3

@insp1re Rozumiem, ze patusy z Pragi w WaWie rodza sie i dorastaja z przekonaniem, ze swiat nie ma limitow i wszystko jest dla nich mozliwe, policji nie nalezy sie pogarda i nienawisc, a siedzenie z ksiazka jest lepszym sposobem na spedzenie czasu niz piwo, narkotyki czy tez tagowanie pociagow badz okopywanie kibicow innych druzyn dlatego, ze gleboko w sobie maja znalezc te wartosci, a otoczenie nie ma nic wspolnego z ich dorastaniem, dojdzewaniem i swiatopogladem.

A tobie polecam sie wybrac do bagien w Louisianie badz dziur w Georgii czy tez pewnych miejsc w Teksasie, bo widac, ze wiesz tyle, co przecietny Janusz z Otwocka.

3

@MessiTheBesst Najpierw zrob sobie research na temat instytucjonalnego rasizmu, a wtedy bedziesz wiedzial, ze wieksza czesc tych czarnoskorych przestepstw to tez black-on-black crime i zrozumiesz, jak do dzisiaj dziala gettyfikacja. Nie bez powodu w Lodzi czy Warszawie czy gdzie tam jeszcze chcesz masz pewne dzielnice, z ktorych wywodzi sie praktycznie sama patologia, a raczej czarnoskorych tam nie ma?

W Polsce prawie 100% przestepstw popelniaja biali Polacy, a wiec co to oznacza? Ze Polacy to narod przestepcow? Ze biali to zwykli kryminalisci?
Porownanie totalnej ilosci przestepstw:
Total crimes per 1000
Poland: 36.73 Ranked 27th.
USA: 41.29 Ranked 22nd. 12% more than Poland
Polska jest na 27 miejscu na swiecie jesli chodzi o ilosc przestepstw per capita, Stany 22. Dla jednych jak i drugich, nie jest to zbyt pochlebna statystyka - a w Polsce lwia czesc tych przestepstw to “white on white crime“.

A co ze stereotypami zwizanymi z liczba Polakow, ktorzy jezdza za granice by pracowac na budowach, sortowac smieci, zbierac owoce i warzywa, ukladac towar w magazynach, sprzatac w hotelach? Czy to oznacza, ze Polacy to niewyedukowany narod nadajacy sie tylko do pracy fizycznej? (https://i.imgflip.com/4to54p.jpg )

Statystykom trzeba sie dobrze przyjdzec, by je zrozumiec, a dopiero pozniej stawiac tezy.
Nie atakuje, ale radze sie zglebic w to bardziej, niz tylko rzucac statystyka, ktora sie interpetuje tak, jak jest wygodniej, bo mozna takie statystyki wykorzystywac przeciwko innym nacjom/rasom. Ba, nawet religiom.

2

@Chakalaka YoNoEntiendoNada nie lubi tego.

1

@FC1899Barca Zajelo mi to 30 sekund, czyli o jakies milion razy mniej niz ty spedzasz na foliarskim researchu i szerzeniu swoich wypocin tutaj.

1

@Herato A ten plebiscyt juz sie nie odbyl? Myslalem, ze wygral—

A nie, sorry. O lokalnym plebiscycie myslalem ;)

1

@Janiama To akurat jest podstawowa wiedza kazdej osoby, ktora czesto uprawia jakis sport/sporty.

A ci, ktorzy nie wiedza, w koncu sie przekonuja i konsekwencje ignorowania ciala daja im dobra lekcje na przyszlosc.

2

@Naturopata Taka sama amatorka, jak wspolczesna medycyna, w tym leczenie nowotworow?

Nie ma to jak troche zielska z ogrodu, energii slonecznej i na koniec rytual masowania miesni udowych, by wypedzic chorobsko, nie?

1

@Chakalaka Byly premier RP oraz byly przewodniczacy Rady Europejskiej dobrze prawi, naglasniajac dosc duzy problem.

4

@Ojciec5tkidzieci W srodowisku graczy jednak duza jest przewaga tak zwanych ‘inceli’.

I o ile przemysl sie rozrosl, graczy jest wiecej, nawet casuale nie kryja sie z miloscia do gier... to wiekszosc ludzi nie ma potrzeby, by pisac o gracz na Facebookach i Instagramach, za to hejterzy i trolle pierwsi leca lamentowac i pluc jadem.

