2

@Profesorek Chyba slabo znasz swoja dziewczyne, skoro nie tylko nie mozesz znalezc dla niej prezentu, ale tez nie potrafisz jej opisac internetowym anonimom - a chyba to byloby kluczem do otrzymania dobrej, nietuzinkowej sugestii.

Jakiej odpowiedzi szukasz tutaj, poza bekowymi badz tak uogolnionymi, ze jesli sam na nie nie wpadles, to chyba nawet nie probowales.

Dobry prezent dopasowuje sie do osoby i to jest moja rada dla ciebie, chyba ze chcesz zeby twoja kotka za jakis czas miauczec miala dla kogos, kto sie postara. :)

1

@Encore Jeszcze nie wiadomo nawet, czy ich w kolejnym meczu poprowadzi.

0

@zadafcb Nie wiem, o jakiej wiekszosci piszesz - 98% ludzi jakich znam (a mowie tutaj o swoich amerykanskich, kanadyjskich, brytyjskich znajomych, o miedzynarodowej mieszance i o Polakach) dostaje prezenty 24 badz 25 Grudnia, zaleznie od tradycji. Albo sie nimi wymieniaja w Wigilie albo znajduja je w 1 Dniu Swiat pod choinka.

6? Ci, ktorzy dostaja cos 6, to dostaja czekolade moze, co najwyzej, albo inny drobny uponinek.

42

@Xwowrak A co ma choinka do bycia Katolikiem? Przeciez w takim Watykanie nawet choinki nie bylo do ‘82 roku. Dekorowanie choinki to zwyczaj, ktory dopiero gdzies w XVI wieku sie pojawil i dopiero z czasem przyjal sie u ludzi wierzacych, ale nie jest ani chrzescijanska tradycja ani tez teraz, tym bardziej, utozsamiany z chrzescijanstwem - bardziej z samym okresem i z prezentami.

W ogole to swego czasu, prezenty sie 6 rozdawalo, bodajze, ale kosciol przesunal bo sie bal, ze to bedzie to skupialo wiecej uwagi niz Boze Narodzenie.

1

@koksik2700 @macio_944 @PawkoFCB Panowie, jeszcze nalezy pamietac, ze oryginalna dat premiery miala byc KWIETNIEM 2020!

Nowe konsole nie byly nawet czescia wydania wowczas, wiec jedyna konsolowa wersja nad jaka pracowali przynajmniej do poczatku tego roku, przez tyle lat, byly te na PS4 i XOne. To juz jest po prostu plaskaczem w twarz graczy, ktorym zalozyli opaski na oczy i wprowadzili w stan ekscytacji, by ich zwyczajnie oszukac tym, co dostarczono.

0

@macio_944 Widac wyraznie, ze na PC i na konsole poprzedniej generacji to sa dwie rozne gry.

Ludzie przesadzaja strasznie z hejtem, bo tak naprawde tylko posiadacze konsol moga byc niezadowoleni. Pecetowcy jakies tam bugi maja, jedni mniej gdzie drudzy wiecej, ale przynajmniej gra jest wiernym odzwierciedleniem promocyjnych materialow i hype’u na nia. Backwards compatibility na nowych konsolach tez podobno calkiem niezle sie sprawdza, chociaz wciaz nie jest blisko PC, ale XOne i PS4 to jest niesmaczny, niesmieszny zart.

Jestem pewien, ze to i owo naprawia, ale cudow nie bedzie moim zdaniem. O ile wersja na PC i nowe konsole zostanie doszlifowana i spatchowana, tak w poprzednia generacje nie wierze w cos co odmieni calkiem jej obraz i naprawi ja na tyle, by byla warta wydanych pieniedzy.

Ja wiem, ze jednak wole poczekac i na stara konsole niestety nie rusze jej.

3

@macio_944 Ja chyba jednak bede sie domagal refundu, a gry nie rusze az do kupna nowej konsoli. Jestem troche zniesmaczony tym, co widze na XOne i PS4 i faktycznie, Redzi przeklamali rzeczywistosc i wcisneli ludziom produkt, ktory sie bardzo rozni od produktu, jaki reklamowano.

Slabiutko.

1

@zadafcb Bzdurne porownanie.

Indianie nie nazywali sie nigdy Indianami, ani tez sie nimi nie czuja. To durni kolonisci znalezli ludzi o ciemniejszym kolorze skory i nagle postanowili, ze nazwa ich tak samo, jak mieszkancow Indii, bo wydawali im sie - jako tako - podobni.

