YoNoEntiendoNada
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2019
London/Chicago/Pomorze
7 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid Powiedz mi, Iron, a bierzesz aspiryne firmy Bayer? Albo cokolwiek od nich?
Mniej wiecej 20 tysiecy ludzi zostalo zarazonych HIVem swego czasu przez ich produkty, w ktorych znajdowala sie skazona probka krwi.
To tylko jeden przypadek, pierwszy lepszy z brzegu, bo szukac mozna ich mnostwo. Ostatecznie nie wplynal na sukces Bayeru czy tez ich miejsce na rynku, ani nawet pozniejsza jakosc ich produktow.
W rzeczywistosci, praktycznie kazdy koncern farmaceutyczny ma swoje za uszami, mnostwo pozwow, uciszanych spraw, problemow z produktami. Mimo to, ciagle ich uzywamy i jakos zyjemy.
Pfizer nie jest jedynym o podobnych problemach. Zaraz Moderna wypusci swoja szczepionke i ludzie tez beda pisac o nich oraz wygrzebywac to i owo.
0
@NeroTFP TVP tak bardzo zalowalo, ze nie mogli puscic Bayernu z Lokomotivem, bo nie bylo Roberta, ze postanowili chyba zarzucic powtorka meczu z 2012 xD
1
@ranger3120 Pewnie @LuisSalvano ma.
1
@xBoMBoWiECx Cityyyy xDDDDD
Do tego autentycznie nie mam pojecia, jak Borussia czy Atleti sa za Barcelona w tej chwili.
6
CP2077 crew!
Panowie: @macio_944 @tadzik447 @don'T.R.I.P.e @Jakchcesz @Shroud @Janas11224
Licze, ze bedziecie zdawac raport na temat bugow w grze i czy faktycznie jest ich tak duzo/przeszkadzaja (zarowno jesli gracie teraz badz w weekend/przyszly tydzien), bo czytalem dzisiaj troche reddita i nie mam pojecia, czy to nie jest przypadkiem klasyczny gamer rage jaki zawsze sie pojawia przy duzych produkcjach AAA.
Jako, ze dopiero 25 (lub, zaleznie jak sie dzien ulozy) 26 zaczne swoja przygode, to i tak mam nadzieje ze do tego czasu moze pojawi sie kolejny patch przy odrobinie szczescia, akurat na Swieta ;D
1
@macio_944 Ja zaczynam w Swieta, kupiono mi ja jako prezent, a ze tymczasowo i tak jestem w Czechach to glownie chodze po gorach - aczkolwiek, Swieta beda idealnym okresem na pierwsze przejscie CP2077!
Wszystkim, ktorzy zaczynaja dzisiaj/w ten weekend, zycze udanej zabawy!
2
@izabella Tak, w interesie Borussi jest potencjalnie przewalic miliony jakie sa warte kolejne fazy LM, bo tak im ktos powiedzial.
LOL.
1
@Yosemite Kanoute i Luis Fabiano w Sevilli < 3
5
@NGTRX Co racja. Dla mnie to jest ogolnie niesamowite, jak oderwani od rzeczywistosci sa fani czy tez supporterzy Trumpa, wszystkim wmawiajacy o tym, jakie ‘fake newsy’ lykamy, samemu lykajac kazda bzdure z obozu Trumpa lub jego poplecznikow, rozsiewajac przy tym filmiki szybciej niz moga zweryfikowac ich wiarygodnosc i co tydzien placzac po kolejnych porazkach, jak bardzo nieistotne bylo to czy tamto, bo za rogiem czeka wielkie zwyciestwo i Trump ma asa w rekawie. I tak w kolko.
Pewnie bedzie sie to dzialo az do momentu, w ktorym Biden oficjalnie przejmie stery. A pewnie i po tym beda dalej wykrzykiwac o falszowaniu wyborow, eh.
4
@amanter Czlowieku, to co sie dzieje w Teksasie to jest farsa, nigdzie to nie pojdzie, a to ze Trump w ogole sam mowi o tym i podlacza sie pod teksanskie bzdury tylko udowadnia, ze ma cos nie tak pod kopula, robiac z siebie posmiewisko.
To ty sie lepiej doedukuj na temat tego, jak durna ta sprawa jest i jak szybko zostanie odeslana. To jest autentycznie niedorzeczne i nie ma szans na powodzenie.
5
@Chwytliwy A tacy byli pewni xD
Swoja droga, to w Sadzie Najwyzszym, istnieje przewaga sedziow konserwatywnych, a dokladnie 6-3. Nawet to nie pomaga Republikanom, bo Trump zapomnial, ze konserwatysci tez przestrzegaja prawa.
7
Jak mozna bylo przewidziec po tonie bezpodstawnych i bezdowodowych oskarzen, za Trumpem nie bedzie stal SCOTUS.
https://www.nytimes.com/2020/12/08/us/supreme-court-republican-challenge-pennsylvania-vote.html?smid=fb-nytimes&smtyp=cur
Koniec marzenia scietej glowy. Trump przegral elekcje, a jego proby odwrocenia wynikow sa nieudane i coraz bardziej groteskowe.
@Chakalaka @Chwytliwy @semafor
0
@reakwon Milego tygodniowego odpoczynku :)
1
@ingielek W sumie to sie zgadzam i to lepsza interpretacja tego zachowania. Co mial na mysli to juz kwestia sporna moze byc, powinien lepiej wiedziec - ale przede wszystkim, oficjale powinni znac nazwiska pilkarzy i ludzi w sztabie, bo nie ma ich az tak tylu i powinien byc to ich obowiazek, by to powtarzac sobie przed meczem.
