YoNoEntiendoNada
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2019
London/Chicago/Pomorze
7 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@zadafcb A ja uwazam, ze Celci nawet Wschodu nie wygraja, nie wspominajac o mistrzostwie. Jak dla mnie beda slabsi niz w zeszlym roku.
3
@Yosemite Szkoda, ze mial taki krotki prime time, z jednej strony, ale z drugiej dobrze - nie lubie graczy, ktorzy opuszczaja swoje zespoly dla ligowego rywala (z malymi wyjatkami).
0
@NaFazieHitman Dobrzy prawnicy tez czasem traca rozum na starosc: przyklad, Rudy Giuliani (tez prawnik Trumpa).
1
@Pertezm Obrony lepiej sie chyba zestawic nie da, ale srodek trzeba mocniej obstawic w takim wypadku. Puig, Coutinho i Pjanic razem? Nie ma wystarczajaco balansu. Jesli juz mieliby sie wszyscy pojawic na boisku, to pewnie 4-4-2 byloby madrzejszym podejsciem, bo to ustawienie jest rownie sprawdzone jak ten srodek pola, ale przynajmniej by go zagescilo.
0
@MaŁolat No ja mam Koemana za przecietniaka, ale Puiga ktory nie gra u trzeciego trenera tez.
0
@NaFazieHitman Wg. Dzisiejszych newsow, nie pracuje juz ona z ludzmi Trumpa, bo niczym nie poparte glupoty, jakie publikowala.
2
@Yosemite Tak jak nie cierpialem Bayernu, tak uwielbialem Elbera. Fanfastyczny napastnik.
Jak wielu brazylijskich graczy praktycznie, lub faktycznie, grajacych tylko w Europie, cierpiala jego kariera w reprezentacji, bo fani nie lubia z jakiegos powodu tej grupy pilkarzy. Zeby cieszyc sie szacunkiem i uwielbieniem fanow Canarinhos, pilkarze musza przebyc droge od gwiazdy ligi brazylijskiej do europejskiej pilki pozniej. Graczy takich jak Elber, braxylijscy fani po prostu wystarczajaco nie znaja.
Dopiero teraz, wraz z ogolnodostepnoscia internetu, sie to zmienia, bo kazdy moze mecze streamowac, ale nawet Firmino dlugo czekal na to, zeby byc powolywanym z tego samego powodu - przyszedl do Europy bardzo wczesnie i gral w niemieckiej lidze, ktora az tak ogladana nie jest. Nawet po transferze do Liverpoolu, musial jakis czas pracowac na wieksze uznanie.
0
@barcelonaLM I co z tego, jak elektorat, kiedy przyjdzie co do czego, i tak zatwierdzi wygrana Bidena, a w miedzyczasie wstrzymujacy certyfikacje stana przed sadem za popelnienie federalnego przestepstwa?
Przeciez certyfikacja glosow, koniec koncow, nijak sie ma do ostatecznej decyzji tylko ja po prostu przedluza. Beda zmuszeni, zeby to zrobic, zanim przyjdzie im dopowiadac za to prawnie.
Wrzucasz to jakby byl to wielki news, a jest nieznaczacy zwlaszcza po wczorajszym odrzuceniu wniosku Trumpa wlasnie w Pennsylvanii.
0
@Coutinho007 Koeman podjal decyzje o tym, ze woli Suareza puscic za darmo fo ligowego rywala i grac sezon bez 9-tki, niz przetrzymac Urusa na rok. Obecna kadra Barcelony kosztowala Barce nienormalne pieniadze, kiedy Klopp gral Joe Allenem czy Stewartem Downingiem, a na ataku mial Benteke, ktory w ponad 100 meczach w ostatnie 4 lata w Crystal Palace strzelil przepotezne 21 bramek.
Nie wspominajac juz o pol sezonu kontuzjowanym Sturridgu, Alberto Moreno, pol-emerycie Kolo Toure, Mignoletcie na bramce.
Pilkarze Barcy po 30 to nie sa jeszcze dziadki, a ze Koeman nie potrafi ich zmotywowac, to jego problem. U takiego Kloppa, Busquets by po prostu nie gral w ogole jakby nie zapierniczal i nie byloby wazne nazwisko wielu z tych sytych kotow pewnie by zmotywowal, tak jak i kilku innych trenerow.
Dla mnie to Koeman jest rownie nietrafionym wyborem jak transfery dokonywane przez Barce. Ida w parze po prostu.
2
@Avatarr A moze Puig to po prostu przecietniak, ktory za 2-3 lata bedzie blyszczal w, dajmy na to, Celcie albo Granadzie?
0
@Pertezm I kto ma niby pilki odbierac w tym genialjym ustawieniu bez defensywnego pomocnika i kompletnie niesprawdzona linia obrony?
1
@Coutinho007 Warto zaznaczyc, ze objal zespol w trakcie sezonu i bez zadnego okresu przygotowawczego poprowadzil ich do finalu Ligi Europejskiej.