FB czasem wzkazuje ci newsy, w ktorych ktos sposrod znajomych komentowal, i kiedy mam info o artykulach z IGN, to z reguly sa to pomyje napisane przez jakiegos przegrywa incela. Do przewidzenia ;D
Kilku juz takich u mnie polecialo z listy xD

A co do ludzi atakujacych Rockstara o bycie PC - to jest dopiero smiech na sali, bo mowimy o studiu, ktorego gry sa rrgularnie banowane w wielu krajach i ktory tworzy swiaty parodiujace anerykanska kultura i zachodni swiat.

2

@Chakalaka Moj ojciec zawsze lubil Hendry’ego, a ja oczywiscie go nie znosilem jak to maja w zwyczaju fani Rakiety O’Sullivana.

Niemniej jednak, jak podroslem, to nauczylem sie go doceniac. Maestro, mimo wszystko. Troche bucowaty i arogancki - Ronnie tez potrafi byc arogancki, ale jest zabawny.

3

@patry295 David Icke - byly pilkarz, wczesniej zolnierz, ktory bez zadnej szkoly wyzszej stal sie ekspertem w dziedzinie nauki, polityki, kwestiach socjo-ekonomicznych i ktorego teorie rodem z sci-fi zrobily z niego idealnego idola dla tak zwanych “foliarzy”. xD

Serio, nie wiem jak ludziom nie wstyd, ze wierza w slowa kogos takiego jak on.

2

@Chakalaka Idealna reprezentacja polskiego jaskiniowca i 60-70% pilkarskiego srodowiska. Prawdopodobny brak edukacji - badz edukacja podstawowa - czy tez prawdziwej kariery, uparcie trzymajacym sie jakiegos tradycjonalizmu ‘Polski walczacej’, bo nie od dzis wiadomo, ze nadmierny patriotyzm idzie w parze z niskim IQ. Klasyczny wyborca PiSu.

Wilfred Owen pisal o patriotyzmie w “Dulce et Decorum Est”, ktore jest “slodkim i starym klamstwem”. Oczywiscie, w czasach, gdy pisal o tym, ludzie za to klamstwo umierali - dzisiaj, glownie rzucaja lawkami na marszach i haslami o Polsce dla Polakow czy tez przeciwko LGBTQ.

Nijak sie to ma do tematu, ale jak juz profilujemy patriote powyzej, to latwo jest to rozwinac, bo w sumie ostatecznie mowimy o inteligencji.

3

@FC1899Barca Najbardziej infantylny argument: “Ty wierzysz mediom i to jest twoje jedyne zrodlo, a ja ci mowie ze mam stycznosc z lekarzami, chociaz wypisuje bzdury i robie to z domu”. Na podstawie twojego regularnego publikowania glupot latwo stwierdzic, ze twoja stycznosc ze szpitalami ogranicza sie do tego, ze moze czasem kolo jakiegos przejezdzasz. Piszesz takie same bzdury o Covidzie, jak pisales o Trumpie i elekcjach w Stanach, bo o obu tematach masz rownie zerowe pojecie.

@Bykunn @patry295 @Granto Kolega powyzej i jego praca oraz faktyczna “stycznosc” ze szpitalami:

https://i.imgflip.com/4tn4jr.jpg

7

@FC1899Barca Niby skad wziales sobie ta 1/4? Niech zgadne, uslyszales ‘od znajomego lekarza’.

0

@Zoker Byla 8 na swiecie, geniuszu, czyli lepsza od ponad pol miliona mezczyzn, a cieplym moczem to mozesz zalewac sobie spodnie.

0

@Zoker Weryfikujesz co piszesz, czy z dupy bzdury wyciagasz?

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Judit_Polg%C3%A1r

Judit Polgar zostala Grandmasterem w wieku 15 lat, pobijajac rekord Bobby’ego Fischera - przez wielu uwazanego za najlepszego szachiste w historii. Wygrala bardzo duzo prestizowych turniejow.

Nie wspominam juz o tym, ze w toksycznym srodowisku szachowym, na dzien dzisiejszy jest mniej wiecej 15% kobiet, a to i tak ogromna poprawa.
Sama Polgar mowila, ze w nikt nie byl nigdy dla niej taki mily, jak w Gambicie Krolowej i szachisci sa podli wobec kobiet.

0

@itmustbejoke Barcelona to chyba bedzie musiala wysrac te 70 milionow, zwaszcza w dobie wirusa, przy ogromnych stratach finansowych.

2

@AlicjaFCB Mirek, skoncz udawac, ze jestes kobieta. Po prostu wyjdz i powiedz, ze urodziles sie facetem, ale chcesz byc Alicja i to pomimo tego, ze kobiet w sumie nie lubisz.