Licze na duzego bana, a dla pilkarzy brawo.
@pride1899 Tu masz racje, moglem sie grzeczniej odezwac.
A co do samego slowa:
https://i.imgflip.com/4pnbyq.jpg
Wyglada na to, ze oznacza praktycznie wszystko. Dosc ubogi ten ich slownik, wiec tym bardziej sedzia powinien wiedziec lepiej, ale tez kto wie w jakim kontekscie tego uzyl.
Generalnie, nieprzyjemna sytuacja i ja jednak staje po stronie pilkarzy.
0
@pride1899 https://i.imgflip.com/4pnada.jpg
Google sie na pewno bardzo myli w tym przypadku, a na pewno bardziej niz mejwen z Rambli.
1
@maroon Ty juz dobrze wiesz, a ja nie bede go rozwijal, bo wypisywanie go tutaj podchodzi pod regulamin jak i polskie przeklenstwa, za ktore leca bany/usuwa sie wypowiedzi.
0
@Zoker Nie powiedzial ‘czarny’, tylko uzyl ‘n-word’ a to slowo jest przesada i dlatego zeszli. Po co przeinaczasz fakty, po to zeby wygodniejsze byly do twojego problemu z ich zejsciem z boiska?
Podejrzewam, ze zarowno ty, jak i wiekszosc Ramblowiczow, czarnych zna z telewizji.
Dla pilkarzy, to koledzy z boiska, bracia w niektorych wypadkach - i jako, ze wieksza czesc z nich gra w mieszanych druzynach, to w przeciwienstwie do ciebie, nie szukaja wy owek tylko sa zirytowani takimi zachowaniami.
1
@marian_konopka 20 lat temu w skladzie Barcy nie bylo prawie zadnych wychowankow.
0
@panczo Nie powiedzial ‘black man’, tylko ‘n-word’, wiec nie pisz glupot.
0
@macio_944 Klimatyczny!
Wszystkie recenzje wskazuja na to, ze jednak cudo, bo glowny negatyw to ‘small flaws’ czyli stawiam, ze miedzy innymi bugi, ale w tak ogromnej grze to oczywiste. Podobno scenariusz na najwyzszym poziomie, wiec bedzie przechodzona po kilka(nascie) razy!
1
@Yosemite Swego czasu, porownywany do Maradony, ale wykorzystal moze 1/4 swojego potencjalu. W Argentynie sobie duzo pozwalal, ale po tym jak do River Plate przyszedl Cholo Simeone, skonczylo sie tolerowanie pijackich wybrykow, opieprzania czy spozniania na treningi. Tytul razem wygrali, potem Cholo sie go pozbyl, ale po odejsciu Diego, Ortega wrocil do River.
Szkoda, ze jego glowa nie zawsze miala po drodze z talentem, bo mogl robic wielkie rzeczy w Europie czy kadrze.
7
@NaFazieHitman Ogladasz Netflixa dlatego, zeby sie spuszczac nad hetero seksem w serialach i ci przeszkadza konczyc, jak masz homo przed oczami czy jak?
Bo nie rozumiem, w czym to przeszkadza ogolnie. Jesli sie nie masturbujesz przy Netflixie, to nie powinno cie razic po oczach.
Sama kwestia reprezentacji jest oczywista, skoro tyle mamy osob homo to oczywiste, ze zasluguja na to, by byc reprezentowane na ekranie.
@July_6_BcN Rozumiem, ze w druga strone masz ten sam problem w takim razie, czy to tylko dziala w jedna?
5
@July_6_BcN Flaga ci lozko eksponuje? o_O
3
@macio_944 Bedzie sztosik!!
2
@Chakalaka Byly przewodniczacy Rady Europejskiej - niegdys takze Pan Premier Polski - Donald Tusk jak zwykle w punkt.
Jedyny sluszny Donald w polityce, jak warto zaznaczyc.
1
@macio_944 Bez sensu, takie strzelanie sobie w stope jesli to niespaczowany build jest. Lepiej juz puscic bez recenzji, bo oczekiwanie i hype sa wystarczajaco duze, by ludzie ja brali w ciemno.
Ale byc moze patch juz gotowy jest i dano go recenzentom.
0
@HERORICH2 Kodogbia to gracz z podobnej polki i w tym samym wieku.
Atletico nie chcialo dac Thomasowi pieniedzy, o jakie prosil, bo Simeone nie uwazal, ze jest az tak dobry. Sam Thomas nawet nie chcial isc do Arsenalu i gral o lepszy kontrakt, a kiedy nie ugral to probowali sie oferowac mocniejszym zespolom.
Sam ojciec mowil, ze liczyli na cos innego i Arsenal to nie bylo jego wymarzone miejsce, ale dla niektorych kasa jest najwazniejsza.
0
@marcin_114 Z tym, ze Realowi idzie lepiej w lidze, a znajac zycie to w LM przejda zarowno Krolewscy, jak i Nerreazzuri, bo Gladbach przegrywa wszystko na wyjazdach, a Conte byc moze gra o swoja posade.
3
@FC1899Barca Dobrze, ze na Rambli pelno mamy oswieconych mejwenow, ktorzy stoja na strazy wolnosci slowa, zdrowia ducha i ciala, na wieki wiekow!
Zamiast amen, moze 404.
1
@Yosemite Przewija sie czasem ta bramka, ale chyba jeszcze bardziej warta uwagi jest sama celebracja - duzo widac w niej tego Kloppa, ktory skacze przy liniach do dzisiaj!