1
@insp1re Jego fani po prostu maja rownie niski iloraz inteligencji, wiec naturalnie, Najman ich przyciaga.
1
Komentarz usunięty
0
@DaPi Al Ahly xDDD Ale smiechlem.
6
Komentarz usunięty
0
@against_modern_football Nigdzie nie napisalem ‘za darmo’.
2
@Zoker Japonia jest sto lat przed Polska we wszystkim.
1
@Yosemite Absolutny geniusz. Pilkarz z kategorii ‘dlaczego uwielbiamy pilke nozna’.
10
@cat_r37 Boniek teraz moze i jest oderwany, slepo wierzac w Brzeczka, ale to on naprawil gowno poprzedniego zarzadu PZPN i zatrudnil Nawalke, ktory dal nam piekne EURO i awansowal do 2 kolejnych turniejow, co dla nas bylo historyczne.
Kiedys byla wsrod kibicow wieczna nienawisc i pogarda dla zwiazku - Boniek ocieplil to nastawienie.
Poza tym, kim jest Najman przy Bonku? Boniek jako dzialacz niszczy Najmana jako sportowca, nie mowiac juz tylko ovkwestiach sportowych. Facet ma braz MS, byl gwiazda Juve i Romy, wygral Puchar Europy. Najman moze mu buty calowac co najwyzej.
1
@Dziki15 Warto dodac, ze Klopp nigdzie nie prowadzil najsilniejszego zespolu z najmocniejsza kadra badz najbogatszego. Zarowno w BVB, jak i LFC, budowal od podstaw i ma 3 mistrzostwa krajowe oraz Lige Mistrzow.
Flick zrobil naprawde fantastyczna robote, naleza mu sie pochwaly, ale cala swoja potezna kadre obecnego wowczas Mistrza Niemiec (ktory wygrywal co roku od 2013) po prostu odziedziczyl. Fakt, ogarnal ich niesamowicie, ale zespol odziedziczyl.
1
@Chakalaka Trump na fali, ale licze ze Ronnie bedzie chcial krwi w rewanzu za dzisiaj.
0
Alez elegancka glowka Jonny’ego Evansa... do wlasnej bramki. xD
Naprawde ladny i niesamowicie glupi samoboj.
3
@Chakalaka Licze, ze Rocket odrobi. A jesli ma przegrac, to licze, ze po wyrownanym pojedynku, bo Trumpa wygrana mi tez nie przeszkadza.
0
@tadzik447 Ja ominalem, what the hell xD Gosc, ktory to zrobil ladny dzban!
2
@bartekvisca
1. Zacznij post od hejtu.
2. Dalej napisz, ze ja ‘obserwujesz’.
Troszke LOL.
8
@mindbender84 Nie cudem, tylko przepisami pilki noznej.
2
@PatrykBarca Jak mu niby nie poszlo, jak wrocil i wygral Lige znowu? Pisz o czyms, na czym sie znasz, bo ewidentnie o pilce nie masz az takiej wiedzy.
@Yosemite Mourinho > Pep i to zdecydowanie. Z Porto dokonal niemozliwego, wygrywajac LM. Potrm facet idzie do Chelsea, ktora wygrala tytul 50 lat temu, i zdobywa dwa z duzym pechem nie wygrywajac LM (ah, te boje z Liverpoolem). Dalej Inter, ktory w Europie zawodzi co roku, a Mou wygrywa potrojna korone po odejsciu najwiekszej gwiazdy. Pozniej przychodzi do Realu, gdzie przerywa dominacje Pepa, po czym wraca do Chelsea po kolejne mistrzostwo. Man Utd? 3 trofea z obrona Smalling-Jones. Teraz Tottenham, ktory zdobyl chyba najwiecej punktow w lidze od przerwy koronawirusowej wlacznie z obecnym sezonem, z kadra moze na top 4 - a Mou wlacza sie do walki o tytul na obecna chwile.
Guardiola trafil na najlepsze pokolenie pilkarzy Barcy, ale kiedy ja obejmowql, caly material praktycznie tam byl. Malo tego, czesto jego transfery konczyly sie porazka, bo dla graczy ktoryvh sprowadzal za duze pieniadze nie bylo tam miejsca!
Potem poszedl na gotowca do hegemona z Monachium, ktory dopiero co zdobyl potrojna korone. Co roku zawod w LM.
Potem idzie do najbogatszego klubu w Anglii, ktory ma najsilniejsza kadre i pozorny brak limitow transferowych i ktory w 4 poprzednie lata zdobyl 2 tytuly mistrzowskie(!)
I co? Dwa tytuly w cztery lata oraz coroczne zawodzenie w Lidze Mistrzow z linia obrony za 200, 300 czy tam 400 milionow euro. Niedlugo pewnie stuknie pol banki, ma jeszcze prawie 3 lata umowy przed soba.
1
@Messibestplayerintheworld Ile bramek z gry, bez karnych, strzelil Messi w ostatnich 11 meczach w kadrze?
1
@Chakalaka Ronnie czeka na frajera do ogolenia.