralski ewidentnie studiowal cale swoje zycie.
Balbym sie grac przeciwko Gattuso.