2

@Chakalaka Mysle, ze dobiegla ona konca. Ani nie ma on iluzorycznych szans na ponowny urzad badz poparcie GOP, ani tez nie sadze, ze bedzie sie chcial w to bawic za 4 lata. To jest, o ile wciaz bedzie zywy.

1

@Chakalaka Cos pieknego, Nudziarz out xD

1

@SonBarcaGoku Dziennie uzywaj olejku do brody i myj ja szamponem, bo to tez wlosy, wiec nalezy ja czyscic odpowiednio. Odzywka raz do dwoch w tygodniu, ale niekonieczna - lepiej kupic dobry balsam, bo on sprawi, ze bedzie miekka i przy calowaniu, nikt nie bedzie narzekal na to, ze twoja broda strasznie drapie.

2

@Chakalaka Tutejsi fani Trumpa nie widza w jego slowach nienawisci - tak jak nie widzieli, np. prob podbudzania tlumu - wiec sadze, ze dalej beda bronic swoich... ekhm, jego pogladow.

2

@Chakalaka Musisz mu jeszcze pewnie wyrlumaczyc zart, bo z tych 3 dokladnych punktow go nie zlozy w calosc pewnie xD

Przy okazji warto przypomniec, ze zarty to nie sa zagadki - albo sie je rozumie albo nie, ale jedni dostrzegaja drugie dno, a innych bawi jedynie mama Stiflera.

1

@Chakalaka BEZPRAWIE!

Przeciez prezydent moze lamac prawo, po to ma immunitet, jak oni w ogole moga starac sie znowu o impeachement.

Swoja droga - pierwszy, ktoremu zrobia to dwa razy xD
Wstyd. Po prostu, wstyd.

1

@NaFazieHitman Wiesz na czym polegaja debaty wewnetrzne, czy tylko udajesz, ze Kamala jest wrogiem Joe?

3

@Chakalaka Wydaje mi sie, ze wyczerpaly mu juz sie argumenty broniace Donalda Trumpa i jak wielu innym jego poplecznikom, w glowie pozostaly same ‘heheszki’, bo mozna sie czuc glupio broniac tego szalenca i jego szalenczych teorii oraz jego blaznowania na stanowisku POTUSa do tego stopnia, ze ten urzad powinien w 2016 juz byc mu przyznany razem z czerwonym nosem. Teraz beda tylko szydercze przesmiewki, jakie sie teraz beda pojawialy pod postami sympatyzujacymi sie z lewica.
W tym wypadku, z rownouprawnieniem.

Ale czekam, bo do zaprzysiezenia Bidena jeszcze tyle dni, ze wystarczy na 5 nowych teorii o tym, jak sfalszowano wybory, jak Antifa zinfiltrowala Capitol, jak Twitter spiskuje przeciwko Trumpowi z Demokratami i Sillicon Valley, jak wielkie Donald ma szanse na powodzenie operacji ‘Dyktatura’ i jak duzo opcji jeszcze istnieje, prawnych i zbrojnych, ktore moga powstrzymac Joe przed objeciem fotelu prezydenta.

1

@Chakalaka Moze byc kilka powodow jego wewnetrznej frustracji, ktora wylala sie akurat tutaj. Sadze, ze te delikatne nerwy zwiazane sa z dzisiejszym obnazeniem przez paksa tej cieniutkiej, czesto pekajacej prawicowej zylki w miejscu, ktorego nie dosiegaja promienie slonca. Do tego sezon Barcelony nie jest zbyt dobry, a to tez kibicow trapi i doklada do innych, zyciowych niepowodzen - np. braku dziewczyny/chlopaka badz zainteresowania ze strony plci pieknej. Nieudana sfera zawodowa, kiepskie oceny w szkole, bycie najslabszym ogniwem w gronie przyjaciol, brak przyjaciol. Do tego ostatnie sukcesy lewicy na politycznej arenie miedzynarodowej nie przechodza bez echa.

Twoja diagnoza?

3

@Chakalaka Bardzo majestatyczny avatar!

1

@macio_944 Krafcik + Cyberpunk to bardzo dobra kombinacja!

3

@RosjaninBut Twoj problem ewidentnie polega na tym, ze aby w ogole czytac NIE - tak naprawde “czytac”, a nie tylko patrzec na slowa - to trzeba reprezentowac troszke wyzszy poziom niz ‘Ala ma kota.’, bo sarkazm latwo moze przeleciec niektorym kolo glowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?