Przeciez to oczywiste, ze wazny jest kontekst historyczny. Do Ameryki Polnocnej wjechali obcy ludzie, ktorzy z zimna krwia zaczeli wybijac tamtejsza ludnosc, a ty sie dziwisz, ze Rdzenne resztki ich cywilizacji od lat czuja sie obrazane tym, jak sa wykorzystywani w mainstreamowych mediach badz reprezentowani, samemu majac praktycznie nic. Im zabrano doslownie wszystko, traktowano jak zwierzeta, i praktycznie nikt ich od kilkuset lat nie sluchal. Dopiero dzisiaj maja platforme, zeby cos zmienic w tej kwestii.

1

@haryveb944 Co plujesz na @Bartunek przeciez to dobry chlopak, na klatce zawsze dzien dobry mowi.

1

@szela1899 Zidane to taki gorszy taktycznie Del Bosque Jr. ktory swietnie zarzadza szatnia i potrafi zmotywowac graczy, gdy zbliza sie jedenasta godzina.

Carlo Anceotti to tez manager tego rodzaju, ktory stawia na ‘feeling’ i dba o atmosfere. Widac, ze Zidane uczyl sie od Del Bosque, u ktorego gral kilka 3 lata i od Carlo, ktoremu asystowal w pierwszej druzynie Realu.

0

@Sulimo * puszcza oczko * Wiadomo.

1

@Comentateiro A byles kiedys w galerii miasta? To jest taki centralny punkt kazdego miasta, sam srodek.

0

@Sulimo Przyznaj sie, dostajesz jakis procent z kazdego sciagniecia, bo widze ze znowu reklamujesz xD

1

@Bartunek Moze sie umowia na pojedynek w Galerii Sportowej?

7

@itmustbejoke Barca nie ma lidera w obronie - klopoty.

W sumie, to widzimy, co dzisiaj w pilce jest kluczowe - topowi obroncy to zloto i nie ma ich jak grzybow po deszczu.

1

@Chakalaka :(((( nie poszlo po mysli...

15

Quincy Promes aresztowany. Jest podejrzany o dzgniecie czlonka swojej rodziny nozem.



Co tu duzo mowic, pewnie policji powie:
“I didn’t do it. I Promes.” xD

0

@FC1899Barca BVB juz go na oficjalnym profilu Twitterowym zwolnilo, wiec troche spozniony news.

1

@Chakalaka Krol kontra Nudziarz xD

4

@IronSanHybrid Tomasz I Oswiecony, specjalista od Amerykanistyki i wspolczesny Nostradamus aczkolwiek jego wizje sprawdzaja sie tylko w kwestiach politycznych xD

1

@Yosemite Aj, piekny Tristan w pieknym Deportivo.

Byl kiedys bardzo bliski przejscia do Realu, ciekawe czy jakby sie udalo to mialby pozniej podobne problemy z urazami i czy w ogole pasowalby do duetu z Raulem.

1

@Chakalaka dzisiaj Rakieta pokazuje klase!

0

@tadzik447A jezdzac po miescie, wydaje ci sie ono puste tak w ogole? Widzialem juz kilka filmikow, gdzie autentycznie miasto w ogole nie tetnilo zyciem.

3

@DonMatteo901 Najwieksze autorytety to przeciez typy molestujace kolezanki z pracy. :)

Sposob w jaki ‘Pyton’ (jak to mowil S. P. Pawel Zarzeczny) sie broni jest zalosny.

0

@amanter A dzisiaj co masz do powiedzenia ‘Biden nie zostanie prezydentem’ :)

17

Koniec farsy ze strony Trumpa, juz oficjalnie:

https://www.nytimes.com/2020/12/11/us/politics/supreme-court-election-texas.html?smid=fb-nytimes&smtyp=cur

W skrocie - sad najwyzszy odrzucil pozew z Teksasu. Game over.

Wreszcie! Skonczy sie tez bezpodstawny placz Republikanow i fanow Trumpa.

1

@jeyx77x On jest tak samo 9, jak 9 jest Messi. Gosc non stop schodzi do tylu po pilke i na skrzydlo, czesto wiecej rozgrywa niz strzela. Kolejna ‘10’ z tendencjami wolnego elektrona, idealnie bedzie pasowal do obecnego systemu z poecioma ‘dziesiatkami’.

1

@Chakalaka Dajesz, Rocket, dajesz!

1

@Yosemite Nigdy nie lubilem, ale zawsze docenialem. W Lyonie strzelal bramki masowo.

2

Mozna mu wiele zarzucac sportowo, ale to szanuje - Griezmann wybiera moralnosc ponad pieniedzmi i zrywa wspolprace z Huawei:

http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-55265989

W sumie, to na tyle okradl Barce, ze i tak moze sobie na to pozwolic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?