0

@Kusco15 Ironiczne, ze pierwszy jest Republikanin i wyborca Trumpa po wszystkich placzach... Republikanow i Trumpa xD

2

@MarioVeB! Tak, popelnilem blad. Bylem niemily dla ludzi w sieci, czasem bez wiekszego powodu. Oklamalem rodzica. Zajrzalem w SMSy dziewczynie. Wzialem fajny dlugopis z pracy do domu, chociaz to wlasnosc firmy.

Tego typu, normalne bledy popelniane na codzien, ktore nikogo nie stawiaja w zagrozonej pozycji.

Czego nigdy nie zrobilem i nie zrobie, to wlasnie wsiadanie za kolkiem po pijaku, tak samo jak nikogo np. nie zamorduje. A wiesz dlaczego? Bo wsiadanie po pijaku niczym sie nie rozni od intencji, jaka maja mordercy - to jest hazard czyims zyciem i trzeba byc dzbanem, by cos takiego zrobic.

25

@tristan87 Dla mnie zero, bo jak ktos jedzie po 1.6 promila, to znaczy, ze tym bardziej jezdzil po 2-3 piwach i pewnie mu sie ‘zdarza’.

Wobec pijanych kierowcow powinni wyciagac duzo ostrzejsze konsekwencje, bo tyle ile oni ludzi zabijaja co roku, to az leb boli.

1

@Yosemite Begkamp!

Brakuje mi jednak w tej kompilacji bramki Raula z Nigeria, po kapitalnym podaniu Hierro.

0

Komentarz usunięty

5

@NGTRX Ah, wygrales!

Jeszcze znalazles dosc specjalny okaz. Mowia, ze podlewa sie go esencja 4chana i Twittera z odrobina zolci z filmikow na YT, a wszystko posypane lancuszkiem z WhatsAppa.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Adamski69 Memcin Memman xD

2

@Draks[FCB] Mocni z was zawodnicy, podziwiam.

0

Komentarz usunięty

0

@lucca87 Ty sie lepiej nie odzywaj, bo chciales dzielic ludzi na tych, co kupuja nowe i stare auta.

Foliarze moga sie nie szczepic jak nie chca - skonczy sie dla nich podrozowanie czy swobodne poruszanie badz dostep do pewnych uslug. Kolejki beda mniejsze ;)

0

@teacherakademicki Nie gitarzysta i nie wokalista, ale perkusista.

Smutne. W zeszlym roku zmarla wokalistka Marie Fredriksson.

2

@Yosemite A pozniej musial trenowac Wisle Krakow, gdzie pilkarze wymusili jego zwolnienie, bo treningi byly zbyt ciezkie... xD

Zawijal graczy Arsenalu jak wstazki na Swieta!

2

@sebasek99 Pelikan polknal ;D

2

@Chakalaka Leca po 500+

1

@Bocheno1 Co cpasz i u kogo kupujesz?

6

@xBoMBoWiECx Ale z ciebie lobuz.

1

@Yosemite Wsrod CB, jeden z najlepszych w historii. W swoim prime time zatrzymywac mogl kazdego! Profesor.

0

@Brusu Ale grasz na PC czy nowej generacji konsol? Bo problemem najwiekszym sa poprzednie konsole i to, jak Redzi zwodzili graczy, podsuwajac im pod nos pieknie pachnacy udziec, ktory okazal sie koscia bez ani jednego kawalka miesa.

2

@IronSanHybrid To jest najwieksze fiasko jesli chodzi o premiere po tego typu hype’ie - porownywalne mozna znalezc tylko w swiecie filmow.

W przeszlosci wychodzilo mnostwo gier, ktore nie do konca sprostaly oczekiwaniom lub byly pelne bugow i glitchy. Gdyby to byl jedyny problem z CP2077, Redzi nie dostawaliby po dupie tak, jak teraz - bardziej jak BioWare/EA lub Bethesda.

Ale.

No wlasnie, ale. Mowimy i najwiekszym i najbardziej zaawansowanym marketingu, jaki swiat gier nial okazje podziwiac. Partnerstwa z Porsche, adidasem, cala masa produktow powiazanych, Keanu Reeves.
I oszustwo. Kompletne oszustwo wiekszosci graczy - bo procentowo, najwiecej graczy siedzi na wygodnych, 7-letnich konsolach
XOne i PS4 i to ta grupa dostala zart, jakim jest wersja na poprzednia generacje.

Wszyscy zostali oklamani i wcisnieto im nieskoczony produkt o ogromnym potencjale, ktory chyba nawet w 25% nie zostal wykorzystany. Niemniej jednak, to co wyszlo na PS4/Xbox One to jest gorsze niz straganowe kopie pilkarskich trykotow za 10-20 zlotych.

Nie dziwie sie, ze inwestorzy sa wsciekli. Gdyby Redzi chociaz przyznali, ze maja problem z poprzednia generacja konsol - ze cos po drodze poszlo nie tak. Okej, zdarza sie, mozna przedluzyc prace. Ale aktywne unikanie tego, by pokazywac konsolowy gameplay? W pazdzierniku/listopadzie bodajze dopiero pierwszy raz przy przelozeniu CP2077 PO RAZ KOLEJNY Redzi oswiadczyli PO RAZ PIERWSZY, ze gdzies po drodze, gra stala sie projektem ‘next-gen’. Teraz brzmi to jak zabezpieczanie dupy przed tym, co pozniej puscili na XOne i PS4, bo wiedzieli, ze kompletnie spieprzyli sprawe.

Nie pamietam/nie przypominam sobie by w ogole mialo miejsce masowe refundowanie gry AAA tak, jak teraz z CP2077. To jest porazka, jakiej przemysl jeszcze nie widzial.

Szkoda devow, ale zarzad dostal za swoje. Czeka ich iscie syzyfowa praca, bo nie wiem jak oni chca patchowac niedokonczony produkt. Co, beda go konczyc najblizsze dwa lata? CP2077 to jest jakas wersja build i studio teraz bedzie musialo spiac poslady, zeby im gracze drugi raz zaufali, bo ta gra to jest historyczne oszustwo i zlodziejstwo.

2

Barca bedzie chciala te 5 milionow rozlozyc na 5 lat.

6

CD Projekt Red w goracej wodzie:

https://www.pcgamer.com/amp/cd-projekt-may-face-class-action-lawsuits-over-cyberpunk-2077/?__twitter_impression=true

Niektorzy inwestorzy sa bardzo niezadowoleni z tego, co ujrzalo swiatlo dzienne i jak zostalo przyjete.

Wychodzi na to, ze byc moze wine za pospiech w wypuszczeniu gry przed Swietami (i w sam raz na Swieta) zamiast przelozenia jej, ponosi zarzad CDPR, a nie glowni akcjonariusze spolki. Wyglada na to, ze czesc inwestorow byla (tak jak i gracze) pod wrazeniem, ze gra jest gotowa i ze produkt, ktory obiecywano, faktycznie jest gotowy na premiere.

@macio_944 @Jakchcesz @IronSanHybrid @tadzik447 @don'T.R.I.P.e @Janas11224 @Shroud

0

@macio_944 Mnie strasznie to boli, a jeszcze nie zagralem i zagrac juz nie zagram az do nowej konsoli, ale najgorsze jest to, ze jakbym nie byl poza domem do Swiat to bym na pewno chociaz z ciekawosci odpalil na XOne, bo tak czekalem na ta gre, ze do teraz ciezko mi uwierzyc w to, co ujrzalo swiatlo dzienne. :(

Mega potencjal, ktory spieprzyla zwykla chciwosc glownych akcjonariuszy i zarzadu CDPR.

2

@koziar Sama idea jest super.

To?



To nie jest super, zeby 5 lat klamac, co wyjdzie. Idea hybrydy bylaby swietna, ale to jest GTA 3 w przyszlosci jesli chodzi o miasto. Tlumow nie ma, same glitche, budynki puste/niedostepne.

Ja wiem, ze na PC grafa okej, ale bugow masa, do tego na RTXOne nawet ludzie sie mecza by miec 60fps.

60 dolcow za nieskonczona gre - a w wypadku konsol, zupelnie inna gre niz to, co pokazywali. GTA 5 ma chyba 6-7 lat juz, a zjada CP2077 na poprzedniej generacji konsol. Smiech.

2

@IronSanHybrid Bezczelne, zeby tak odpisywac ludziom, ktorym za 60 dolcow wcisneli ubrana w szaty futurystycznej hybrydy GTA 6 i Mass Effecta zwykla GTA III.

0

Komentarz usunięty

3

@puyol_presidend5 Dalismy sobie wejsc na glowe, bo nie uderzylibysmy kobiety xDDD

Nie, klienciku, nie dalismy sobie wejsc na glowe, tylko bedac silniejsza plcia, jestesmy w stanie sobie poradzic z kobieta bez wymierzania w nia ciosow.
Twoje slowa o tym, ze kobieta przestaje byc kobieta, gdy uderza mezczyzne, i robienie z niej ‘free target’ w takim momencie, to wszystko co musze o tobie wiedziec, bo to ze JESZCZE zadnej nie uderzyles nic nie znaczy po tym stwierdzeniu.

Mam nadzieje, ze bedziesz mial okazje to pokazac kiedys gdzies w miejscu publicznym, zebys mogl pozniej zeby zbierac z podlogi i pojedynczo liczyc je na dloni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?